• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مدت زمان لازم برای خرید جهیزیه

۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #11
RE: مدت زمان لازم برای خرید جهیزیه
به نظره من فقط پوللللللللللللللل
1روزه کل وسایل خونرو با بهترین وسائل و شیکترین مدلا میشه خرید کرد
نقل قول
 سپاس شده توسط mahdis ، zoho1381 ، زورو ، *z.a.h.r.a*
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #12

خب عزیزم اول برو تو قسمت لیست جهیزیه یه دفترم بذار جلوت هر صفحه رو ببنویس آشپزخونه پذیرایی اتاق خواب اتاق مهمان حمام دسشویی ..
بعد مثلا آشپزخونه رو بنویس وسایل برقی ,ظرف دم دستی ,مهمون, پلاستیک و ....
حالا ازون لیست جهیزیه و یه فایل هست لوازم خونه فوق مدرن! و اینکه تو خونه خودتون دور بزن ببببین هرکدوم ازینا چه وسیله هایی میخواد که توام میخوای تو خونتون داشته باشی
بعد که تکمیل شد بشین وسایلی که باید از یه جا بخریو پیش هم بنویس که سرعت خریدت خیییییلییییییییییی بالاتر میره ,یا حتی اگه رنگ خاصی برا هرکدوم مد نظرته بنویس
حتی میتونی طبق محل هایی که باید بخری مرتبشون کنی
بعدم هرکدومو وقت بذاری یه روز بخری
اینجوری هم سریعتره هم منظمه دیگه چیزی جا نمیمونه

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط shiva2265 ، rezghul ، هانی جان ، satinik
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ عصر توسط rezghul.)
ارسال: #13
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ عصر)زورو نوشته است:  سلام دخترا
من عروسیم 28 تیره تا حالا حتی یک سوزن هم نخریدم از جهیزیمو
سرکار هم میرم، دانشجو هم هستم موندم چی کار کنم؟
یعنی واقعاً سخته ؟
:-( من اصلا نمیدونم چی باید بخرم؟ چون دختر اول خانواده ام و تجربه نداریم
کمکم کنید لطفاً
:-)

منم دختر اول خانواده ام و هیچی هم تجربه ندارم... ولی دوست جونم اگه لیست تهیه کنی خیلی خیلی کارات سریع پیش می ره
یه روز با شوشو وقت گذاشتم رفتم امین حضور.. از اونجا همه لوازم برقی که لازم داشتم رو خریدم...
عید هم برای مسافرت رفته بودم قشم که از اونجا چمدون و لوازم آرایشمو گرفتم
یه روز هم برای سرویس قاشق چنگال و سرویس چینیم وقت گذاشتم + خورده ریزای آشپزخونه
1 روز هم برای خرید کریستالا و سرویس بشقاب دم دستی و این چیزا باید وقت بذارم.. خیلی کمن چیزایی که باید بگیرم

الان فقط سرویس خواب و مبل و یخچالم مونده
اونا رو هم توی 2 -3 روز جمع و جور می کنم... منتظرم وضعیت خونه م معلوم شه

برای انتخاب تالار و باغ هم 3 روز وقت گذاشتم.. برای انتخاب آتلیه هم 2 روز.. مادر شوشو کلی کیف کرده بود که اینقدر سریع کارامو انجام دادم Smile

اگه پول باشه و از قبل هم برنامه ریزی کرده باشی خیلی زود به همه کارات می رسی.. و مهمتر اینکه خیلی هم سخت نگیری...
من هر جا می رفتم اول 1 - 2 ساعت برای خودم وقت تعیین می کردم تا یه دور سریع توی بازار بزنم... بعدش هم تصمیم می گرفتم که چی می خوام...

همیشه داشتن " بهترین ها " ؛
به آدم غرور خاصی میده ،
من مغرور ترینم ...
چون تو بهترینی ... !

خدا جونم شکرت

11 شهریور عاشقتمSmiling
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #14
من از پارسال تابستون دارم میخرم تموم هم نمیشه.

٢١ اردیبهشت آغاز آرامشم.خدایا شکرت به خاطر همه چیز .
آدرس اینستام shahrzad_salon
نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ صبح
ارسال: #15
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ عصر)banuyemehr نوشته است:  من از پارسال تابستون دارم میخرم تموم هم نمیشه.

خب عزیزم اگه سخت گیر باشی توی خرید خیلی طول می کشه... منم برام جنس و کارایی چیزایی که میخرم مهمه ولی توی انتخابم سریع تصمیم می گیرم...
مثلا برا آشپزخونه رنگ وسایلمو نقره ای ( استیل ) مشکی در نظر گرفتم... خب همه چی رو هم با همونا ست می کنم...
البته بعد اینکه خونه حاضر شه کلی کار جدید در میاد.. مثل پرده و دکوراسیون و شاید کابینت و از این جور کارا... واسه اینا وقت زیادی لازمه.. اما برای خرید اولیه فکر کنم همه بتونن زود جمع و جورش کنن.. نمی دونم شایدم این نظر منهBig Grin

به هر حال هرچی خریدی دوست جونم مبارکت باشه.. ایشالا به خوشی استفاده کنی عزیزمNew1New1New1

همیشه داشتن " بهترین ها " ؛
به آدم غرور خاصی میده ،
من مغرور ترینم ...
چون تو بهترینی ... !

خدا جونم شکرت

11 شهریور عاشقتمSmiling
نقل قول
 سپاس شده توسط banuyemehr
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #16
دستتون درد نکنه دوستای گلمNew1
دعا کنید همه کارامو بتونم به خوبی انجام بدمSad
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #17
بچه ها خرید جهیزیه واقعاً زمانبره اگه می خواین یه خونه شیک و قشنگ داشته باشید اصلاً فکر نکنید که یک ماهه می شه خرید کرد . من الان به جز چوبی هام تقریباً می شه گفت همه چیز خریدم باورتون می شه اگر بهتون بگم بالای 4 ماهه دارم خرید می کنم خیلی سخته چون اگه یک چیز از نظر رنگ یا مدرن و کلاسیک بودن به هم نیاد خیلی زشت می شه . اولین کاری که می کنید اینه که یه دفتر بردارید و تمام خونه مامانتونو لیست کنید هر چیزی هم که خودتون می خواهید بهش اضافه کنید . بعد هر چیزی که می خرید تیک کنید . موفق باشید

خدایا هیچ می دونی که خیلی عاشقتتتتتتتتتتتتتتتم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط shiva1394 ، *z.a.h.r.a*
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #18
سحر جام درست می گی
من ایشالا سال دیگه عروسیمه ولی قصد دارم تقریبا از الان شروع کنم به خرید خصوصا که همه چیز روز به روز گرون تر میشه
ولی خوب وسایلو بزرگو جا ندارم که الان بگیرم
حالانمی دونم بقیه وسایلو از چی شروع کنم و رنگاشون رو چه جوری انتخاب کنم چون نمی دونم بعدا که خونه اجراه کنیم اونجا چه جوریه خصوصا در مورد وسایل آشپزخونه
شما که تجربه داری میشه راهنماییم کنی مثلا اینکه ظرفا، وسایل برقی کوچیک، سرویس قابلمه و... رو چه جوری ست کنم
و اول بهتره از چی شروع کنم
ممنون عزیزم

پروردگارا به من آرامشی بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #19
منم تا حالا 2هفته وقت گذاشتم ولی هنوز وسایل پلاستیکی آشپزخونه و حمام، روتختی، کل وسایل چوبیم و پرده و تشک و اینا مونده. تازه یخچال و تلویزیون و فرشم با خانواده شوهرمه. بنظرم حداقل 1 ماه وقت برای خرید فشرده لازمه

لحظه تولد پسرم ناب ترین و بی نظیرترین لحظه زندگیم بود، خدایا شکــــــــــرت Angel
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #20
منم با آرام موافقم اگه پول باشه یه روزه میری برقی گنده ها رو میگیری یه روز مبلمان یه روز لوازم آشپزخونه و یه روزم میگی دکوراتور بیارد همه رو بچینه
چه رویایی 3 (12)

9 تیر 91
هووووورررراااا Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط naz banoo ، zoho1381 ، زورو
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام