• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

مدال های افتخار

۲۳-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ صبح
ارسال: #11
RE: مدال های افتخار
خوشحالم که خوشتون اومد.
فکر ما اینه که یا تیم داوری تشکیل بدیم ، یا کلا رای گیری بکنیم. مثلا 3 روز تعیین میکنیم برای رای دادن و تعیین برنده.

خانم صنم ، به خدا مشغول زمبه ای اگه تو بخش آشپزی شرکت نکنی!!! 3 (12)
 سپاس شده توسط صنم
۲۳-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #12

اصلا از همین الان می رم می چسبم به عمم می گم یادم بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! می خوام تو مسابقه شرکت کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اونم اینجوری می شه
وای صنم3 (12) بیا خودم یه چیزی برات درست می کنم ببر!!!!!!!!!!!!Cool

با آرزوی بهترینها
 سپاس شده توسط faezeh
۲۳-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #13
رای گیری خوبه. تیم داوری بذارین ممکنه بچه ها از دست هم ناراحت بشن. اما رای گیری معلوم نیست کی به کی رای داده و ناراحتی پیش نمیاد. بسیار هم ممنونیم آقای مدیر Smile
۲۳-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #14

وای نغمه جون منم مثل تو هستم برام مادیات مهمه اگه جایزه مادی باشه که من خودم پارتی بازی میکنم که برنده بشم
۲۳-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ صبح
ارسال: #15
میتونیم واسه یه مسابقه خاص حق ورودی بذاریم و مبلغ رو به برنده بدیم. خوب سایت ما که پول نداره به شما مادی گراها! بده.
 سپاس شده توسط صنم
۲۳-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ صبح
ارسال: #16

موافقم.
منظورتون از مسابقه خاص که احتمالا آشپزی نبوده؟Big Grin

با آرزوی بهترینها
۲۳-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ صبح
ارسال: #17
(۲۳-دي-۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ صبح)faezeh نوشته است:  رای گیری خوبه. تیم داوری بذارین ممکنه بچه ها از دست هم ناراحت بشن. اما رای گیری معلوم نیست کی به کی رای داده و ناراحتی پیش نمیاد. بسیار هم ممنونیم آقای مدیر Smile

من خودمم با رای گیری موافق ترم.
اما من توی سایتهای دیگه دیده ام که کاربرا قبل از رای گیری میرن با پیغام خصوصی و ایمیل و قربون صدقه برای خودشون رای جمع میکنن! شاید چلوکباب هم بدن!!! 3 (12)
 سپاس شده توسط mahshid ، shooka
۲۳-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ صبح
ارسال: #18
خب من مادی گرا نیستم Big Grin بابا بذارین همه چی فان بمونه. اینطوری می گیم و می خندیم و لذت می بریم. اگه جدی بشه ناراحتی و دلخوری پیش میاد
 سپاس شده توسط nalix85
۲۳-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ صبح
ارسال: #19
پ ن پ
مسابقه ماست خوری با دست بسته میذاریم!!
۲۳-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ صبح
ارسال: #20
یعنی برا یه مسابقه آنلاین این همه انرژی می ذارن؟؟؟ جل الخالق!! پس همون بگین رای گیری حداقل همه یه چلوکباب مهمون شیم Big Grin
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام