• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

مخالفت پدر با خواستگار(قوانین پست اول)

۱۵-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #1

مخالفت پدر با خواستگار(قوانین پست اول)
این تاپیک جدید جایگزینه قبلیه که پر از اسپم شده لطفا اینجا به هیچ عنوان اسپم نذارید درد دل نکنید خارج از موضوع صحبت نکنید چون تاپیک قبلی به همین دلیل غیر قابل استفاده شد هرکس تو این تاپیک اسپم بذاره بدون تذکر اخطار میگیره
نقل قول
 سپاس شده توسط tarlan 66 ، Mahta69 ، farimah71 ، ماه عروس ، سهله ، nasibe_603 ، bahar - shz ، dianasrv
۱۵-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #2
RE: مخالفت پدر با خواستگار(قوانین پست اول)
بالاخره تو یه تاپیک اول شدمممممممممممممممممممم
خخخخخخخخخخخخخخ

باشد که تو تاپیک عروسی اول بشممممممممممممممممممم

1396/01/22 عروس شدمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Mahta69 ، parastooyeamin ، beauty**angel ، farimah71 ، ماه عروس ، samane74 ، شمیم خانومی ، nargol ، *aylar* ، atish ، سهله ، Ferniko ، خانوم دکتری ، parisa-kz ، nasibe_603
۱۵-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #3
سلام دوستای گلم.من هم پدرم با ازدواجم مخالف بود ولی راضیش کردم و الان 6ماهه که ازدواج کردم ولی خیلی سخت بود راضی کردنش.6سال طول کشید تا بلاخره رضایت داد واسه همین حال شما رو خیلی خوب می فهمم.
نقل قول
 سپاس شده توسط nargol ، parastooyeamin ، شمیم خانومی ، farimah71 ، tarlan 66 ، beauty**angel ، باران68 ، samane74 ، atish ، سهله ، ماه عروس ، آیتا ، sima_bina ، خرگوش خانمی ، parisa-kz ، nasibe_603 ، موکوشله ، nanaz051
  • گروه ژ
۱۶-تير-۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #4
چرا مخالفت میکرد دوست عزیز؟ الان پدرت، همسرتو دوس داره؟ فقط پدرت مخالف بود؟

به لطف پروردگار آغاز می کنیم
زیستن را
پیوستن را و
یکی شدن را
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط samane74 ، tarlan 66 ، farimah71 ، سهله ، nasibe_603
۱۶-تير-۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #5
اره باران جون.پدرم مخالف بود فقط و فقط به این دلیل که ما دوست بودیم وگرنه همسرم از نظر مالی و خانوادگی و.......خوبه.ما پیش مشاور هم رفتیم با مامانم و مشاور همسرمو تایید کرد ولی پدرم همچنان مخالفت میکرد و البته یه دلیل دیگه هم داشت و اونم این بود که من خواستگارهایی با شرایط فوق العاده هم داشتم اونم زیاد.الان همسرم از نظر مالی خوبه و همه چی داره ولی مثلا خواستگاری داشتم که میلیاردر بود و پدرم نظرش روی اون بود.خلاصه بعد از 6 سال پدرم رضایت داد ولی تو این 6سال همسرم و مادرشوهرم خیلی پیگیر بودن.پدرم هر شرطی گذاشت همسرم قبول کرد مثلا پدرم شرط گذاشت که همسرم حق نداره بیاد خونه ی ما همسرم قبول کرد البته الان که تقریبا7ماهی که عقد کردیم پدرم خیلی بهتر شده با همسرم ولی رابطه شون صمیمانه نیست.
نقل قول
 سپاس شده توسط samane74 ، tarlan 66 ، farimah71 ، باران68 ، atish ، سهله ، ماه عروس ، خانوم دکتری ، آیتا ، sima_bina ، خرگوش خانمی ، parisa-kz ، nasibe_603 ، fahimeh.1369
۱۶-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #6
مهتا جون چی شده عزیزم؟

خوب یا بد
اگہ آسوݧ یا سخت
نا امید ݧ میشـــــــــــم
چووووݧ دوست دارم زندگـے رو ❤
نقل قول
 سپاس شده توسط tarlan 66 ، سهله ، nasibe_603
۱۶-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ عصر
ارسال: #7
مهتاااااااااااااااااااااااااا بیا بتریف

1396/01/22 عروس شدمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط beauty**angel ، farimah71 ، سهله ، nasibe_603
۱۶-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #8
عزیزم خب حق با شماست ولی عشق و عاشقی اگه به صرف احساسات باشه مسلما ممکنه به مشکل بخوریم اما عاشقی کنارش یه عقل و منطقی هم هست واسه اینجور مواقع که شما گفتی مثل همین اختلاف فرهنگی

اون موقع که باید چشماتو باز میکردی بستی
حالا هم نتیجشو داری میبینی البته ایشالا که به زودی مشکلت حل شه عزیزم

در مورد ترکا هم بستگی داره ترک کجا باشه عزیزم من خودم آذریم ترک تبریز ولی قبول دارم آذریا یکم زیادی متعصبن البته نه همشون

خوب یا بد
اگہ آسوݧ یا سخت
نا امید ݧ میشـــــــــــم
چووووݧ دوست دارم زندگـے رو ❤
نقل قول
 سپاس شده توسط *aylar* ، tarlan 66 ، farimah71 ، مریم و جواد ، samane74 ، سهله ، خانوم دکتری ، nasibe_603
۱۷-تير-۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #9
سلام بچه ها.راستشو بخواید بابای منم خیلللییییییییی آدم سختگیریه.در مورد ازدواج من صدبرابر بیشتررررررررUndecidedکلا واسه ازدواج من تا بتونه سنگ میندازه.فرقی هم نداره طرفش کی باشه.اسم خواستگار میاد بهانه گیری و ایراداش شروع میشه.من و مامانم از بس باهاش حرف زدیم فایده نداشت که نداشت.تا اینکه یه نفر یه پیشنهادی به ما داد.ما جنوب زندگی میکنیم.تو شهر ما یه سید هست خیلی آدم با خداییه و برای مشکلات مردم از طریق قرآن و دعا کمک میکنه.من و مامانم رفتیم پیشش واسه مشکلمون.به من یه دعا داد که هر روز بعد نمازای یومیه اول سوره یس بخونم بعدش این دعا رو بخونم.راستشو بخواید بعد از این ماجرا واسه من یه خواستگار اومده که شرایطش خوبه تقریبا.از روز اولی که حرفش پیش اومد تو خونمون من این دعا رو خوندم.اصلا انگاری معجزه شد.بابای من که اصلااااااااااااااا اجازه نمیداد کسی واسه خواستگاری تو خونمون بیاد راحت اجازه داد بیان و همون جلسه اول پسره و خانواددشو پسندید.الان قراره بره تحقیق ایشالله.گفتم به شما هم بگم.ممکنه واسه شماهایی هم که پدراتون بدون دلیل و منطق با ازدواجتون مخالفن خوب باشه.امتحانش که ضرر نداره.این همه نذر و نیاز و ذکر اینم انجام بدید.ایشالله که حل میشه.اگه خواستید بگید تا دعا رو تایپ کنم واستون.بوسNew1New1New1New1New1New1New1ببخشید خیلی حرف زدم3 (12)3 (12)3 (12)3 (12)3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط shebreh ، solina74 ، ماهک خانومی ، Mahta69 ، tarlan 66 ، farimah71 ، orkideh1 ، samane74 ، Shadi95 ، سهله ، eli9000 ، firoozehkn ، خانوم دکتری ، آیتا ، nil0ufar ، دفنــــــــه ، parisa-kz ، soniya__sr
۱۷-تير-۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #10
سلام رها جون
میشه خواهش کنم بذاری لدفا.....
من محتاج این دعام
اون آقای سید شماره ای راه ارتباط غیر حضوری نداره؟

خدایا چشم من به دستای تو هست....

چشم انتظارم نذار لدفا....

بوس خدای خیلی خوبم
نقل قول
 سپاس شده توسط farimah71 ، سهله ، samane74 ، nasibe_603 ، soniya__sr
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام