• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

محضرهای اصفهان

۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ عصر
ارسال: #21

RE: محضرهای اصفهان
(۲۸-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ عصر)elmira63 نوشته است:  سلام دوستان محضری که سفره شیکی داشته باشه و عاقد به حجاب گیر نده و ترجیحا نزدیک خیابان آمادگاه یا فردوسی باشه سراغ دارید؟ممنون

سلام عزیزم.من خودم تجربه ندارم ولی تعریف شنیدمBlush
-اصفهان-بلوارآیینه خانه-کوی آیینه خانه-بن بست آذر-پلاک 48 - کد پستی: 8163665391 144 سیدمحمود میرلوحی
36672117

پیج اینستاگرام شخصیمتصویر: images/smilies/blush.gif
aminimahroo
پیج اینستاگرام تبریک تاریخم
tarikh_today
نقل قول
 سپاس شده توسط elmira63
۹-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #22
به نظرم بهترین محضر برای عقد توی سپاهانشهره،عاقد غیر روحانی خوش اخلاق و خوش خط،تصویر: images/smilies/biggrin.gifفضای بزرگ،سفره عقد شیک و جدید،اسانسور داره واسه افراد مسن!!،امکان این که حجاب نداشته باشید هست!تصویر: images/smilies/biggrin.gifهمه چیش خوبه کلا
نقل قول
 سپاس شده توسط گلیتا
۹-خرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۳۱ صبح
ارسال: #23
(۹-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ صبح)'Miss.mari' نوشته است:  به نظرم بهترین محضر برای عقد توی سپاهانشهره،عاقد غیر روحانی خوش اخلاق و خوش خط،تصویر: images/smilies/biggrin.gifفضای بزرگ،سفره عقد شیک و جدید،اسانسور داره واسه افراد مسن!!،امکان این که حجاب نداشته باشید هست!تصویر: images/smilies/biggrin.gifهمه چیش خوبه کلا

دقیقااا عقد منم اونجا بود خیلییییییییی خوب بود مخصوصا عاقد خیلی خوب خوند و خوش اخلاق بود ..

خدایا به امید تو ..
نقل قول
 سپاس شده توسط Miss.mari ، eln@z
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۸-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #24
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

دوستان سری هم به سایت دفتر ازدواج ما بزنید سفره عقد قشنگی داریم.
http://www.ezdevaj178.ir
خ بزگمهر - خ سجاد - خ شهید کیانی - دفتر ازدواج 178
شماره تماس: 09131186343
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #25

سلام دوستان سری هم به سایت دفتر ازدواج ما بزنید مطمئنم خوشتون میاد

تصویر: /images/smilies/new/lub.pngاینم آدرس سایتمون: http://www.ezdevaj178.ir تصویر: /images/smilies/new/lub.png

آدرس دفتر: اصفهان-بزگمهر-خ سجاد-خ شهید کیانی-جنب بازار کوثر-دفتر ازدواج 178

شماره تماس: 09131186343

نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۶, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #26
سلام دوستان.
خواهر من دنبال محضری میگرده که در زمان عقد حق تحصیل خروج از کشور طلاق و ... را بنویسه.
تا حالا چند تا محضر مراجعه کرده ولی یا گفتند اصلا نمینویسیم ، فقط یکیشون گفته چند ماه بعد عقد شاید انجام بدیم.

ممنون میشم اگه کسی تجربه این کارو داره محضر رو به ما معرفی کنه.

نقل قول
 سپاس شده توسط eln@z
۱۸-تير-۱۳۹۷, ۰۵:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ عصر توسط النااا.)
ارسال: #27
سلامممم دوستان عزیز
یه دفترخانه ازدواج که سفره عقد تمیز و شیک داشته باشه لطفا بهم معرفی کنید
دفترخانه شماره ٦٠ تو شیخ صدوق چطوره؟ همینطور یه دفترخونه که تو توحید روبروی هتل مدرس؟
اگه جای دیگه ای هم هست ممنون میشم راهنماییم کنید

(۲۸-دي-۱۳۹۵ ۰۹:۱۹ عصر)'MaHrOoOo' نوشته است:  
'elmira63 نوشته است:  مهرو 
سلام دوستان محضری که سفره شیکی داشته باشه و عاقد به حجاب گیر نده و ترجیحا نزدیک خیابان آمادگاه یا فردوسی باشه سراغ دارید؟ممنون

سلام عزیزم.من خودم تجربه ندارم ولی تعریف شنیدمBlush
-اصفهان-بلوارآیینه خانه-کوی آیینه خانه-بن بست آذر-پلاک 48 - کد پستی: 8163665391 144 سیدمحمود میرلوحی
36672117

مهرو جان من تماس گرفتم اینجا گفتن اتاق عقد ندارند

خدایا،یادمون بده، یادمون باشه ،یادت باشیمSleepy
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۷, ۱۱:۱۶ صبح
ارسال: #28
یعنییییی هیچکس نیست جواب منو بدهتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.png

خدایا،یادمون بده، یادمون باشه ،یادت باشیمSleepy
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #29

(۱۹-تير-۱۳۹۷ ۱۱:۱۶ صبح)'النااا' نوشته است:  یعنییییی هیچکس نیست جواب منو بدهتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.png

سلام عزیزم.ان شاءالله به سلامتی کارهاتون پیش بره.دفتر 60 رو توصیه نمیکنم.همین صفحه اول گفتم.اتفاقاًیک دوستی از شهرستان اومده بود و با اینکه گفته بودم باز رفته بودن همون جا و ناراضی بود.تازگی تعریف این محضرها رو شنیدم
شماره 210
خیابان هشت بهشت غربی – خیابان گلزار شمالی – ساختمان تندیس۲ (روبروی خیابان آراسته)
۰۹۱۳۳۰۵۷۲۴۲

۰۳۱۳۵۵۹۲۸۲۸
خیابان پروین ، بعد از چهارراه شیخ طوسی به طرف لاله 
تعریف یک محضر هم تو سپاهانشهر شنیدم.ولی نمیدونم کجاشه
این رو پیدا کردم تو نت
۰۳۱۳۶۵۰۰۰۷۰
 سپاهان شهر ، میدان غدیر ، بلوار غدیر ، مجتمع اداری عقیق ۴ ، واحد 10

پیج اینستاگرام شخصیمتصویر: images/smilies/blush.gif
aminimahroo
پیج اینستاگرام تبریک تاریخم
tarikh_today
نقل قول
۲۰-فروردين-۱۳۹۸, ۰۴:۳۲ عصر
ارسال: #30
سلام داخل سپاهانشهر یه دفترازدواج جدید افتتاح شده دفتر ۲۱۹ سفره عقد جدید و زیبایی داره عقد خواهرم اونجا برگزار شد خیلی هم مکانش عالی بود فکر میکنم تا ۵۰ نفر ظرفیت مهمان داره رفتار کادر اونجا هم فوق العاده بود ان شالله خوشبخت بشن ادرس پیج اینستاگرامشون  هم http://instagram.com/daftarezdevaj219 این هستش
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام