• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)

۱۲-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #8611
RE: محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)
(۱۰-مرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۲۵ صبح)'اروس خانم' نوشته است:  
(۲-مرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ صبح)'sanazaseman' نوشته است:  من ازپرایمر بنفیت برای مهمونیای که طولانی باشه استفاده میکنم 
تا کرم چندساعت روی صورتم خوب بمونه و برق نیفته
وفکرنمیکنم استفاده هرروز ازپرایمر برای پوست خوب باشه
این پرایمر بنفیت هم زدنش لم داره وضربه ای میزنم به صورتم
چون اگه روی پوست بکشی بعد کرم پودر بزنی میماسه
وکلا این پرایمر هم تموم بشه یاتاریخش بگذره دیگه پرایمر نمیخرم 
به نظرم برای همون مهمونی هم کرم مرطوب کننده خوب وکرم پودر باکیفیت کافیه

اونوقت برای مهمونی که میزنی دور چشمت هم میزنی؟برای اینکه کرم خوب و یکنواخت روی صورتت بشینه...

نه برای زیر چشم کانسیلر میزنم

نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۳۷ صبح توسط اروس خانم.)
ارسال: #8612
(۱۲-مرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۰۱ صبح)'sanazaseman نوشته است:  نه برای زیر چشم کانسیلر میزنم

مورد کاربرد کانسیلر مگر برای تیرگی دور چشم نیست؟، سفید میکنه دور چشم رو؟!
من دوست ندارم دور چشمم سفید باشه تو صورت بعضیا میبینم خوشم نمیاد دوست دارم دور چشمم و صورتم یه رنگ باشه
حالا اگه فقط برای مراسمها دور چشمم هم پرایمر بزنم ضرر داره؟ 

نقل قول:منم تا حالا استفاده نکرده بودم چند روز قبل خریدم از اقای فروشنده  پرسیدم از زیر ضدافتاب میشه استفاده کرد البته مارک ضدافتابم رو پرسیدن گفتن چون ضدافتابت خوبه و حالت درمانی داره(حالا چه ربطی داره نمیدونم)میتونی بزنی از زیرش من دو سه روزه دارم استفاده میکنم تفاوتی ندیدمولی به قول دوستمون نباید هرروز استفاده کرد پوست رو به مرور داغون میکنه منم امتحان میکردم ببینم برا مهمونیا چه جوری میشه

زیر ضد افتاب فیزیکال که هر چیزی میشه زد و مشکلی نداره ولی اگه ضد افتابت شیمیایی باشه نباید زیرش چیزی زده باشی حتی مرطوب کننده هم مانع جذبش میشه...

مگه مواد پرایمر چی هست که هر روز استفاده بشه پوست رو خراب کنه؟؟؟ مثل اب میمونه و رنگ هم نداره اینهمه کرم پودر و ضدافتابهای کرم پودری میزنیم پرایمر که به نظر میاد سبکتر باشه !!! تصویر: images/smilies/huh.gifاگه برای تنفس پوست میگید که این هوای الوده تهران مگه چه چیز خوبی میخواد وارد منافذ پوستمون کنه؟!!تصویر: /images/smilies/new/huh.png
وقتی میریم مراسمی که فوقش مراسم 3-4 ساعت هست و صورت من که تو 3-4 ساعت ناهنجار نمیشه و تازه میشه پودر فیکس زد و اصلا تو مراسمها که ضد افتاب نمیزنم چون اکثرا شب هستند، ولی برای روزمره یا سرکار رفتن صبح میرم بیرون و شب میام و تازه باید تمدیدش هم کنم و بسیار طولانی مدت ضد افتاب روی صورتم میمونه و برای کسی مثل من که ذاتا پوست خوبیم نداره بعد 5 ساعت صورتم تیره و کدر و برق افتاده میشه و کلا قیافه داغون و من برای روزمره نیاز به چیزی مثل پرایمر دارم که پوستم رو در طی 10 ساعت از تغییر حفظ کنه، من تو مراسمها اینقدر مشکل ندارم که روزمره دارم  البته من خیلی ارایش لاکچری تو مراسمها ندارم و توقع زیادیم که پوستم مثل اینه باشه ندارم و همونطوریکه توضیح دادم برای رفع مشکل براقیت ضد افتاب در طی روز و مدت طولانی سرکار بودن نیاز به چیزی مثل پرایمر دارم...تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

دلم را آرزوهایم را آینده ام را
به خدا میسپارم که
یوسف را از ته چاه به اوج پادشاهی رساند!
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ صبح توسط sanazaseman.)
ارسال: #8613
ببین کانسیلر تیرگی و گودی و چروک سطحی زیر چشمو میپوشونه
حالا من نه تیرگی دارم نه چروک نه گودی 
پس براچی میزنم ؟ برای اینکه وقتی میخوام ارایش کامل برای مهمونی یامراسمی انجام بدم 
ارایش خیلی تمیزتر و بهتر درمیاد 
پوست یکدست میشه
انتخاب رنگ کانسیلر خیلی مهمه 
خیلی روشنتر ازکرم پودر اگه باشه سفیدیش توذوق میزنه
وقتی میری خرید تست کن ببین چه رنگی رو دوست داری
من خودم یکم روشنتر ازکرم پودرم میگیرم 
ببین کلا هم کرم پودر هم پرایمر هم کانسیلر استفاده هرروزشون برای پوست خوب نیست 
به نظرم سعی کن شبا مراقبت پوستی مثل شوینده  و تونر ومرطوب کننده  خوب داشته باشی
گاهی هم ماسکای خونگی ساده مثل ماست وعسل و سفیده تخم مرغ براساس نوع پوستت استفاده کن 
که کیفیت پوستت بهتر بشه

نقل قول
 سپاس شده توسط اروس خانم
  • گروه ژ
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۸:۵۸ صبح
ارسال: #8614
 خواب شبانه رویدادی طبیعی است. اگر هر شب و به طور مداوم به مراقبت‌های پوستی پای بند باشید، کیفیت خواب خود را بالا خواهید برد. پوست ما هنگام خواب عمیق به صورت طبیعی احیا می‌شود. البته، پوست باید به طور کامل پاکسازی شده باشد تا این فرایند رخ دهد. پس، بکوشید پیش از خوابیدن، پوستتان را پاکسازی کنید. همچنین، از آنجا که هنگام خواب موادی که روی صورتتان است با تعریق پاک نمی‌شوند، شب‌ها زمان مناسبی برای مصرف محصولات مراقبتی است. وقتی که خوابیده‌اید، همه‌ی محصولاتی که استفاده کرده‌اید، به خوبی جذب خواهند شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #8615

دوستان میشه یه کرم مرطوب کننده دست و صورت بیشتر تاکیدم رو صورت هست معرفی کنیدخوب باشه و قیمت معقول و نرمال
جوری که همیشه بشه استفاده کرد حتی از زیر کرم پودر و اینا

عقد : 98/02/07
ارایشگاه : رویال عروس (عالی)
لباس عروس : مزون کارناز (عالی)
اتلیه : حس (خوب)
موزیک : دی جی نوین (عالی)
تالار : باغ تالار ائل باغی (خوب نبود)
دعا کنید ما هم خونه بخریمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۱:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۸ ۰۱:۱۸ عصر توسط parmin.ab.)
ارسال: #8616

(امروز ۰۱:۰۵ عصر)'نورا بانو' نوشته است:  دوستان میشه یه کرم مرطوب کننده دست و صورت بیشتر تاکیدم رو صورت هست معرفی کنیدخوب باشه و قیمت معقول و نرمال
جوری که همیشه بشه استفاده کرد حتی از زیر کرم پودر و اینا

عزیزم کرم مرطوب کننده کامان با لابورن شنیدم خوبه قیمتشونم در حدود 40 تومن ایناست 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط نورا بانو
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #8617
 من از ایوره اتفاده میکنم .خیلی راضیم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام