• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)

۱۰-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۰۶ عصر
ارسال: #8541
RE: محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)
https://youtu.be/zt7B6oZxNVY
اینجا فیلمش رو ببین. طرز استفاده و شستن اش رو گفته

We trust in God
نقل قول
 سپاس شده توسط S♥️Y
۲۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #8542
سلام بچه ها. میشه لطفا یه کرم دور چشم برای سن ۲۱ سال معرفی کنید؟؟ من پوست زیر چشمم خشکه و یه مدته انگار نازک شده و مویرگ هاش مشخصه و اینکه حالت کبودی و تیرگی هم دارم. با این اوصاف میشه یه کرمی به من پیشنهاد بدین که هم یه جورایی این وضعیت و بهتر کنه و برای چروک و اینام پیشگیری باشه؟!
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، ساحلی
۲۳-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #8543

(۲۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۵۸ عصر)'Saghar_F' نوشته است:  سلام بچه ها. میشه لطفا یه کرم دور چشم برای سن ۲۱ سال معرفی کنید؟؟ من پوست زیر چشمم خشکه و یه مدته انگار نازک شده و مویرگ هاش مشخصه و اینکه حالت کبودی و تیرگی هم دارم. با این اوصاف میشه یه کرمی به من پیشنهاد بدین که هم یه جورایی این وضعیت و بهتر کنه و برای چروک و اینام پیشگیری باشه؟!

سبک ترین کرم دور چشمی که من میشناسم و کیفیتش خوبه کیو وی هستش 
اگر دسترسی داری و قیمت هم برات مهم نیست کرم دور چشم کلینیک هم خوبه 

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط Saghar_F
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #8544
دوستای عزیز .کسی قرصهای هیالورنیک اسید استفاده کرده ؟ظاهرا علاوه بر کلاژن سازی و  اثرات مثبت بر ظاهر  پوست برای کسانی که ارتروز ،  التهاب و خشکی  مفاصل دارند مفیده 

نقل قول
۱۰-فروردين-۱۳۹۸, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #8545
(۱۲-تير-۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ صبح)'nazgol22' نوشته است:  پرینازجون

ماسک گوجه خیلی خوبه
ماسک گوجه فرنگی آن است که یک گوجه فرنگی را کاملا له کنید و آن را بر روی نواحی از پوست صورت که چرب می شوند [ و میزان ترشح چربی در آنها بیش از حد معمول است ]، اعمال نموده، حدود ۱۵ دقیقه صبر کنید. از این ماسک دو تا سه بار در هفته استفاده کنید تا اینکه پوست صورتتان کاملا تمیز و صاف گشته، لکه ها و جای آکنه ها محو گردد.

ماسک سیب من امتحان کردم خوبه
ماسک برای پوست چرب – ماسک سیب و عسل

یک عدد سیب
۳ قاشق سوپ خوری عسل

سیب را پوست کنده، دانه های آن را دور بریزید، سپس تکه های سیب را درون مخلوط کن ریخته و به هم بزنید. پوره حاصل را از مخلوط کن خارج کنید و آن را درون یک کاسه بریزید. حال عسل را به آن اضافه کرده مخلوط را خوب به هم بزنید تا یکدست گردد. ماسک صورت سیب اکنون آماده است. آن را با دقت و به آرامی روی صورت خود بمالید. حدود ۱۰ دقیقه صبر کنید، سپس صورتتان را با آب گرم بشویید.

برای مراقبت های پوستی مقاله ی خیلی خوبی در سایت و آدرس زیر مطالعه کردم پیشنهاد می کنم شما هم بخونید:
https://www.kaladeh.com/skin-care-plan/

نقل قول
 سپاس شده توسط baran89
۱۱-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ عصر توسط baran89.)
ارسال: #8546
(۵-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ عصر)'ساحلی' نوشته است:  
(۴-اسفند-۱۳۹۷ ۰۹:۰۹ عصر)'Saghar_F' نوشته است:  آره دقیقا موافقم که آدم خودش بهتر میتونه تشخیص بده! حالا من یه سوال دیگه هم دارم راجع به اسکراب...از چند جا شنیدم که بهتره که مثلا آخر حموم که بخار کرده اسکراب کنیم یا مثلا جدا بریم با این دستگاه های بخور تا بخارش بخوره به پوست و اینا و اینکه بعدش چون پوست ممکنه حساس بشه ضد آفتاب باید بزنیم...
حالا من میخوام از کسایی که تجربه دارن بپرسم که آیا واقعا این اما و اگرا رو باید انجام بدیم؟!! و اینکه اصلا بعد لایه برداری مگه نباید یه آبرسان یا مرطوب کننده بزنیم؟؟ ضد آفتاب اصلا نیازه؟؟

من خود همیشه اسکراپ رو توی حموم انجام میدم که منافذ پوستم باز شده ! حالا نمی دونم کار درستی یا نه ! 
دیگه بعدش روی پوستم هیچی نمیزنه بعدش شب کرم شبم رو میزنم ! البته که اگر پوستم خشک شده باشه آبرسان میزنم 
ضد افتاب که صد در صد نیازه !! یعنی چه تابستون چه زمستون چه ابری ... بدون ضد افتاب از خونه بیرون نیا 
من خودم ضد آفتاب زیاد امتحان کردم ولی دیگه ضد افتابی که خریدم و ازش بسیار راضی ام ضد آفتاب کلینیک !

(۵-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ عصر)'سحر خانوم...' نوشته است:  اثر داشته واسش؟ من جایی که لیزر میکردم خیلی هم خوب بود و راضی بودم گفت جلسه ای 350 تومان

اره دیگه میگفت موهام بیشتر نشده ولی ریزشش قطع شده !! رفته بود روی پوستش co2 هم کرده بود ( حالا خودم دقیق نمی دونم این co2 ) چیه ! ولی پوستش روشنتر و بازتر شده بود 

عزیزم co2 بهش کربوکسی تراپی هم میگن. کربن دی اکسید رو تو محل مورد نظرشون تزریق میکنن، بدن اون فرد فکر میکنه تو اون ناحیه گردش خون کمه و اکسیژن نرسیده، پس میاد گردش خون اون ناحیه رو زیاد میکنه تا اکسیژن بهش برسونه. تو زیبایی و درمان بعضی بیماری ها استفاده میشه. مثلا برای پوست یا برای ریزش مو.

(۹-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ صبح)'hana bano' نوشته است:  
(۲-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ عصر)'hana bano' نوشته است:  سلااام دوستان عزیزم
یه مرطوب کننده برای پوست خشک و معمولی و دهیدراته معرفی میکنید که بشه زیر آرایش هم استفاده کرد،شب هم بزنم بعد از پاکسازی پوستم  البته من وقتایی که خونه هستم روغن نارگیل میزنم ولی هیچ تاثیری نداره فقط همون لحظه خوبهتصویر: images/smilies/dodgy.gif
لطفا چند نمونه معرفی کنید چون شهر کوچیک هستم شاید همه مارکی نداشته باشهتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
 بودجه هم نهایت تا 50 تومنتصویر: images/smilies/sleepy.gif

یعنی هیچکس نبود یاری برساندتصویر: /images/smilies/new/huh.png
محصولات کامان کسی استفاده کرده برای صورت؟ خوبه؟ 

دوستم من وقتی وازلین به پوست خشکم میزنم تا مدتها نرم میمونه. ولی کرم های دیگه میزنم زود اثرشون میره. حتی برای لبهام ک خشک میشن بالبهای مختلف و ویتامینه استفاده کردم ولی وازلین واقعا جواب داد.

نقل قول
 سپاس شده توسط کایسا
۱۲-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #8547
هانا بانو من پوستم به خاطر مصرف انواع داروهای ضد جوش و چربی پوست جوری خشک شد که به اگزما و ...رسید تنها چیزی هم برام جوا داد کرم ایروکس مدل اتوپیکس زرد رنگه بالاش ابی + گلیسیرین خالص با چند قطره اب لیمو کرمه فوق العاده بود به توصیه دکتر داروساز گرفتم چند مورد پیش متخصصم رفتم خوب نشد یا فقط یه دوره یک ماهه جواب داد اینو امتحان کنید.
میشه خمیر دندان سفید کننده قوی جز سیگنال(انواع ممدل های وایت نو و...) و بنسر ذغالی معرفی کنید؟
به خاطر لثه هام حساسه بلیچینگ چندتا گفتن نکن ولی یکیشونم پیشنهاد لامینت داد.ولی من دندونام مشکلی نداره که بخوام روکش کنم وکامل مرتب و منظمن(ارتدونسی قبلا انجام دادم)پیشنهادتون چیه؟فقط میخوام چند درنجه روشن تر بشن الانم بد نیستن ولی پوستم سفیده به اون سفیدی که باید باشه نیست

خوشحالي از تو شروع ميشود
نه از رابطه هايت
نه از كارت
نه با پول هايت
خوشحالي از خود تو شروع ميشود
نقل قول
 سپاس شده توسط Ladyjooon
۱۲-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-فروردين-۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ عصر توسط Ladyjooon.)
ارسال: #8548
(۱۲-فروردين-۱۳۹۸ ۰۸:۲۱ عصر)'کایسا' نوشته است:  هانا بانو من پوستم به خاطر مصرف انواع داروهای ضد جوش و چربی پوست جوری خشک شد که به اگزما و ...رسید تنها چیزی هم برام جوا داد کرم ایروکس مدل اتوپیکس زرد رنگه بالاش ابی + گلیسیرین خالص با چند قطره اب لیمو کرمه فوق العاده بود به توصیه دکتر داروساز گرفتم چند مورد پیش متخصصم رفتم خوب نشد یا فقط یه دوره یک ماهه جواب داد اینو امتحان کنید.
میشه خمیر دندان سفید کننده قوی جز سیگنال(انواع ممدل های وایت نو و...) و بنسر ذغالی معرفی کنید؟
به خاطر لثه هام حساسه بلیچینگ چندتا گفتن نکن ولی یکیشونم پیشنهاد لامینت داد.ولی من دندونام مشکلی نداره که بخوام روکش کنم وکامل مرتب و منظمن(ارتدونسی قبلا انجام دادم)پیشنهادتون چیه؟فقط میخوام چند درنجه روشن تر بشن الانم بد نیستن ولی پوستم سفیده به اون سفیدی که باید باشه نیست

هر دو را با هم مخلوط می کنید، کرم و گلسیرین؟ کرم 3% اوره اش؟ طریقه مصرف چه جوریه؟

نقل قول
۱۳-فروردين-۱۳۹۸, ۱۲:۰۵ صبح
ارسال: #8549

کایسا با لیزر میتونی سفید کنی که فویالعاده طبیعی و خوب میشه

دخترم مرسی که بدنیای من آمدی عااااااشقتم تصویر: images/smilies/heart.gif
وزن فعلی ۸۰ اول مهر ۹۷
هدف اول ۷۵ 
نقل قول
 سپاس شده توسط کایسا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام