• مهناز
  • گل سنتر

محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)

۱۴-شهريور-۱۳۹۷, ۰۲:۲۷ صبح
ارسال: #8381

RE: محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)
(۶-شهريور-۱۳۹۷ ۰۴:۱۳ عصر)'NooRa' نوشته است:   دوستان تا حالا کسی روغن آرگان  برای موهاش یا پوستش استفاده کرده   که  نتیجشو دیده باشه راضی باشه؟ میدونید برای چه نوع موهایی خوبه؟ و چه مارکی بهتره ؟ 

طبق تجربم روعن نارگیل برای نرمی و لطافت مو بهتر بود 

دخترم مرسی که بدنیای من آمدی عااااااشقتم تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط atefehjjjjjjj
۱۴-شهريور-۱۳۹۷, ۰۸:۴۴ صبح
ارسال: #8382
مرسی
راستی میشه چندتا روغنو قاطی کرد با هم استفاده کرد؟مثل روغن کرچک و روغن سیاه دونه

همسرم نمایندگی بیمه داره
هر سوالی از بیمه داشتین درخدمتیم تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #8383

(۷-شهريور-۱۳۹۷ ۰۲:۴۷ عصر)'ilhamiiii' نوشته است:  
نقل قول:حدیث جون این فروشگاه میسلند بنظرت معتبره انلاین خرید کنیم

اره عزیزم مطمئن
خرید کن

instagram : hadisam_2               +فرهنگ تشکر زدن  
نقل قول
  • بیکیوت
۱۵-شهريور-۱۳۹۷, ۰۸:۲۵ صبح
ارسال: #8384
سلام
میشه لطفا بهترین و کامل ترین مولتی ویتامین موجود که اصلشم باشه رو بگید؟من قبلا فارماتون داشتم اما الان نیست یا بعضیا دارن کاملا متفاوته از عکس های خارجی و فیکه .ویتافیت رو چند جا معرفی کردن من هرچی سایت های انگلیسی رو چک کردم نبود.ممنون
ببخشید میدونم دقیقا سوالم مربوط به لوازم بهداشتی نیست ولی یه جورایی به مراقبتی پوست مربوطه لطفا اگه اطلاع دارید منو راهنمایی کنید

خوشحالي از تو شروع ميشود
نه از رابطه هايت
نه از كارت
نه با پول هايت
خوشحالي از خود تو شروع ميشود
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۷, ۰۸:۵۳ صبح
ارسال: #8385

ببین
ول ومن اگه پیدا کنی خیلی خوبه اونم البته کمیاب شده

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط کایسا ، پروانه ابریشم
۱۵-شهريور-۱۳۹۷, ۱۱:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-شهريور-۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ صبح توسط ابوالمشاغل!.)
ارسال: #8386
(۱۵-شهريور-۱۳۹۷ ۰۸:۲۵ صبح)'کایسا' نوشته است:  سلام
میشه لطفا بهترین و کامل ترین مولتی ویتامین موجود که اصلشم باشه رو بگید؟من قبلا فارماتون داشتم اما الان نیست یا بعضیا دارن کاملا متفاوته از عکس های خارجی و فیکه .ویتافیت رو چند جا معرفی کردن من هرچی سایت های انگلیسی رو چک کردم نبود.ممنون
ببخشید میدونم دقیقا سوالم مربوط به لوازم بهداشتی نیست ولی یه جورایی به مراقبتی پوست مربوطه لطفا اگه اطلاع دارید منو راهنمایی کنید

"ول وومن" دیگه کم پیدا میشه. البته من زیاد ازش راضی نبودم. معده م رو داغون کرد؛ با اینکه با غذا میخوردم. به جاش "اپتی وومن" میخورم. به نظرم خیلی بهتر بود. اصلا معده م رو اذیت نمیکرد و تاثیراتش روم بیشتر بود؛ هم از لحاظ کاهش اون حالتهای پیش از قاعدگی هم سرحال و شاداب شدنم. تقریبا همون ساختار ول وومن رو هم داره ولی به نظر من بهتره. 

مرگا به من که با پر طاووس عالمی / یک موی گربه ی وطنم را عوض کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط کایسا ، SaraGol ، nedaa71
۱۵-شهريور-۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-شهريور-۱۳۹۷ ۰۲:۰۷ عصر توسط رنگی رنگی.)
ارسال: #8387
(۱۵-شهريور-۱۳۹۷ ۰۹:۲۵ صبح)'کایسا' نوشته است:  سلام

سلام،پرفکتیل پلاتینوم ویتابیوتیکس ساخت انگلستان و هیرویت که یادم نیست ساخت کجاست،من از هردوشون استفاده کردم البته اصلشون راخریدم و خیلی خوب بود،عزیزم ساخت کشورهای دیگشون هم توی بازارهست حتمادقت کن که اصلشون رابخری،من ازچندتادکترم درموردشون پرسیدم واونهاتاییدشون کردن وبعدخریدم،اگه هردو راخریدی باید۱ماه اول یکیشون رابخوری(مثلاماه اول پرفکتیل بخور ماه بعدی هیرویت)وحتماهم فقط روزی۱دونه بخور،پرفکتیل رامیدانم بایدبعدغذاوبامعده پربخوری اما هیرویت رایادم نیست.

دوستان عزیزم اگردوست داریدتوی چله زیارت عاشوراشرکت کنید،لطفازودتربه آبگینه پیام بدید،ممنونم.
نقل قول
 سپاس شده توسط کایسا
۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۰۱:۵۷ عصر
ارسال: #8388
بچه ها جون صورتم لک داره کرم شب استادرم، مدل استی وایت خوبه؟ ۳۲ سالمه، هم حس میکنم داره افتاده میشه پوستم و هم لک دارم ، مناسبه بخرم؟
بعد سرم چی بگیرم واس مشکلاتی که گفتم؟ خط خندمم خیلییی عمیق شده
نقل قول
۲۴-شهريور-۱۳۹۷, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #8389

کدام کرم دست را بخرید؟

یکی دیگر از مشکلات رایج فصل پاییز خشک شدن دست‌هاست؛ یکی از مشکلات پوستی آزاردهنده که در صورت بی‌توجهی و رسیدگی نکردن به آن، ممکن است به یک بیماری مزمن تبدیل شود. استفاده از یک کرم مرطوب‌کننده قوی می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. علاوه ‌بر این برای ایجاد رطوبت عمقی در پوست می‌توانید از روغن کالاندولا (گل همیشه بهار) روزی 2بار استفاده کنید. همچنین اگر خارش یا کشش زیادی در پوست‌تان احساس می‌کنید می‌توانید 01قطره روغن ازاوکالیپتوس، نعناع و آلوورا به مرطوب‌کننده‌تان اضافه‌کنید. علاوه بر اینها از مصرف صابون‌‌هایی که شدیدا قلیایی هستند یا مواد پاک‌کننده‌ای که دارای مقادیر زیادی مواد خشک‌‌کننده و قلیایی هستند، خودداری کنید.

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام