• گل سنتر
  • تشریفات صدف

محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)

۱-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #7981
RE: محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)
(امروز ۱۲:۳۸ عصر)'*کیانا*' نوشته است:  مرسی بچه ها از همگیتون..من زوغن ارگان میزنم ولی بعد از شونه کردن.. قبلش باید بزنم؟ بعد راحت شونه میشه؟
نازگل جان من ایوروشه میزدم.. بعد گلیس.. اینبار هم شامپو شیر و عسل گارنیه که نوشته بود خیلی نرم میکنه همراه با نرم کننده اش ولی واقعا هیچ فرقی نکرد. من توی حمام موهام نمیریزه ولی بعدش موقع شونه کردن افتضاح کنده میشنتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.png

ماسک قرمز و بنفش و زرد لورال هم گرفتم باز موقع شونه گره داشت.

عزیزم محصولات یونیک وان رولون رو بگیر هم شامپو.هم ماسک داخل حمام و هم اسپری که برای شونه زدن خوبه.

باغ و تشریفات:مینا
ارایشگاه:آذین
مزون:آذین
اتلیه:کنن
سفره:ویکتوریا
موزیک:خوش فطرت
کارت:نفیس
نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا*
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۰۷ صبح
ارسال: #7982
بچه ها میخوام یه محصول که مرطوب کننده باشه و تقویت کننده پوست هم باشه بگیرم بین این دو تا محصول موندم میشه کمکم کنید.
پوستم چرب دهیدراته هست و منافذ باز هم داره.

https://ruban.com/node/3261
https://ruban.com/node/10467

میخوام یه چیزی باشه که این موارد رو تشدید نکنه و یت پوستم رو چرب تر نکنه.
اگه مورد دیگه ای خودتون استفاده کردین و راضی بودین هم بگین لطفا.

***خواهش میکنم برای سلامتی مادر یکی از اطرافیانم ی صلوات بفرستین لطفا***
"شدم عروس تابستون"
تالار،پرنس90% 
آرایشگاه،هور100%
آتلیه،دیدنو تا الان100%
لباس عروس،الیس100%
جهیزیه95%
خونه،100%
گل فروشی،100%
3> عاااااااشق همیم ما دوتا 3>

نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #7983

(امروز ۱۱:۰۷ صبح)'sama_m' نوشته است:  بچه ها میخوام یه محصول که مرطوب کننده باشه و تقویت کننده پوست هم باشه بگیرم بین این دو تا محصول موندم میشه کمکم کنید.
پوستم چرب دهیدراته هست و منافذ باز هم داره.

https://ruban.com/node/3261
https://ruban.com/node/10467

میخوام یه چیزی باشه که این موارد رو تشدید نکنه و یت پوستم رو چرب تر نکنه.
اگه مورد دیگه ای خودتون استفاده کردین و راضی بودین هم بگین لطفا.

من تجربه استففاده از هچکدوم رو ندارم ولی بر حسب اطلاعات میگم که سرم چون از نظر مولکولی مولکلهاش ریزتر زودتر جذب  میشه و اثردهی بالاتری داره 

instagram : hadisam_2تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط sama_m
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #7984

'*کیانا* dateline='' نوشته است:  مرسی بچه ها از همگیتون..من زوغن ارگان میزنم ولی بعد از شونه کردن.. قبلش باید بزنم؟ بعد راحت شونه میشه؟
نازگل جان من ایوروشه میزدم.. بعد گلیس.. اینبار هم شامپو شیر و عسل گارنیه که نوشته بود خیلی نرم میکنه همراه با نرم کننده اش ولی واقعا هیچ فرقی نکرد. من توی حمام موهام نمیریزه ولی بعدش موقع شونه کردن افتضاح کنده میشنتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.png

ماسک قرمز و بنفش و زرد لورال هم گرفتم باز موقع شونه گره داشت.

کیانا
حالا این دوتا که من گفتم بگیر و اینکه سشوار کمتر استفاده کن و موهات وقتی خیس انذ اصلا شونه نکنه تو حوله چیزی بپیچ بعد کمی خشک شد شونه کن
اون روش که حداقل نیم ساعت قبل حمام که این زمان هرچی ببشتر باشه بعتره مخصوسا از شب قبل بخوابی تا قردا صبح یا ٣-٤ساعت
موهات با روغن زیتون و کنجد ماساژ بدی خوب بعد با روسری ببندی بعد زمان که بالا گفتم بری حمام خیلی اثر داره
شامپو ترسمه و کنارش ماسک یا سرم دوفاز برای بعضی بچه اینجا جواب داد
شامپو کلیر یه مدلش قبلا بود الان نمیینم اونم خوب بود

بچه ها برام دعا كنيد خيلي محتاج دعام امروز ٣ارديبهشت يه مشكل دارم كه با دعاها شما رفع ميشه
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #7985
بچه ها کسی دیودورانت اوریاژ داشته ؟

Maybe a mother
.
مدت انتظار : ۱۱ ماه
درصد امید : ۴۰ درصد  
تصویر: /images/smilies/new/huh.png
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #7986

بچه ها تجربه ی جدید من روغن نارگیل هست
دیگه تو حموم به موهام نرم کننده نمیزنم ، بعد میام یه ذره که موهام خشک شد روغن نارگیل بهش میزنم ( خیلی کم )
بعد شونه میکنم سشوار میکشم
حس میکنم موهام بهتر شده و ریزش اش کمتر !

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط مونا السادات عباسی ، hadis sh ، nazgol22
دیروز, ۰۹:۱۱ صبح
ارسال: #7987
بچه ها میشه بگید چه رسیدگی هایی روزانه به خودتون میکنید؟مثلا وقتی میرید ارایشگاه چیکارا میکنید؟پاکسازی پوست پارفین تراپی و...چیکار میکنید پوستتون شاداب باشه موهاتون ...دکتر پوست واسه چه کارایی رفتین تاحالا میکردرم سابزیژن و....ایا تاثیر داشته؟
نقل قول
 سپاس شده توسط مونا السادات عباسی
دیروز, ۰۹:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۹:۲۵ صبح توسط مونا السادات عباسی.)
ارسال: #7988
من شبا حتما ارایشم رو پاک میکنم و می خوابم
تونر میزنم بعد کرم شبم رو میزنم
کرم دور چشم میزنم
حتما ضد افتاب میزنم
هفته ای دو تا سه بار اسکراپ به صورتم میزنم

اصلا توی ارایشگاه نمیزارم به پوستم دست بزنن !! اگر بخوام پاکسازی کاری کنم میرم دکتر متخصص
نقل قول
 سپاس شده توسط سمی جووونی 2 ، hadis sh
دیروز, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #7989
دوستان کسی مشکل پوسته پوسته شدن صورت داره؟ از چه کرم و تونر و اسکراب... استفاده میکنید و راضی بودید ؟ تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام