• تشریفات صدف
  • تشریفات آدم و حوا

محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)

۲۸-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۱۳ صبح
ارسال: #7711

RE: محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)
نظر من هم ب پونه در مورد اوریاژ یکی , منم اوریاژ داشتم آکواش رو وقتی میزدم یکم صورتم حالن سوزش پیدا میکرد و هیچ تاثیری ازش ندیدم

دلبران دل می برند
اما تو
جانم می بری...!
instagram : hadis__.__shتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط سپید وحیدم
۱-بهمن-۱۳۹۶, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #7712
دوستان من میخوام سرم دوفاز بگیرم
برند هاینس بهتره به نظرتون یا دیترون؟

عروسی 2 /96/6
بی نهایت دلتنگ عروسیمم
شدم همون پرنسس رویاهامتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۰۱:۱۶ عصر
ارسال: #7713
(دیروز ۰۹:۳۷ عصر)'(کژال)' نوشته است:  دوستان من میخوام سرم دوفاز بگیرم
برند هاینس بهتره به نظرتون یا دیترون؟

دوستان کسی استفاده نکرده تا حالا؟

عروسی 2 /96/6
بی نهایت دلتنگ عروسیمم
شدم همون پرنسس رویاهامتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-بهمن-۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ عصر توسط *mahsan*.)
ارسال: #7714
دوستان میشه یکی به من بگه این سرم جنفیک لانکوم کلا به چه دردی میخوره و چرا انقد ریویو مثبت داره ؟!

من یک هفته است هر شب استفاده اش میکنم هیچ تاثیر مثبتی ازش ندیدم واقعا حیف پول !!

تصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gif

می دهم
خود
را نوید ِ
سال ِ
بهتر

سالهاست...
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #7715
(امروز ۱۰:۳۱ عصر)'*mahsan*' نوشته است:  دوستان میشه یکی به من بگه این سرم جنفیک لانکوم کلا به چه دردی میخوره و چرا انقد ریویو مثبت داره ؟!

من یک هفته است هر شب استفاده اش میکنم هیچ تاثیر مثبتی ازش ندیدم واقعا حیف پول !!

مهسان جون ی خورده دندون رو جیگر بگذار تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifی هفته خیلی زوده که  داری  راجع بهش قضاوت میکنی ...منم  اول خریده بودم پشیمون بودم میخواستم ردش کنم بره .ولی بعد ی مدت شاید کمتر از ی ماه یواش یواش  آثارش رو پوستم دیدم و ازش راضیم ..پوستم  شفاف و ی دست شده و هم اینکه احساس میکنم منافذ پوستم ی کم جمع شده.فعلا اثرات ضد چروکش ندیدم چون تقریبا ۱/۵ ماه دارم استفاده میکنم .خلاصه به دید مثبت بهش نگا کن تا اثراتش زود ببینی 

نقل قول
 سپاس شده توسط *mahsan*
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #7716
(امروز ۱۱:۰۹ عصر)'kentia' نوشته است:  
(امروز ۱۰:۳۱ عصر)'*mahsan*' نوشته است:  دوستان میشه یکی به من بگه این سرم جنفیک لانکوم کلا به چه دردی میخوره و چرا انقد ریویو مثبت داره ؟!

مهسان جون ی خورده دندون رو جیگر بگذار تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifی هفته خیلی زوده که  داری  راجع بهش قضاوت میکنی ...منم  اول خریده بودم پشیمون بودم میخواستم ردش کنم بره .ولی بعد ی مدت شاید کمتر از ی ماه یواش یواش  آثارش رو پوستم دیدم و ازش راضیم ..پوستم  شفاف و ی دست شده و هم اینکه احساس میکنم منافذ پوستم ی کم جمع شده.فعلا اثرات ضد چروکش ندیدم چون تقریبا ۱/۵ ماه دارم استفاده میکنم .خلاصه به دید مثبت بهش نگا کن تا اثراتش زود ببینی 

آخه تو سایت زده بود بعد یک هفته اثرات مثبتش دیده میشه تصویر: images/smilies/huh.gif خوبه پس من حس کردم لانکوم دوباره اسکولم کرده تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

باشد که پوست منم یک دست و شفاف شود بلکه رستگار شویم تصویر: /images/smilies/new/angel.png

می دهم
خود
را نوید ِ
سال ِ
بهتر

سالهاست...
نقل قول
 سپاس شده توسط kentia
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #7717

من دارمش و حدود 4 تا 8 میل تموم کردم و الان هم یکی دیگه در حال استفاده دراو بسیور راضی ا م
پوستم رو شففاف و روشن کرده 
البته د رکنارش از ویتامین سی هم استفاده میکنم
من قبل آرایش بعنوان زیرساز استفاده هم میکنم 

دلبران دل می برند
اما تو
جانم می بری...!
نقل قول
 سپاس شده توسط *mahsan* ، سپید وحیدم
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ عصر
ارسال: #7718
(امروز ۱۱:۳۰ عصر)'hadis sh' نوشته است:  

من دارمش و حدود 4 تا 8 میل تموم کردم و الان هم یکی دیگه در حال استفاده دراو بسیور راضی ا م

حدیث جون دست رو دلم نزار من اون موقع بین این جنفیک لانکوم و سرم ویتامین سی گیر کرده بودم نمیدونستم کدوم بگیرم که به دردم بخوره تصویر: images/smilies/angel.gif

آخرش این لانکوم منو مغلوب کرد تصویر: images/smilies/dodgy.gif هنوزم دلم با ویتامین سی ِ ولی ترسیدم حساسیت داشته باشم بهش تصویر: images/smilies/confused.gif

می دهم
خود
را نوید ِ
سال ِ
بهتر

سالهاست...
نقل قول
دیروز, ۰۸:۱۸ صبح
ارسال: #7719

(دیروز ۱۱:۳۹ عصر)'*mahsan*' نوشته است:  
(دیروز ۱۱:۳۰ عصر)'hadis sh' نوشته است:  
(دیروز ۱۰:۳۱ عصر)'*mahsan*' نوشته است:  دوستان میشه یکی به من بگه این سرم جنفیک لانکوم کلا به چه دردی میخوره و چرا انقد ریویو مثبت داره ؟!

تصویر: images/smilies/huh.gif

حدیث جون دست رو دلم نزار من اون موقع بین این جنفیک لانکوم و سرم ویتامین سی گیر کرده بودم نمیدونستم کدوم بگیرم که به دردم بخوره تصویر: images/smilies/angel.gif

آخرش این لانکوم منو مغلوب کرد تصویر: images/smilies/dodgy.gif هنوزم دلم با ویتامین سی ِ ولی ترسیدم حساسیت داشته باشم بهش تصویر: images/smilies/confused.gif 

کدوم ویتامین سی رو میخواستی ؟؟
راستش من اینا رو که میزنم خودم حس میکنم پوستم روشن تر و شفاف تر شده خیلی کم
یعنی من صورتم همیشه یه کدری داره بخاطر ینکه اصلا آب نمیخورم طی روز اینا رو  که میزنم یه روشن و شفافیتش کمک کرده

دلبران دل می برند
اما تو
جانم می بری...!
نقل قول
 سپاس شده توسط سپید وحیدم ، *mahsan*
دیروز, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #7720
(امروز ۰۸:۱۸ صبح)'hadis sh' نوشته است:  
(دیروز ۱۱:۳۹ عصر)'*mahsan*' نوشته است:  
(دیروز ۱۱:۳۰ عصر)'hadis sh' نوشته است:  
(دیروز ۱۰:۳۱ عصر)'*mahsan*' نوشته است:  دوستان میشه یکی به من بگه این سرم جنفیک لانکوم کلا به چه دردی میخوره و چرا انقد ریویو مثبت داره ؟!

تصویر: images/smilies/huh.gif

کدوم ویتامین سی رو میخواستی ؟؟
راستش من اینا رو که میزنم خودم حس میکنم پوستم روشن تر و شفاف تر شده خیلی کم
یعنی من صورتم همیشه یه کدری داره بخاطر ینکه اصلا آب نمیخورم طی روز اینا رو  که میزنم یه روشن و شفافیتش کمک کرده

میخواستم سرم ویتامین سی کیلز بگیرم تصویر: images/smilies/angel.gif البته بعدا خوندم که مخصوص 35 سال به بالاست تصویر: images/smilies/huh.gif

می دهم
خود
را نوید ِ
سال ِ
بهتر

سالهاست...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام