• تخت جمشید
  • آرایشگاه گیوا

محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)

۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #7391
RE: محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)
(امروز ۱۲:۲۹ عصر)'shiningdiamond' نوشته است:  دوستان سلام.دو تا سوال داشتم.اول اینکه به نظتون پنکیک خوب چی هست؟ من زیاد استفاده نمی کنم ولی مثلا یه موقع می خوام زود برم بیرون حوصله ندارم کرم پودر بزنم یا مثلا ضد آفتاب زدم فقط می خوام یه رنگی به خودم بدم بزنم.چی پیشنهاد می دین؟ سوال دوم اینکه من موهامو مش کردم اما خیلی زبر شدهریال یکم هم کوتاهش کردم اما اوکی نشد.چی بزنم بهش؟ کلا موام مرده شده به نظرم.به دادم برسینتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

عزیزم ماسک موی loreal elseve چند نفر دیدم استفاده کردن راضی بودن باید ببینی کدوم نوعش متناسب با موی شماست  

نقل قول
 سپاس شده توسط shiningdiamond
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #7392
(دیروز ۰۴:۱۲ عصر)'marcopolo' نوشته است:  بچهه ها من به بهونه این بن تخفیف دی جی کالا
یک خط چشم ماژیکی کاپریس
یک اب پاک کننده صورت گارنیه
یک کرم ابرسان اوریاژ
یک فر مژه
یک کرم دور چشم کیو وی سفارش دادم

ایا خط چشم و اب پاک کننده خوبن ؟لطفا راهنمایی بفرمایید

مارکو تو تاپیک لیزر واست پیغام دادم جواب ندادی.درباره دکتر آریا نژاد بود.مسیج هم نمی شه بهت زد کهتصویر: /images/smilies/new/smiling.pngتصویر: /images/smilies/new/smiling.pngتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

نقل قول
 سپاس شده توسط marcopolo
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۰۵:۴۲ عصر
ارسال: #7393

'shiningdiamond dateline='' نوشته است:  دوستان سلام.دو تا سوال داشتم.اول اینکه به نظتون پنکیک خوب چی هست؟ من زیاد استفاده نمی کنم ولی مثلا یه موقع می خوام زود برم
بیرون حوصله ندارم کرم پودر بزنم یا مثلا ضد آفتاب زدم فقط می خوام یه رنگی به خودم بدم بزنم.چی پیشنهاد می دین؟ سوال دوم اینکه من موهامو مش کردم اما خیلی زبر شدهریال یکم
هم کوتاهش کردم اما اوکی نشد.چی بزنم بهش؟ کلا موام مرده شده به نظرم.به دادم برسینتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png
تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

پنیک تا٧٠تمن لورال اینفلیبل من دارم سبک استفادش اسونه پوشش خوبه
موهات زود به زود سرشون کوتاه کن ماهی یبار٤-٥سانت بزن هم رشد بهتر میشه هم اون مرده از بین میره
هربار قبل حمام موهات یکم روغن زیتون از عذاری میخری با روغن نارگیل بکم گرم کن با این شونه دندانخ دار پنبه اغشته به روغن بعد به شونه بزن موهات باش خوب سونه کن روغن به همجاش برسه حزاقل یک ساعتت فبل حمام اینکار بکن و روسری ببند روش بعد برو حمام خیلی موهات دوبارخ خوب میشه هرچی ببشتر موهات با این مواد بخوابه بهتره حداقل یک ساعت باشه ببشتر شد بهتر
اسپری دوفازه ویگورانس مدل میوه وحشی بخر اونم خوبه

نقل قول
 سپاس شده توسط shiningdiamond
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۰۶:۲۶ عصر
ارسال: #7394
(۱۶-مهر-۱۳۹۶ ۱۲:۱۵ عصر)nedaa71 نوشته است:   منم معمولا بعد اپیلاسیون اینجوری میشدم که تو حموم آروم سنگ پا به کل پام میکشم همیشه موهای زیرپوستی در میاد ( خیلی آروم ها) ، کیسه هم فک کنم همون جواب بده ، الان دیگه با پودر دپی میزنم موهای پامو اصلا زیرپوستی و جوش ندارم

عزیزم پودر دپی چیه؟

وزن هدف ۶۵ کیلو تا آخر مهرتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
دیروز, ۰۵:۱۷ عصر
ارسال: #7395
آبرسان خوب برای پوست چرب و مستعد جوش معرفی میکنین لطفا؟

من کار ترجمه انجام میدم.
زمینه های تخصصی مثل بیمه، حسابداری، سخت افزار، نرم افزار، پنوماتیک، الکترونیک، متالورژی، ریاضی، شیمی و ... هم کار کردم..
--> در ضمن پروژه های دانشجویی مقطع لیسانس رشته های علوم انسانی رو هم با کیفیت بالا انجام میدم
نقل قول
دیروز, ۰۵:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۵:۵۴ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #7396

من اینو دارم راضبم
http://beebee.ir/product/467/%DA%98%D9%8...-Cream-Gel

اینک داشتم خوب بودن
http://spinod.com/%D9%85%D8%B1%D8%B7%D9%...DA%98.html
نقل قول
 سپاس شده توسط zitana
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد