• سعید عرب
  • تشریفات آدم و حوا

محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)

امروز, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #7351
RE: محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)
(امروز ۰۱:۰۹ عصر)ziba_ziba نوشته است:  بچه ها شما برای خشکی لب چیکار میکنید ؟ یه مدت رژ مات زیاد زدم الان همش لب ام خشکه و پوست پوست میشه البته ویتامین آ د و لبلو رو امتحان کردم ولی زیاد فایده نداشته اثرش فقط تا چند ساعت هست

من شنیدم عسل و شکرو قاطی کن بزن.هم اسکراب می کنه هم مرطوب
نقل قول
امروز, ۰۶:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۶:۲۹ عصر توسط narshin.)
ارسال: #7352
(امروز ۰۵:۳۹ عصر)ziba_ziba نوشته است:  بچه ها شما برای خشکی لب چیکار میکنید ؟ یه مدت رژ مات زیاد زدم الان همش لب ام خشکه و پوست پوست میشه البته ویتامین آ د و لبلو رو امتحان کردم ولی زیاد فایده نداشته اثرش فقط تا چند ساعت هست  

عزیزم بوم لب از برندای خوب بخر.
من بوم لب بایواسکرین رو دارم خییلی خوبه.
بوم لب اوسرین هم شنیدم خوبه..
تو قیمتای بالاتر هم گینو لیراک استادرم و.... خوبن Big Grin
راستی برای پوست پوست شدن لبت،لبت رو اسکراب کن .من اسکراب با مسواک رو ترجیح میدم به اسکرابای دیگه.Big Grinدهانت رو ببند و مسواک رو سفت سفت بکش رو لبات پوسته هاش جدا بشن،بعد لباتو با بوم لب چرب کنSmiling

(امروز ۱۲:۴۷ صبح)ilhamiiii نوشته است:  اتفاقا منم میخاستم ست ضدجوش کلینیک رو بخرم ولی پشیمون شدم گفتم شاید خوب نباشه اره نارشین برو بگیر استفاده کن ببین خوب بود بمنم بگو Big Grinیادت نرهاWink

الهام جون هنوز سفارش ندادم هی میخوام سفارش بدم هی پشیمون میشم3 (12)ولی فردا میرم خرید اگر خریدم چشمممممممBig Grin

پروردگارا به حق بخشندگی و مهربانیت سلامتی کامل به همه بیماران عطا فرماتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
امروز, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #7353
سلام بچه ها من تصمیم دارم این وسایلای بهداشتیمو شروع یا عوض کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

شامپو ( موهام معمولیه اما رنگ شده س و احتیاج به مراقبت داره... الان اویدرم میزنم)
نرم کننده (الان هیکالیا دارم که به شدت راضیم اما گیرش نمیارم)
مرطوب کننده صورت بدون چربی (الان اوریاژ دارم)
کرم دور چشم ( تا الان استفاده نکردم)
اسکراب ( تا الان استفاده نکردم)

مرسی دوستای گلم

اگر کسی توی تهران کلاس رقص خوب سراغ داره بهم بگه ممنون میشم
تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
امروز, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #7354
(امروز ۰۷:۳۵ عصر)ninaz نوشته است:  سلام بچه ها من تصمیم دارم این وسایلای بهداشتیمو شروع یا عوض کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

شامپو ( موهام معمولیه اما رنگ شده س و احتیاج به مراقبت داره... الان اویدرم میزنم)
نرم کننده (الان هیکالیا دارم که به شدت راضیم اما گیرش نمیارم)
مرطوب کننده صورت بدون چربی (الان اوریاژ دارم)
کرم دور چشم ( تا الان استفاده نکردم)
اسکراب ( تا الان استفاده نکردم)

مرسی دوستای گلم

کرم دور چشم به نظرم از برند نوکس بگیر خیلی خوبن کرم دور چشمای این برند من خودم مدل نیروانسک داشتم خیلی راضی بودم

بله بله هنوزم هستن کسایی که بالا پایین میپرن تا بگن اشتغال خانم ها بده خخ
نقل قول
 سپاس شده توسط ninaz
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد