• آرایشگاه گیوا
  • تشریفات آدم و حوا

محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)

دیروز, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #7181
RE: محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)
سلام بچه ها من ی مدت بود شامپو کلیر استفاده میکردم حدود ی سال بعدش کم کم داشت موهام شوره میزد منم شامپومو عوض کردم الان ی مدته باز موهام همش شوره میزنه شامپومو چندبار عوض کردم شامپو ضدشوره سریتا هم استفاده کردم ولی خوب نشده
بنظرشما چیکار کنم؟؟؟

خدایا راضیم به رضای تو....
نقل قول
دیروز, ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #7182
(امروز ۰۳:۱۵ عصر)عروس گلستان نوشته است:  سلام عزیزم ی سوال داشتم
این کرم خاصیت ضدافتاب هم داره یعنی میشه بعنوان ضدافتاب دور چشم هم روش حساب کرد؟و میشه روزانه استفاده کرد یا کلا کار درستی نیست استفاده روزانه و تمام وقت از کرم دور چشم 

من تا اونجایی که یادمه خاصیت ضدافتابی نداشت بازم خودت سرچ کن تو نت، عزیزم دور چشم رو اتفاقا باید روزانه و مرتب استفاده کرد، بهتره روزی 2 بار صبح و شب استفاده بشه،‌من همیشه وقتی صورتم رو میشستم بعدش دور چشم میزدم و قبل از ارایش هم به عنوان پایه ارایش چشمم میزدم، نباید یه خط درمیون بزنی مخصوصا اگر جز کسایی هستی که پوست خشک دارند، استفاده زیادی دور چشم هیچ ضرری نداره چون اصلا بیشتر بزنی جذب نمیکنه فقط کرمت حروم میشه مخصوصا اینکه کرمهای دور چشم 15 میل هستند و خیلی زود تموم میشند،‌خود من هر 2 ماه میخرم چون تموم میشه، چند روز پیشم دور چشم ضدافتاب آردن رو گرفتم چون نوشته بود رنگی هست فکر کردم میتونه پوستو یکنواخت کنه ولی اصلا رنگی نیست و سفیده ولی خاصیت ضدافتاب بودنش خوبه در کنار دور چشم اصلیم گاهیم اونو میزنم مخصوصا بخوام برم بیرونNew1

"بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن ارحیم"
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس گلستان ، heven
امروز, ۰۹:۱۵ صبح
ارسال: #7183
ممنونم اروس جان
اینجا گفته ضدآفتابم هست نمیدونم درسته یا ن
http://www.drfakhar.ir/Medilan_Haloxyl_Eye_Cream.html

دارم به تک تک خواسته هام میرسم.خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد