• تشریفات لاکچری تخت جمشید
  • تشریفات آدم و حوا

محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)

دیروز, ۰۷:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۸:۰۴ عصر توسط #neda#.)
ارسال: #6651
RE: محصولات مراقبتی پوست و بدن (2)
دوستان هرکسی هر کدوم از کرم های مرطوب کننده پوست چرب هیدرودرم و سبیوم هیدرا بایودرما و کلینانس اون استفاده کرده لطفا تجربه شو بگه میخوام مرطوب کننده کاملاا مرطوب و خیس کنه پوستو ولی اصلا اصلا یه ذره هم چرب نکنه
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
'ilhamiiii dateline='' نوشته است:   سلام من مرطوب کننده پوست چرب اون دوساله استفاده میکنم خیلی خیلی راضیم وقتی میزنم اصلا حس نمیکنم زود جذب میشه انگار هیچچییی نزدم.ولی اخراشه میخام ی چیزه دیگه رو تجربه کنم کسی مرطوب کننده درمالیفت داشته؟روش نوشته کنترل کننده چربی منظورش همون مرطوب کنندس؟؟

دوستم  ilhamiiii
پیام خصوصیت بسته هستش واسه همین اینجا میپرسم شما اون استفاده کردی اصلا حس چربی نمیده ؟
ماته؟ و این که حس میکنی پوستت خوب مرطوب شده؟

خدایا یاری ام کن ♥️
نقل قول
 سپاس شده توسط ilhamiiii
دیروز, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #6652
عزیزم چجوری بازش کنم خصوصیمو؟؟
اره من دوساله استفاده میکنم نه اصلا حسه چربی نداره من میزنم ی دیقه بعدش احساس میکنم هیچی نزدم دوس دارم باز بزنم انقد ک سبکه Smile
صورتمم اصلا چرب وبراق نشون نمیده من ک خیلی خیلی راضی بودم ب پوست من ساخت البته پوستا فرق میکنن در کل خیلی راضی بودم زودم جذب میشد انگار هییچچیی نزدی شاید بازم تمدیدش کنم.
دوستم باز تحقیق کن انشلله ب نتیچه دلخواهت برسی Smile

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای
نقل قول
 سپاس شده توسط #neda#
دیروز, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #6653
'ilhamiiii dateline='' نوشته است:  عزیزم چجوری بازش کنم خصوصیمو؟؟
اره من دوساله استفاده میکنم نه اصلا حسه چربی نداره من میزنم ی دیقه بعدش احساس میکنم هیچی نزدم دوس دارم باز بزنمانقد ک سبکه Smile
صورتمم اصلا چرب وبراق نشون نمیده من ک خیلی خیلی راضی بودم ب پوست من ساخت البته پوستا فرق میکنن در کل خیلی راضی بودم زودم جذب میشد انگار هییچچیی نزدی شاید بازم تمدیدش کنم.
دوستم باز تحقیق کن انشلله ب نتیچه دلخواهت برسی Smile

مرسی عزیزم پس منم به احتمال زیاد اون میگیرم 
راستش نمیدونم چه جوری پیام خصوصی رو فعال میکنن 
دوستان دیگه بلدن راهنمایی کنن

خدایا یاری ام کن ♥️
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد