• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

مجموعه ورزشی Tiamo

(جزئیات)

میدان تجریش خیابان دربند به از خیابان تاجیک نبش کوچه کامیار مجموعه ورزشی تی آمو (جنب تشریفات تی آمو )
تلفن: 22738103
موبایل: 09121078233,09981234700

چاقیلاغری

مجموعه ورزشی Tiamo

۲۰-دي-۱۳۹۸, ۰۸:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-بهمن-۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
مجموعه ورزشی Tiamo
استودیو Tiamoدر بهترین لوکیشن منطقه  یک تهران افتتاح گردید .که حقیقتا می توان آن را بروزترین و کامل ترین مجموعه ورزشی جهت Ems.Trx.cx و سالن های  مختص زیبایی و کاملا اختصاصی برای بانوان نام برد. این مجموعه موقعیت مکانی بسیار مناسبی دارد و میتوان گفت با توجه به اینکه پارکینگ اختصاصی مناسبی برای user های خود فراهم نموده میتواند به راحتی نظر مشتریان را جلب نماید .مجموعه ورزشی Tiamoمخصوص بانوان بصورت تمام وقت میباشد که دارای ورودی کاملا مجزا به همراه آسانسور که برای رفاه حال مراجعین پیش بینی شده است و دارای سالن هایی با ارتفاع سقف ۴ متر و دیزاین و دکوراسیون کاملا متفاوت با دیگر باشگاه های مرتبط در این زمینه ورزشی بوده که میتواند آرامش روح و روان و جسم شما را به ارمغان بیاورد . نورپردازی فوق حرفه ای و پخش سیستم صوتی مطلوب و استفاده از بروزترین سانتریفیوژ های تهویه هوا و همچنین کافی شاپ با غذا ها و نوشیدنی های رژیمی و گیاهی و دمنوش های سرد و گرم گیاهی رو بهمراه دارد .در لاین زیبایی حضور ماساژور های کاملا مجرب و حرفه ای که مکمل کار لاغری میباشد و پاکسازی پوست برای زیباتر شدن و القا حس خوب به مشتریان و وجود لاین ناخن مجزا با دستگاه های ماساژور پدیکور فوق حرفه ای و در لاین اختصاصی مو اکستیشن و احیا و کراتین و رنگ را میتوان نام برد .مجموعه Tiamoبرجسته ترین مربیان را جهت Trx.cx.Ems. و باله کودکان و یوگا را در کنار خود جا داده است .

مجموعه ورزشی Tiamoدارای بروزترین و جدیدترین دستگاه های Emsمدل۲۰۲۰ بصورت وایرلس ساخت کشور آلمان میباشد. 
   (هدف های طلایی Ems)
-مناسب برای افراد پر مشغله
-از بین بردن سلولیت
-بکارگیری هم زمان تمامی گروهای عضلانی بدن
-یک جلسه تمرین برابر با ۳ جلسه تمرین در باشگاه بدنسازی
-تقویت و افزایش حجم عضلات استقامتی و سرعتی
-فرم دهی بدن بانوان بعد از دوران بارداری
- و رژیم فوق تخصصی زیر نظر مربی تغذیه
-کاهش وزن و چربی سوزی به وسیله افزایش سوخت و ساز بدن 
-مناسب افرادی که محدودیت در تحرکات به دلیل بیماری دارند
- مناسب برای افراد لاغر جهت کات عضله
-تست جلسه اول دستگاه رایگان
-مشاوره تخصصی و رایگان در زمینه تغذیه و ورزش
-پاکسازی کبد چرب
-پاکسازی سموم بدن 

نشانی میدان تجریش خیابان دربند به از خیابان تاجیک نبش کوچه کامیار مجموعه ورزشی تی آمو (جنب تشریفات تی آمو )

تماس ۲۲۷۳۸۱۰۳ 

۰۹۹۸۱۲۳۴۷۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۷۸۲۳۳

[تصویر: مجموعه ورزشی Tiamo]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط bita63
۲۲-دي-۱۳۹۸, ۰۲:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ عصر توسط مه روی.)
ارسال: #2
RE: مجموعه ورزشی Tiamo
نقل قول:سلام اینجا نزدیک خونه ماست اما تاالان ندیدمش میشه عکساتون رو بزارید تصویر: images/smilies/undecided.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط bita63
۲۳-دي-۱۳۹۸, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #3
سلام خانم تاجیک عزیز خیلی خوشحال شدم متوجه شدم که سالن ورزشی برای بانوان زدید .من مطمئن هستم بزودی میدرخشیدتصویر: images/smilies/heart.gif با توانایی که از تیم خوب شما و مدیریتتون دارم بزودی این اتفاق میوفته .فقط هوای دوستان قدیمیتون رو داشته باشیناتصویر: images/smilies/wink.gif
  ارزوی موفقیت براتون دارم تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

خدا جونم دوستت دارررررررررررررررررررررررررررررررررررررم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • خرید اقساطی
۲۷-دي-۱۳۹۸, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #4
سلام به همه دوستان تبریک میگم اول به مدیریت باشگاه به خاطر برخورد خیلی دوستانه و خوبشون ممنون بابت همه چیز دوستان باشگاه ورزشی تی آمو در چند قدمی منزل ماست و اینکه دیروز من رفتم تا از نزدیک ببینم اولین اینکه انرژی خیلی خیلی مثبتی از تک تک شما عزیزان گرفتم وبدون اینکه مبلغی بخوام پرداخت کنم تونستم یک ربع رایگان ورزش ems رو به عنوان تستتصویر: images/smilies/biggrin.gifورزش کنم که خیلی تجربه خوبی بود واقعا فضا گرم و دوست داشتنی هست دوم از مربی خوش اخلاقتون ممنون که انقدر با روی باز با من برخورد کردن و کلی اطلاعات ورزشی بهم آموزش دادن بابت مشاوره هم ممنون .سپاسگذارم ازتون 
راستی از امروز دستور غذایی رو شروع کردم به امید حس خوب آینده تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام