• مزون فابرا
  • گل سنتر

مجتمع خدماتی گل باختر ( + فروشگاه اینترنتی گل و دسته گل و ... )

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-مرداد-۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
مجتمع خدماتی گل باختر ( + فروشگاه اینترنتی گل و دسته گل و ... )
گل باشید، اما عمرتون ، عمر گل نباشه!
دوستان گل من سلام
اگه یک مجموعه فروشگاهی و نمایشگاهی گل و گیاه بزرگ و بی نظیر در سطح تهران با چندین نمایندگی رسمی در شهر ها و کشورهای دیگر، بخواهید که همیشه و همه جا کالای خوب و مطمئن و با قبول مسئولیت به شما بدهد ، مجموعه فروشگا ههای گل باختر هست که در تهران ،منطقه پونک و سعادت آباد و همینطور در یک سایت مجازی مدرن که نزدیک به سه هزار محصول دارد و قیمت های آن هم حتی از فروشگاها کمتر هست و تخفیف های و جوایز ویژه ای برای کسانی که عضو میشوند را دارد و همچنین محصولاتی دارد که با بازار گل تهران یک قیمت و حتی کمتر هست؛و جالبیش اینجاست که شما از سایت گل باختر می توانید شیرینی ، کیک و میوه و هدایای دیگر خودتون را هم تامین کنید و با قیمت خود فروشگاهای سطح شهر تهران و یا شهر خودتون بخرید http://www.BFC.ir.
باید بگویم که این گلفروشی از سال 1381 افتتاح شده و در ارائه کیفیت و مشتری مداری بی نظیراست و هر سفارشی را که داشته باشید با خیال آسوده و سریع از تو سایت اینترنتی آنها می توانید بخرید، واز وقتتون بهترین استفاده را بکنید و از ترافیک تهران در امان باشید .
شما می توانید خودتون دسته گل و یا سبد گل دلخواه را از تو سایت سفارش بدهید–البته اگه نزدیک هستید ، می توانید از هر کدام از فروشگاهها ی بزرگ گل باختر که به شما نزدیکتر هست بازدید کنید و از هوای مطبوع گل و گیاه که تو فضای 450 متری قرار دارد، لذت ببرید .
اکثر اوقات جلوی هر دو فروشگاهش مینی ماینر قرمز کروک ایستاده و همیشه چند تا ماشین عروس جلوش دارد گل می خورد.
آدرس ها:
سعادتآباد: ضلع جنوبی سروغربی،نرسیده به میدان شهرداری
تلفن :
02122132695 - 02122132698

پونک : انتهای اشرفی اصفهانی،بعدازنیایش،ضلع غربی،جنب بانک پارسیان پلاک 306
تلفن :
02144870337
02144870338
دفتر وب سایت: سعادت آباد – خیابان سرو غربی – پلاک 129 – واحد 305
تلفن :
02122381130
02122381140
989023001140
Fax:+9822097095

کد معرف نوعروس برای استفاده از تخفیف ویژه 5 درصدی که در هنگام عضویت در وب سایت گل باختر باید وارد شود:
Bfc-0118-5379-84( لطفا خطوط فاصله را هم در جایگاه کد شناسائی معرف بنویسید)
http://www.bfc.ir/#/registerpage/bfc-0118-5379-84

برا مشاهده عکس های بیشتر در نیازمندی های نو عروس اینجا کلیک کنید

[تصویر: مجتمع خدماتی گل باختر ( + فروشگاه اینترنتی گل و دسته گل و ... ) ]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط lkhoshnafs ، sad1000 ، Narsis65 ، آرزو بانو ، nasibe_603 ، forklift
۲۳-بهمن-۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #2
گل باختر
بچه ها ما ماشین عروس و دسته گل رو از گل باختر از سعادت آباد گرفتیم عالی بود دسته گل من سیمبیلیوم بود خیلی خوشگل بود یعنی طوری که چند نفر توی عروسی اومدن راجه به گل ازم سوال کردن خود گل باختر به ما گفت از این گل فقط چندتا گلفروشی توی تهران دارند ما فکر کردیم داره بازار گرمی میکنه ولی وقتی رفتیم باغ یه عروس دیگه اونجا بود تا گل منو دید گفت من از این گلها می خواستم پیدا نکردم شما از کجا گرفتین
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparaki ، cicilia
۲۳-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۳۴ عصر
ارسال: #3
RE: گل باختر
(۲۳-بهمن-۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ عصر)atishpare نوشته است:  بچه ها ما ماشین عروس و دسته گل رو از گل باختر از سعادت آباد گرفتیم عالی بود دسته گل من سیمبیلیوم بود خیلی خوشگل بود یعنی طوری که چند نفر توی عروسی اومدن راجه به گل ازم سوال کردن خود گل باختر به ما گفت از این گل فقط چندتا گلفروشی توی تهران دارند ما فکر کردیم داره بازار گرمی میکنه ولی وقتی رفتیم باغ یه عروس دیگه اونجا بود تا گل منو دید گفت من از این گلها می خواستم پیدا نکردم شما از کجا گرفتین

مبارکت باشه عزیزم
آدرس و شماره تماس میدی ازش؟
قیمتش چطور بود؟
راستی ماشین هم داره؟

اين يه تبليغ نيست.
كسي رو ميشناسم كه ارزونتر از جاهاي ديگه هست گفتم معرفي كنم
بليط مكانهاي تفريحي وايد وادي،تور صحرا، مركز خريدهاو ديسكوهاي ارزونتر،كلابهاي خانواده گي و ساحل هاي با كلاستر.با 09331316611 اقاي كلامي تماس بگيريد
محمدي
نقل قول
  • اساطیر
۳۱-فروردين-۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #4

آتیش÷اره جان خیلی خوشگله منم از اینا میخوام.فقط میشه بگی قیمت دسته گلت چقدر شد و اگه ممکنه عکس ماشین عروستونم بذار و هزینه اونم بگو
و یه سوال دیگه.این گل تا آخر شب خراب نمیشه و اینکه فکر کنم نمیشه خشکش کرد نه؟

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط پياژه
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ عصر
ارسال: #5
مبارک باشه آتیشپاره جون
قیمتاش چطوریه ؟
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ عصر توسط atishpare.)
ارسال: #6
دسته گلم شد 120 تومان از ماشین عروسم هنوز عکسی ندارم گلم تا آخر شب سالم بود حتی تا 2 روز بعد خوب بود ولی هوا هم خنک بود فکر می کنم به گرما حساس باشه چون .برگهاش خیلی لطیف بود در مورد خشک کردنش من آویزونش کردم توی کمد تاریک خشک شده ولی مثل گل رز که خشک شده اش هم قشنگه اونطوری نیست
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #7
(۳۱-فروردين-۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ عصر)atishpare نوشته است:  [تصویر: مجتمع خدماتی گل باختر ( + فروشگاه اینترنتی گل و دسته گل و ... ) ]

اینم عکس دسته گل من

عزیزم می شه بگی چند تا شلخه گل هستند تو این دسته گل؟
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ عصر
ارسال: #8
والا نمی دونم نشمردم آخه فیمت هم به ما کلی داد نگفت مثلا شاخه ای چند
نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #9
من رفتم باختر شعبه سعادت آباد دسته گل و ماشینمو سفارش دادم
داشت یه ماشینم درست میکرد کارش خوب بود
دسته گلم رز و ارکیده شد 110
ماشینم مینیاتوری و لیلیوم 250
گفتم از نوعروس میام تخفیف داد شد کلاً 320
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparaki ، shiva26 ، پياژه ، سندي ، leilaaaa
۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #10
شعبه اصلی گل باختر تو پونکه و خیلی بزرگتره

هر چه براى خود میپسندی برای دیگران هم بپسند. امام على ع
اینستاگرام من @maryams.m2
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام