• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

متن های ماندگار کتاب ها

۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-تير-۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ عصر توسط pikard.)
ارسال: #1

متن های ماندگار کتاب ها
New1New1New1

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، My dear 90 ، tarlan 66 ، Khanom Tala ، باران 92
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #2
RE: دیالوگ های ماندگار کتاب ها
همه ی ما توسط کسانی که دوست مان داشته اند ساخته و باز ساخته شده ایم ، ما اثر افراد اندکی هستیم که در عشق شان به ما سماجت به خرج داده اند . اثری که بعدها آن را باز نمی شناسند و هرگز همانی نیست که آن ها آرزو کرده بودند .
ما از افراد نزدیک خود بیشتر از دیگران بی خبریم ، کسانی را که همیشه در کنارمان هستند دیگر اصلا نمی بینیم .
دوست داشتن وحشتناک است و دیگر دوست نداشتن شرم آور .
New2

از کتاب برهوت عشق / فرانسوا موریاک

کاش میتونستم مثل Celine Dion برات آهنگ [Because You Loved Me] بخونم و به تو تقدیمش کنمAngel
I'm everything I am
Because you loved me
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، رهایا ، yarauf ، mastaaneh ، tarlan 66 ، دخترصبور ، سـحر ، sun daughter ، عروس مشرقي ، شکوفه صورتی ، خانوم گل ، Ghazal1366 ، mariaa ، Khanom Tala ، موکوشله ، eli.naz ، باران 92
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-خرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ عصر توسط soudi.)
ارسال: #3

[تصویر: متن های ماندگار کتاب ها ]
شازده کوچولو Heart
شهریار کوچولو گفت: -نَه، پیِ دوست می‌گردم. اهلی کردن یعنی چی؟

روباه گفت: -یک چیزی است که پاک فراموش شده. معنیش ایجاد علاقه کردن است.
-ایجاد علاقه کردن؟

روباه گفت: -معلوم است. تو الان واسه من یک پسر بچه‌ای مثل صد هزار پسر بچه‌ی دیگر. نه من هیچ احتیاجی به تو دارم نه تو هیچ احتیاجی به من. من هم واسه تو یک روباهم مثل صد هزار روباه دیگر. اما اگر منو اهلی کردی هر دوتامان به هم احتیاج پیدا می‌کنیم. تو واسه من میان همه‌ی عالم موجود یگانه‌ای می‌شوی من واسه تو.

کجای این جنگل شب پنهون میشی خورشیدکم؟
چرا به من شک میکنی؟ من که منم برای تو
لبریزم از عشق تو و سرشارم از هوای تو
نوازشم کن و ببین عشق میریزه از صدام
صدام کن و ببین که باز غنچه می دن ترانه هام
اگر چه من به چشم تو کمم ، قدیمیم گمم
آتشفشان عشقم و دریای پر تلاطم ام
نقل قول
 سپاس شده توسط saraiiii ، My dear 90 ، رهایا ، yarauf ، mastaaneh ، tarlan 66 ، لیلا16 ، دخترصبور ، sun daughter ، عروس مشرقي ، suphia ، شکوفه صورتی ، مهتاب جون ، خانوم گل ، Ghazal1366 ، samira mz ، مهشید زادمهر ، eli.naz ، باران 92 ، zahra_bannooo ، ترنم66
  • گروه ژ
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-خرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ عصر توسط رهایا.)
ارسال: #4
اگه اون تونسته فراموش کنه،منم می تونم .
می بینی؟هنوز دوسش داری.

ازکجا معلوم؟

هنوز میخوای کارهای رو بکنی ،که اون کرده

شبهای روشن..فرزادموتمن

نذار ابهت هیج آدم خبره ای تو رو بگیره. اون بهت می گه که: "دوست عزیز، من بیست ساله که این کارمه!"
آدم ممکنه کاری رو بیست سال تموم هم غلط انجام بده.

بعضی ها هیچ وقت نمی فهمن/کورت توخولسکی

مهم نیست اکنون زندگی ام چگونه میگذرد ،
عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور میکنند و باعث لبخندم میشوند !

خاطرات من / پابلو نرودا

برای همسرم..
وقتی خدا میخاست تو را بسازد چه حال خوشی داشت..چه حوصله ای....!!
این چشم ها...خودت میفهمی؟؟من همه ی این ها را دوست دارم...
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، My dear 90 ، yarauf ، mastaaneh ، tarlan 66 ، دخترصبور ، mahpishooniii ، sun daughter ، عروس مشرقي ، شکوفه صورتی ، Ghazal1366 ، saraiiii ، mariaa ، عروسکی ، موکوشله ، eli.naz ، baharak7 ، باران 92 ، zahra_bannooo ، گیلاسی ، نيلوفرآبي ، meriland
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #5
هیچ وقت...برای نگه داشتن کسی که فرق تو،با بقیه رو نمی فهمه تلاش نکن!Blush

جای دیگر : گلی ترقی

کاش میتونستم مثل Celine Dion برات آهنگ [Because You Loved Me] بخونم و به تو تقدیمش کنمAngel
I'm everything I am
Because you loved me
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، رهایا ، aro0os ، yarauf ، mastaaneh ، tarlan 66 ، دخترصبور ، YALDA68 ، sun daughter ، عروس مشرقي ، خانوم گل ، Ghazal1366 ، وفا ، موکوشله ، eli.naz ، zahra_bannooo ، سمی بلا
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۳۶ عصر
ارسال: #6
اگر بیشعورها عاشق می شوند فقط به یک دلیل است: می خواهند در هیچ چیز کم نیاورند از جمله عشق !

بیشعوری_دکتر خاویر کرمنت3 (12)

برای همسرم..
نقل قول
 سپاس شده توسط My dear 90 ، soudi ، yarauf ، mastaaneh ، tarlan 66 ، دخترصبور ، سـحر ، زهرا 2014 ، sun daughter ، suphia ، عروس مشرقي ، Ferniko ، خانوم گل ، ahlam ، لاوین ، Ghazal1366 ، aviiin ، وفا ، eli.naz ، baharak7 ، meriland
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ عصر
ارسال: #7
مرا با حقیقت بیازار. اما هرگز با دروغ ، آرامم نکن.Cool

جان شیفته: رومن رولان

I'm everything I am
Because you loved me
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، yarauf ، نازیلا مهربان ، mastaaneh ، tarlan 66 ، aro0os ، Paramour ، دخترصبور ، mahpishooniii ، sabaabdoli ، سـحر ، sun daughter ، suphia ، عروس مشرقي ، خانوم گل ، ahlam ، نسرین گلی... ، Ghazal1366 ، مهشید زادمهر ، عروسکی ، ندای آسمانی ، eli.naz ، baharak7 ، باران 92 ، negR
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-خرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ عصر توسط رهایا.)
ارسال: #8
هر چه انسان تر باشیم زخمها عمیق تر خواهند بود . هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر غصه خواهیم داشت . بیشتر فراق خواهیم کشید و تنهایی هایمان بیشتر خواهد شد . شادی ها لحظه ای و گذرا هستند
شاید خاطرات بعضی از آنها تا ابد در یاد بماند اما رنجها داستانش فرق می کند تا عمق وجود آدم رخنه می کند و ما هر روز با آنها زندگی میکنیم .. انگار که این خاصیت انسان بودن است ... !
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد .. اوریانا فالاچی ...

قلب ، مهمانخانه نیست که آدم‌ ها بیایند
دو سه ساعت یا دو سه روز توی آن بمانند و بعد بروند
قلب ، لانه‌ ی گنجشک نیست که در بهار ساخته بشود
و در پاییز باد آن را با خودش ببرد
قلب؟ راستش نمی دانم چیست،

اما این را می دانم که فقط جای آدمهای خیلی خوب است!
یک عاشقانه آرام _ نادر ابراهیمی

برای همسرم..
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، yarauf ، نازیلا مهربان ، mastaaneh ، tarlan 66 ، لیلا16 ، دخترصبور ، mahpishooniii ، My dear 90 ، sun daughter ، شکوفه صورتی ، عروس مشرقي ، خانوم گل ، ahlam ، لاوین ، Ghazal1366 ، saraiiii ، مهشید زادمهر ، Khanom Tala ، عروسکی ، eli.naz ، باران 92 ، zahra_bannooo
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #9
تازه معنای زندگی را میفهمیدم
میفهمیدم که بازندگی شوخی نمیتوان کرد
زندگی بازیچه نیست هواوهوس نیست
دانستم که دست روزگاردست مهربان مادرنیست که برسرم کشیده می شد
چهره دنیاهمان صورت خندان وپرمهرومحبت پدرم نیست که درپیش رویم بود
چرخ گردون ان بازیچه ای نبودکه درتصورم بود
بازیچه ای که چون بخواهیم ان را به زورتصاحب کنیم وهرزمان ازان خسته شدیم بانوک پایی ازخوددورش کنیم

بامدادخمار فتانه حاج سیدجوادی
عاشق این حرفهای شخصیت اول داستانش هستم چون باتمام وجودم حسش کردم
نقل قول
 سپاس شده توسط mastaaneh ، tarlan 66 ، aro0os ، رهایا ، دخترصبور ، My dear 90 ، sun daughter ، شکوفه صورتی ، nasrin jun ، عروس مشرقي ، Ghazal1366 ، eli.naz ، zahra_bannooo
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #10
شاید،شاید که ما نیز عروسک های کوکی یک تقدیر بوده ایم.
ما هرگز از آن چه نمی دانستیم و از کسانی که نمی شناختیم ترسی نداشتیم.ترس،سوغات آشنایی هاست
هیچ پایانی به راستی پایان نیست.در هر سرانجام،مفهوم یک آغاز نهفته است.
چه کسی میتواند بگوید "تمام شد" و دروغ نگفته باشد
بار دیگر شهری که دوست می داشتم _ نادر ابراهیمی

برای همسرم..
نقل قول
 سپاس شده توسط tarlan 66 ، لیلا16 ، دخترصبور ، mahpishooniii ، My dear 90 ، sun daughter ، عروس مشرقي ، خانوم گل ، ahlam ، لاوین ، Ghazal1366 ، Khanom Tala ، عروسکی ، eli.naz ، baharak7 ، باران 92 ، marmar3 ، zahra_bannooo ، sevda_22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام