• گل سنتر
  • ونوستار

متخصص زنان

۲۰-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #3881

RE: متخصص زنان
(۲۰-خرداد-۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ عصر)'Helma 1991' نوشته است:  سلام دوستان ؛ میشه لطفا به متخصص زنان خوب بهم معرفی کنید . برای عفونت و زخم دهانه رحم میخوام برم 

دکتر آزیتا درآبادی زارع که مطبش سمت شریعتی توی بیمارستان تریتا هم هست دوستم پیشش میره خیلی راضیه

https://www.dorvana.com/doctors/obgyn/20...8%B1%D8%B9

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط Helma 1991
۲۱-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #3882
(۲۰-خرداد-۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ عصر)'Helma 1991' نوشته است:  سلام دوستان ؛ میشه لطفا به متخصص زنان خوب بهم معرفی کنید . برای عفونت و زخم دهانه رحم میخوام برم 

عزیزم کلا متخصص به خصوص متخصص زنان یکی از مباحث مقدسه . در نتیجه کسی جرات نمیکنه واردش بشه تصویر: images/smilies/biggrin.gif

Maybe a mother
.
مدت انتظار : ۱۲ ماه
درصد امید : ۶۰ درصد 
تصویر: images/smilies/rolleyes.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، سارا89 ، faraanak
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #3883
دوستان کسی متخصص زنان خوب تو کاشان نمیشناسه معرفی کنه؟ ممنون میشمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #3884

(۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ صبح)'Mali6164' نوشته است:  دوستان کسی متخصص زنان خوب تو کاشان نمیشناسه معرفی کنه؟ ممنون میشمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

تعریف دکتر صمیمی و طبسی را شنیدم

آرامش یعنی حس کنی دستات تو دستایه خداست.خدایا واسه همه دوستام بهترینا ازت میخوام.
واسه منم با دلایه پاکتون دعا کنید
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #3885
دوستان عزیز کسی متخصص زنان خوب تو  (کرمان) نمیشناسه؟؟

خدا جونم امیدم فقط ب خودته..
 دوس جونیا اگه میشه برام ی صلوات بفرستید ک ب زودی اتفاق خوبه برام بیفتهتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #3886

سلام اگه تهرانی 
من دکتر حمید فرید راد رو معرفی میکنم 
بیمارستان لاله شهرک غرب 
مطبش هم تو جمهوریه البته ادرس دقیق مطبش رو ندارم من بیمارستان میرنم پیشش
منم زخم داشتم بعد ۵ تا دکتری که پیششون میرفتم این دکتر زخمم درمان کرد 

عروسی :96/1/4
روزای خوبی تو راهه
❤خدایا شکرت❤
ممنون میشم برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-خرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۲۲ صبح توسط 71634-نوعروس مرجان.)
ارسال: #3887
( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )

من برای ترمیم یک دکتر خوب تهران میشناسم دکتر رفایی شماره اشم ٠٩١٢١٩٣١١٥٣ کارش عالیه هر کی نیاز داره
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام