• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

ما چگونه خانه خریدیم؟

۱۵-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۱۲ عصر
ارسال: #21
RE: ما چگونه خانه خریدیم؟
ما خیلی ریسک کردیم سر خرید خونه ماهیچی پول نداشتیم 120 میلیون وام گرفتیم که خونه بخریم دیدیم با اون پول نمیشه مورد خوب پیدا کرد 155 از پدرم قرض گرفتیم و 50 میلیونم بخاطر مخارج عروسی قرض گرفتیم الان بعد از 3 سال فقط تونستیم قسطارو بدیم قرضمون خیلی سنگینه دادنش خیلی سخت شده. خدا کمک همه جوونا کنه.

لباس عروسم اجاره میدم کار مزون تاج محل.تاپیک اجاره لباس عروس
ص46
نقل قول
 سپاس شده توسط missL ، باران 94 ، *رها* ، Nafas_HM
۱۷-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #22
سلام دخترا 
ما یک تاپیک جدا برای خرید خانه داریم ، توی این تاپیک فقط و فقط در مورد نحوه ی خرید خونه تون بگید
سوال و جوابتون رو توی اون تاپیک انجام بدید 

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AE%D...9%86%D9%87

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال
۲۶-فروردين-۱۳۹۷, ۰۲:۲۲ صبح
ارسال: #23
(۱۴-دي-۱۳۹۶ ۰۳:۵۲ عصر)'*رها*' نوشته است:  نه عزیزم. ما قبل عقد فقط وام مهر اقتصاد گرفتیم و برای وام مسکن سپرده گذاشتیم.
بعد عقد وام مسکنو گرفتیم. چون برای سپرده گذاری وام مسکن نیاز به سند عقد نیست ولی برای گرفتن وام بعد از یک سال لازمه عقد کرده باشید

چه استراتژی خوبی داشتین
تبریک میگم عزیزم ایشالا موفق بشین و خوشبخت باشین همیشه تصویر: /images/smilies/new/angel.png
واقعا از خدا میخوام کمکت کنه 
ببخشید عزیزم که میپرسم ولی قسط وام بانک مسکنت چقدره؟
قسط مهر اقتصاد چقدر بود و چندماهه بود؟
برا این میپرسم که ما هم خیلی دنبال خونه گرفتن ایم خیلی ولی همسر جان داره از فکرش درمیاد چون نمیخواد وام بگیره میگه قسطاش زیاده و خرجای خودمون هم زیاده
بعد مادرشوهرم هم هی میگه خونه بگیرین انگار پول از اسمون میباره برای ما دوتا تصویر: /images/smilies/new/mad.png اونوقت از اونطرف پدرشوهرم که هم ادم سرشناسیه هم وضعش خوبه و اینا همه پولاشو صرف خیریه میکنه اونوقت به پسر خودش که از صب تا شب میدوعه شما بگو یه هزار تومنیتصویر: images/smilies/dodgy.gifتصویر: images/smilies/dodgy.gifحتی برای وامی چیزی هم کمک نمیکنه تصویر: images/smilies/angry.gif
خلاصه گفتین خونواده شوهر ها اصلا عین خیالشون نیست داغ دلم تازه شد تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png دلم پر بودا تصویر: images/smilies/biggrin.gif

عروس برفی زمستون  تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط taraneh hemati ، *رها* ، Nafas_HM
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۶-فروردين-۱۳۹۷, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #24

رها توچطوری وام مسکن رو گرفتی گزاشتی تو قوامین
چون وام مسکن رو به فروشنده میدن
نه به کسی که وام میخواد بگیره|:
یعنی موقعی که میری سند بزنی
از بانک مسکن میان و چک رو میدن به فروشنده

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
 سپاس شده توسط *رها*
۲۶-فروردين-۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-فروردين-۱۳۹۷ ۱۰:۲۴ صبح توسط *رها*.)
ارسال: #25
(۲۶-فروردين-۱۳۹۷ ۰۲:۲۲ صبح)'white lily' نوشته است:  
(۱۴-دي-۱۳۹۶ ۰۳:۵۲ عصر)'*رها*' نوشته است:  نه عزیزم. ما قبل عقد فقط وام مهر اقتصاد گرفتیم و برای وام مسکن سپرده گذاشتیم.
بعد عقد وام مسکنو گرفتیم. چون برای سپرده گذاری وام مسکن نیاز به سند عقد نیست ولی برای گرفتن وام بعد از یک سال لازمه عقد کرده باشید

چه استراتژی خوبی داشتین
تبریک میگم عزیزم ایشالا موفق بشین و خوشبخت باشین همیشه تصویر: /images/smilies/new/angel.png
واقعا از خدا میخوام کمکت کنه 
ببخشید عزیزم که میپرسم ولی قسط وام بانک مسکنت چقدره؟
قسط مهر اقتصاد چقدر بود و چندماهه بود؟
برا این میپرسم که ما هم خیلی دنبال خونه گرفتن ایم خیلی ولی همسر جان داره از فکرش درمیاد چون نمیخواد وام بگیره میگه قسطاش زیاده و خرجای خودمون هم زیاده
بعد مادرشوهرم هم هی میگه خونه بگیرین انگار پول از اسمون میباره برای ما دوتا تصویر: /images/smilies/new/mad.png اونوقت از اونطرف پدرشوهرم که هم ادم سرشناسیه هم وضعش خوبه و اینا همه پولاشو صرف خیریه میکنه اونوقت به پسر خودش که از صب تا شب میدوعه شما بگو یه هزار تومنیتصویر: images/smilies/dodgy.gifتصویر: images/smilies/dodgy.gifحتی برای وامی چیزی هم کمک نمیکنه تصویر: images/smilies/angry.gif
خلاصه گفتین خونواده شوهر ها اصلا عین خیالشون نیست داغ دلم تازه شد تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png دلم پر بودا تصویر: images/smilies/biggrin.gif

مرسی گلم ایشالا شما هم موفق باشید
قسط وام مسکن 1870000 تومنه (یک میلیونو هشتصدو هفتاد هزار تومن) سود 9.5 درصد هست 12 ساله 
قسط مهر اقتصادمون برای من حدودا 600 تومنه واسه همسرم 700 تومن که ایشالا مرداد تموم میشه (دو سال کلا طول کشید) سودشم 4 درصد بود
آره عزیزم فعلا دنیا برعکس شده. البته ما هم از مامانم اینا قرض گرفتیم و گفتیم یکی دو ساله پس میدیم. الان یه بخشیشو خداروشکر جور شد پس دادیم بقیه اش رو هم وام مهر اقتصادمون تموم بشه دنبالشیم یه وام دیگه بگیریم که زودتر پولشونو کامل پس بدیم. ولی دیگه خودتون میدونید دیگه زیر وام و قسط له میشیم تصویر: images/smilies/biggrin.gif البته توی ایران فقط همینجوری با قرض و قسط میشه صاحب یه چیزی شد. خدا به همه جوانها کمک کنه. شما هم ایشالا زودتر صاحب خونه بشید تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

(۲۶-فروردين-۱۳۹۷ ۰۸:۲۹ صبح)'سراب' نوشته است:  رها توچطوری وام مسکن رو گرفتی گزاشتی تو قوامین
چون وام مسکن رو به فروشنده میدن
نه به کسی که وام میخواد بگیره|:
یعنی موقعی که میری سند بزنی
از بانک مسکن میان و چک رو میدن به فروشنده

نه سراب جون وقتی 1 سال سپرده گذاری وام مسکنمون تموم شد چون هنوز خونه نخریده بودیم تا زمانی که خونه پیدا کنیم بخریم سپرده مون رو از مسکن دراوردیم گذاشتیم قوامین. یعنی همون 80 تومن رو دوتا 13.5 رو نگه داشتن بقیه اش رو برداشتیم گذاشتیم قوامین.

نقل قول
 سپاس شده توسط Nafas_HM ، shirin93
۶-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-خرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ صبح توسط b_zakeri84.)
ارسال: #26
سلام به همه ی دوستانه خوبممممم طاعاتتون قبول باشه تصویر: /images/smilies/new/angel.png

دیدم خیلی تاپیک خوب و کارآمدی هست خواستم منم از تجربه م براتون بگم  تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

من و همسرم اسفند سال 93 رفتیم زیر یه سقف استیجاری دقیقا سه سال پیش تو ماه رمضون نزدیک افطار صاحبخونه مون زنگ زد که به فکر جا باشید خودم دارم ازدواج  میکنمتصویر: images/smilies/dodgy.gif و من طی یک حرکت انتحاری گفتم دیگه دوران مستاجری به پایان رسید من عمراااا و اصلاً نمیرم مستاجری و کفش آهنی پوشیدیم دنبال خونه  یه خونه پیدا کردیم

250 میلیون 76 متر خیلی دلباز و رفتیم تو کاره جور کردن پول که 90 میلیون پول فروش یه دونه خونه ی نقلی که من خودم داشتم داده بودم اجاره  و پول پیش خونمون بود 40  میلیون + 20 میلیون وام من از محل کارم و 100 میلیونش وام مسکنه 144 ماهه با اقساط  ماهیانه یک میلیون و هفتصد هزار تومن که  حدود 25 میلیون با پول اوراق و محضر ازش کسر شد و فروش طلا و سکه و هدیه های عروسیمون بود برای بازسازی هم حدود 20 میلیون چک دادیم دست مردم 

الان به لطف خدای بزرگ فقط قسط بانک مسکن مونده که اونم نهایت سعی مونو میکنیم زود تسویه کنیم و راحت شیم

اما توصیه من به همه اینه که امروز خونه بخرید خیلی بهتر از فرداست و اون سود بانک مسکن که همه میگن زیاده توی یکسال واسه ما جبران شد جوری که همسایه روبروی ما خونشونو گذاشته الان متری 6500 واسه فروش سود این ور به سود بانک مسکن در ، و دیگه هول و ولای اجاره نشینی بالا رفتن کرایه ها اثاث کشی سالیانه و از بین رفتن وسایل و خرد شدن اعصاب واقعاً می صرفه 

امیدوارم که همگی به اون چه آرزوشو داریم برسیم  و زندگی هامون پر از تلاش و رزق حلال باشه تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

تشریفات: رنسانس عالیه
آتلیه:آرته بی نظیره
آرایشگاه:موزا شروین جون یدونه س
مزون : گندم فوق العاده س
موزیک: shaker music محشره

9 اسفند مثل یه رویای قشنگ گذشت و بهترین روز دنیا شد برامHeart
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: عروس سرای موزا-شروین

آتلیه: آتليه آرته

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات رنسانس (یاوری)

لباس عروسی و نامزدی: مزون عروس گندم

نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، shiningdiamond ، lia.raad ، TiTi 92 ، K.L.S ، eli29
۷-خرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-خرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ عصر توسط strips.)
ارسال: #27
چه تاپیک قشنگی
بچه ها ما واسه کار همسرم اومدیم شهرستان, اینجا دو ساله که مستاجریم و اجاره هم بالاست الان بفکر خرید خونه افتادیم ما تا ماهی پنج میلیونو میتونیم قسط بدیم , حالا بنظرتون یه وام هشتاد تومنی حدود بیست درصد سود بگیریم خیلی ضرر میکنیم؟ لازم به ذکره که اولش میخواستیم یه اپارتمان نقلی که تو تهران داشتیمو بفروشیم ولی الان پشیمون شدیم چون تهران خیلی سرعت رشدش بالاتره تا شهرستان, شوهرم مخالفه وام سود بالاس ولی من میگم وقتی میتونیم بپردازیم چرا نگیریم؟ فرض میکنم اون مدت اقساط بیشتر خرج کردم, عوضش خونه بهتری میگیریم, نظرتون چیه؟

خـــــــــــــدایـــــــــــــا شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط elhammehrdad
۲۰-آبان-۱۳۹۷, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #28
چرا اینجا سوتو کوره کاشکی هرکی خونه میخره بیاد از تجربیاتش بگه
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام