• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

ماه عسل تابستانی کجا رو پیشنهاد میدید ؟

۸-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #1
ماه عسل تابستانی کجا رو پیشنهاد میدید ؟
تصویر: images/smilies/heart.gif

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-خرداد-۱۳۹۷ ۰۳:۴۸ عصر توسط Zhinaa.)
ارسال: #2

RE: ماه عسل تابستانی کجا رو پیشنهاد میدید ؟
همدان
1.غار علیصدر: این غار یکی از عجایب طبیعی جهان و نمونه نادری از غارهای آبی قابل قایقرانی است.

2.آبشار گنج نامه:این آبشار با ۱۲ متر ارتفاع در مسیر صعود به ارتفاعات کوه الوند و در پنج کیلومتری غرب همدان کنار کتیبه‌های گنج‌نامه قرار دارد. در پشت آبشار دشتی زیبا قرار دارد که اگر در فصل بهار آنجا باشید، پر از گل و زیبایی های بهاری است.

3.سراب ملوسان: سراب ملوسان در کنار روستایی به همین نام واقع شده است این سراب دارای چشمه های جوشان است که از دل کوه بیرون آمده و آب مورد نیاز کشاورزان را فراهم میسازد.

4.قلعه و آتشکده نوشیجان: نوشیجان آتشکده و قلعه‌ای باستانی در ۱۵ کیلومتری غرب ملایر در منطقه‌ای به نام «شورکات» و در کنار رودخانهٔ حرم‌آباد است.

تبریز
1.عمارت ایل گلی: از تفریحگاه های شلوغ شهر تبریز است.شاه گولی اصطلاحی ترکی و در اصل به معنی «استخر شاه» است که در واقع کاخی زیبا در بین استخری بزرگ همچون جزیره ای کوچک قرار گرفته و منظره ای بسیار زیبا را در ذهن تداعی میکند.

2.جنگل های ارسباران: جنگل ارسباران در دل طبیعت بکر و دست نخورده استان آذربایجان شرقی قرار دارد و از زیبایی محسور کننده ای برخورداره است.
3.روستای صخره ای کندوان: کندوان یکی از سه روستای صخره ای جهان است که همین امر موجب جذابیت بی نظیرش شده. تنها سازه این دهکده را سنگ ها تشکیل می دهند.

4.قلعه بابک: قلعه بابک که به نامهای دژبابک، بذ و قلعه جمهور هم معروف است دژ و مقر سردار تاریخی ایران، بابک خرم دین بوده که در هنگام قیام بر علیه دستگاه خلافت عباسی در قرن سوم هجری ساخته شده است.

تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط pari.z
۱۰-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #3
سلام. بچه ها ما سه شب میخوایم بریم شمال. الان کجای شمال هوا خوبه تو این فصل؟؟

دلم میخواد آروم، تورو زیر بارون، تو بغلم بگیرم و ببوسمتـــــ
چشامو ببندم و حلقه کنم دستمو دور تنتـــــHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
  • بیکیوت
۱۱-تير-۱۳۹۷, ۰۷:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-تير-۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ صبح توسط hadis sh.)
ارسال: #4

(۱۰-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ عصر)'efeta' نوشته است:  
سلام. بچه ها ما سه شب میخوایم بریم شمال. الان کجای شمال هوا خوبه تو این فصل؟؟

واااااااااااای الان نرید شماااااااااااال ,تصویر: /images/smilies/new/huh.png
هوای گررررررم فوق شرررررررررررررجی 
قشنگ گریل و آبپز میشید 
برید سمت غرب یا سمت شمال غربی و اینا الان هواش خنک و مطبوع تر از شمال 
تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

instagram : hadisam_2               +فرهنگ تشکر زدن  
نقل قول
 سپاس شده توسط efeta ، سراب
۱۱-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #5
نه عزیزم یه سری ییلاقات داره که فقط باید تابستون رفت. بقیه ایام سال میگن سرده. اما تا الان نرفتم میخواستم ببینم کسی رفته که راهنمایی کنه؟

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۱-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #6

(۱۱-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۳۲ عصر)'efeta' نوشته است:  نه عزیزم یه سری ییلاقات داره که فقط باید تابستون رفت. بقیه ایام سال میگن سرده. اما تا الان نرفتم میخواستم ببینم کسی رفته که راهنمایی کنه؟

عزیز سمت ماسال هست که خوبه ولی هفته پیش رفته بودن میگفتن گرم بوده و شباش خنک میشده

آرامش یعنی حس کنی دستات تو دستایه خداست.خدایا واسه همه دوستام بهترینا ازت میخوام.
واسه منم با دلایه پاکتون دعا کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۱-تير-۱۳۹۷, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #7
(۱۱-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ عصر)'پروانه ابریشم' نوشته است:  
(۱۱-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۳۲ عصر)'efeta' نوشته است:  نه عزیزم یه سری ییلاقات داره که فقط باید تابستون رفت. بقیه ایام سال میگن سرده. اما تا الان نرفتم میخواستم ببینم کسی رفته که راهنمایی کنه؟

عزیز سمت ماسال هست که خوبه ولی هفته پیش رفته بودن میگفتن گرم بوده و شباش خنک میشده

خود ماسال رفته بودن یا ییلاقاتش؟

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۵-تير-۱۳۹۷, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #8
اردبییییییییییییییییییییییییییییییییییییل از همه جا عالیترهتصویر: /images/smilies/new/tounge.png
نقل قول
 سپاس شده توسط efeta
۲۹-تير-۱۳۹۷, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #9
سمت مناطقی که سرده چون بیشتر جاها الان گرم و شرجیه ادم اصن پشیمون میشه از رفتن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام