• تشریفات آدم و حوا
  • گل سنتر

ماه عسل تابستانی کجا رو پیشنهاد میدید ؟

۸-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #1
ماه عسل تابستانی کجا رو پیشنهاد میدید ؟
تصویر: images/smilies/heart.gif

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-خرداد-۱۳۹۷ ۰۳:۴۸ عصر توسط Zhinaa.)
ارسال: #2
RE: ماه عسل تابستانی کجا رو پیشنهاد میدید ؟
همدان
1.غار علیصدر: این غار یکی از عجایب طبیعی جهان و نمونه نادری از غارهای آبی قابل قایقرانی است.

2.آبشار گنج نامه:این آبشار با ۱۲ متر ارتفاع در مسیر صعود به ارتفاعات کوه الوند و در پنج کیلومتری غرب همدان کنار کتیبه‌های گنج‌نامه قرار دارد. در پشت آبشار دشتی زیبا قرار دارد که اگر در فصل بهار آنجا باشید، پر از گل و زیبایی های بهاری است.

3.سراب ملوسان: سراب ملوسان در کنار روستایی به همین نام واقع شده است این سراب دارای چشمه های جوشان است که از دل کوه بیرون آمده و آب مورد نیاز کشاورزان را فراهم میسازد.

4.قلعه و آتشکده نوشیجان: نوشیجان آتشکده و قلعه‌ای باستانی در ۱۵ کیلومتری غرب ملایر در منطقه‌ای به نام «شورکات» و در کنار رودخانهٔ حرم‌آباد است.

تبریز
1.عمارت ایل گلی: از تفریحگاه های شلوغ شهر تبریز است.شاه گولی اصطلاحی ترکی و در اصل به معنی «استخر شاه» است که در واقع کاخی زیبا در بین استخری بزرگ همچون جزیره ای کوچک قرار گرفته و منظره ای بسیار زیبا را در ذهن تداعی میکند.

2.جنگل های ارسباران: جنگل ارسباران در دل طبیعت بکر و دست نخورده استان آذربایجان شرقی قرار دارد و از زیبایی محسور کننده ای برخورداره است.
3.روستای صخره ای کندوان: کندوان یکی از سه روستای صخره ای جهان است که همین امر موجب جذابیت بی نظیرش شده. تنها سازه این دهکده را سنگ ها تشکیل می دهند.

4.قلعه بابک: قلعه بابک که به نامهای دژبابک، بذ و قلعه جمهور هم معروف است دژ و مقر سردار تاریخی ایران، بابک خرم دین بوده که در هنگام قیام بر علیه دستگاه خلافت عباسی در قرن سوم هجری ساخته شده است.

تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط pari.z
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام