• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

ماهنوس (خانم تقدسی)

۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
ماهنوس (خانم تقدسی)
خیابان دقیقی

اینستاگرام

نمدک های زیبای من  namadak_sepidar
زیورآلات چوبی  sepidar.artgroup
نقل قول
 سپاس شده توسط tala680067 ، mina_v ، N E G A R ، nasibe_603
۱۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ صبح
ارسال: #2
RE: ماهنوس (خانم تقدسی)
من چندوقت پیش با ایشون قرارداد بستم آخرهمین هفته هم عروسیمه امیدوارم خوب از آب دربیاد!
4تا عروس ازشون دیدم هم لایت داشتن هم غلیظ ولی اکثر کاراشون غلیظه هرعکس و مدلی هم بهش داده بودن شبیهش درآورده بود
خیلی هم پیشش رفتم بداخلاقی ازش ندیدم
بازم بعد عروسیم میام نظر آخرمو بهتون میگمWink

❤️خدایاشکرت❤️
کاش کسی سرزده از راه برسد
با یه بغل اتفاق خوووب...Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh ، aroose91 ، anahid91 ، tala680067 ، sahroorah ، nasibe_603
۱۹-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #3
عزیزم منم اردیبهشت عروس خانم تقدسی بودم دقیقا مثل عکسی که نشون دادم درستم کردند من که هم از کارشون و هم از اخلاقشون راضی بودم.
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh ، خانم میم ، mina_v ، tala680067 ، nasibe_603
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۱۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ عصر توسط خانم میم.)
ارسال: #4
هستی جان عکس پروفایلت خودتی؟

من کار ماهنوس را برای محفلی می پسندم
کلا کارش غلیظه یکمی ولی تمیزه

خدایا مثل همیشه منتظر مهربونی هاتم Angel
تو دلم ني ني دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh ، mina_v ، tala680067 ، nasibe_603
۱۹-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #5

هستی جان ماندگاری موادی که برات استفاده کرد خوب بود؟
لنز هم گذاشتی از خودشون؟راضی بودی از لنزت؟اذیت نکرد
و اینکه تاج هم از خودشون گرفتی؟نمونه های تاج هاش خوب بود؟

ببخش خیلی سوال کردم...منم برا شهریور باهاشون قرارداد بستم و اینا نگرانیامه...البته خودشون که اطمینان دادن ولی نظر شما ارجحتره باز.

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط mina_v ، tala680067 ، nasibe_603
۲۰-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ صبح
ارسال: #6
خانومایی که قرارداد بستین میشه قیمتشو لطف کنین بگین؟؟؟

5 شهریور قشنگ ترین عروس میشمAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط mina_v ، tala680067 ، nasibe_603
۲۰-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ صبح توسط هستی20.)
ارسال: #7
بله عزیزم عکس پروفایلم عکس عروسیمه.عزیزم اول توضیح بدم که من با خانم تقدسی ابتدای کار صحبت کردم چی میخوام هم برای مدل مو و هم برای آرایشم عکس نشونشون دادم.حتی سر رنگ رژ لبم ایشون نظرشون روی یه رنگ دیگه بود اما رنگی رو استفاده کردند که خودم خواستم.اینم بگم که رنگ مد نظر ایشون خیلی بیشتربهم میومد و خودم هم دوستش داشتم دوامشم بیشتر بود اما از اونجا که همسرم از قبل بهم گفته بود تم نارنجی گلبهی واسه آرایشم دوست داره منم اطاعت امر کردم.در مورد لنز اول مخالف بودم گفتند یه چشمتو میذارم اگه دوست نداشتی برات نمیذارم که بعد نظرم عوض شد چون هم لنزش سبک بود و اذیت نمیکرد هم تابلو نبود لنز داری در عوض یه برق خاص به چشمات میداد که خوشکل بود.خلاصه که خانوم تقدسی دقیقا همون کاریو انجام میده که خودت بخوای.از لحاظ دوام موادش هم نمیتونم قاطع بگم خوب بود یا بد.حقیقتش من از 2 تا 6 زیر برق آفتاب توی باغ بودم بعد 2 ساعت هم توی آتلیه و ساعت 9 رسیدم تالار .با توجه به اینکه زیاد رقصیدم و صورتم عرق کرده بود و از ساعت 12 ظهر که آرایشم کامل شد تا آخر شب اصلا وقت نکردم آرایشم و تمدید کنم آخر شب رنگ پوستم یکم تیره شده بود اما رژ لبم تکون نخورده بود.

ببخشید که خیلی حرف زدم باز هم اگه سوالی داشتید در خدمتم.

بانوی بهار اردیبهشت از من 800 گرفت(خدماتش آرایش ،مو،لنز بود) راستی یه نکته رو بگم در مورد ناخوناتون من هفته قبلش ناخن کاشته بودم برای حنابندون متناسب با لباسم دیزاین کردم و شب حنابندون خانوم تقدسی ناخونامو دید.من صبح عروسی با هزار امیدو آرزو لاک ناخونامو پاک کردم و رفتم که خود خانوم تقدسی برام لاک بزنه و طراحی کنه اما امان از وجود یه لاک ساده توی آرایشگاه.دستیارش با مکافات ناخن مصنوعی چسبوند روی ناخن های کاشته شده م.این مسئله خیلی تو ذوقم زد.بعد از عروسی مجبور شدم کل ناخن های کاشته شدمو بکنم چون ازچسب ناخن مصنوعی ها خراب شده بودند.

sarai جان تاج هم از خودشون گرفتم.من تاجاشون و دوست داشتم به خصوص تاجی که برای من گذاشت همه مهمونا میگفتند تاجت فوق العاده شیک بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط sarai ، بانوی بهار ، mina_v ، aroose91 ، ajaghvajagh ، aroo3 mehr ، tala680067 ، negin1991 ، یک ناشناس ، N E G A R ، ***نفس*** ، nasibe_603
۲۰-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ عصر توسط mina_v.)
ارسال: #8
تا 1ماه پیش منم رو 800قرارداد بستم
خوب شد هستی جان ناخن رو گفتی زنگ بزنم بپرسم
مرسیی

❤️خدایاشکرت❤️
کاش کسی سرزده از راه برسد
با یه بغل اتفاق خوووب...Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط هستی20 ، tala680067 ، nasibe_603
۲۰-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #9

ممنون هستی جان از توضیحاتت...خیلی عالی بود.
درمورد لنز هم خودشون همینو گفتن...یعنی من گفتم میخام لنزو از قبل بگیرم چندروز بزارم تا چشام عادت کنه چون حساسه ولی گفت اینا چون یه بار مصرفن فوق العاده راحتن و اصلا و حس نمیشه.گفت دورنگ طوسی عسلی روشن و تیره داریم که بسته به سلیقه عروس میزاریم.

مینا جان حتما بپرس عزیزم خبرشو بده.که اگه ناخن رو درست کار نمیکنن قبلش بریم یه جا دیگه.

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط هستی20 ، tala680067 ، mina_v ، N E G A R ، nasibe_603
۲۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ صبح
ارسال: #10
خواهش میکنم عزیزم به من گفتند باید قبلش بهم میگفتی تا بگم دیزاینر ناخنم بیاد چون شب حنابندون ناخنات دیزاین داشت فکر کردم احتیاج نداری.
نقل قول
 سپاس شده توسط sarai ، tala680067 ، یک ناشناس
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام