• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

ماهرخ سلاطین ( مشاور پوست عروس )

۸-مرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #11
RE: ماهرخ سلاطین ( مشاور پوست عروس )
من عروسیم تیر ماه بود واقعا کار پوست ماهرخ جان عالی بود واقعا با ارامش و با حوصله هستش و خیلی خوش برخورد بود  محیطشون عالی بود و پوستم عالی شده بود و فقط با مواد گینو کار میکنن و ارایش منم اصلا تا اخر شب تکون نخورد و ماسیده نشده بود خیلی صورتم روشن و براق شده بود تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۹-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۴۶ صبح
ارسال: #12
(۸-مرداد-۱۳۹۶ ۰۶:۲۵ عصر)'عاطفه٢٨' نوشته است:  من عروسیم تیر ماه بود واقعا کار پوست ماهرخ جان عالی بود واقعا با ارامش و با حوصله هستش و خیلی خوش برخورد بود  محیطشون عالی بود و پوستم عالی شده بود و فقط با مواد گینو کار میکنن و ارایش منم اصلا تا اخر شب تکون نخورد و ماسیده نشده بود خیلی صورتم روشن و براق شده بود تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عاطفه جان شما چند جلسه رفتی قبل عروسیت؟

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ عصر
ارسال: #13
کژال من پوستم خیلی چرب بود با منافد باز از دوماه جلوتر پاکسازیمو شروع کردم تقریبا سه بار میکرو کردم یه بار هیدرودرمی خیلی خوب شد کلی رنگ پوستم باز شد و چربی پوستم کنترل شد ماسکای گینو فوق العاده ‌هستن دیگه 
هر وقت احساس سنگینی و کدری  میکنم  یه پاکسازی میرم برای ارامشم هم خوبه 

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
  • گروه ژ
۱۱-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #14
کژال جان برای پوست من ٣ جلسه رفتم پاکسازی بدون میکرودرم یکبار با میکرودرم و یکبارم ابرسانی کردم با دستگاه هر دفعه هم ماسکهای متنوع استفاده می کردن تغییراتم خیلی خوب بود و راضی بودم

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۱۲-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #15
(۱۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۲۶ عصر)'عاطفه٢٨' نوشته است:  کژال جان برای پوست من ٣ جلسه رفتم پاکسازی بدون میکرودرم یکبار با میکرودرم و یکبارم ابرسانی کردم با دستگاه هر دفعه هم ماسکهای متنوع استفاده می کردن تغییراتم خیلی خوب بود و راضی بودم

آبرسانی هم با دستگاهه؟؟؟
منم باید برم آبرسانی همین روزاتصویر: /images/smilies/new/wink.png
ولی انقد سرم شلوغه که هنوز هماهنگ نکردمتصویر: /images/smilies/new/huh.png

نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #16
من ٣٥ سالمه پوستم خیلی چربه و کمی افتاده هستش
و میخوام واسه عروسیم از این وضعیت در بیام و پوستم بهتر بشه باید چیکار کنم ؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهرخ سلاطین
۱۵-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ عصر توسط ماهرخ سلاطین.)
ارسال: #17
(۱۳-مرداد-۱۳۹۶ ۰۵:۵۴ عصر)'محدثهvr' نوشته است:  من ٣٥ سالمه پوستم خیلی چربه و کمی افتاده هستش

سلام چون پوست چربی دارین حتما باید چربی پوستتونو کنترل کنین پوست چرب سنگینه و زودتر قوام خودشو از دست میده و  افت میکنه برای  پکیج شما علاوه بر کنترل چربی و لایه برداری حتما لیفتوزوم که همون لیفت است شامل میشه  مطمئن باشین برای کارهای درمانی پوست که غیر تهاجمی باشن هیچ وقت دیر نیست 

تصویر: ./uploads/201708/post_72958_1502017814_19247ec7ffe15283377e6fc9514cda9b.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  IMG_20160721_190057.jpg (اندازه: 205.75 KB / دانلودها: 62)
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ عصر توسط عاطفه٢٨.)
ارسال: #18
بله کژال جان ابرسانی با دستگاه بود با مواد و ژل هاي مخصوص

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۲۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #19
(۱۵-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ عصر)'سلاطین' نوشته است:  
(۱۳-مرداد-۱۳۹۶ ۰۵:۵۴ عصر)'محدثهvr' نوشته است:  من ٣٥ سالمه پوستم خیلی چربه و کمی افتاده هستش

سلام چون پوست چربی دارین حتما باید چربی پوستتونو کنترل کنین پوست چرب سنگینه و زودتر قوام خودشو از دست میده و  افت میکنه برای  پکیج شما علاوه بر کنترل چربی و لایه برداری حتما لیفتوزوم که همون لیفت است شامل میشه  مطمئن باشین برای کارهای درمانی پوست که غیر تهاجمی باشن هیچ وقت دیر نیست 

تصویر: ./uploads/201708/post_72958_1502017814_19247ec7ffe15283377e6fc9514cda9b.attach

سلام ممنون از راهنماییتون پکیجی که انتخاب کردین و مناسب پوست من هست هزینش چنده

نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #20
من جلسه دوم کار پوستمو رفتم پیش ماهرخ جونتصویر: /images/smilies/new/wink.png
برای من آبرسانی بود
که با دستگاهه و واقعا عالی بودتصویر: /images/smilies/new/angel.png
کلا من تو این جلسه خیلی پوستم تغییر کرد .
سرسیاها که همون جلسه اول بعد میکرودرم از بین رفت و الان نسبت به قبل پوستم بسیار شفاف شده

نقل قول
 سپاس شده توسط ماهرخ سلاطین
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام