• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

ماهرخ سلاطین ( مشاور پوست عروس )

۱۵-تير-۱۳۹۶, ۰۹:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-شهريور-۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
ماهرخ سلاطین ( مشاور پوست عروس )
میکرودرم، گینو، پیلینگ اسیدهای میوه، لیفت صورت، لیفتوزوم، ماسک، پوست، ضد آفتاب، کرم صورت، دستگاه هیدرودرمی، آبرسانی پوست، اسکراپ

ماهرخ سلاطین کارشناس پوست و مو از Camacs کانادا و TAFE استرالیا و دارنده مدرک رسمی پوست از فنی حرفه ای و نمایندگی برند گینو

مراقبت های زیبایی درمانی گینو عبارت اند از :
1) وکیوم و میکرو جهت منافذ باز و مکش تمام آلودگی ها + پاکسازی عمقی توسط محصولات گینو 
2) بوته نو، لایه برداری، شفاف سازی، بازسازی و تولد دوباره توسط اسیدهای میوه
3) هیدرادرمی و آبرسانی حرفه ای توسط دستگاه منحصر به فرد گینو (ستاره درمان ها)
4) هیدرادرمی لیفت بسیار پیشرفته (جوان سازی چهره) توسط دستگاه گینو 
5) لیفتوزوم، درمان تقویتی ، فرم دهنده و شفاف کننده ( لیفتینگ) و ضد چروک
6) آروماتیک، مراقبت های زیبایی با روغن های ضروری
7) هیدرادرمی لیفت دور چشم، درمان خطوط ریز چشم و پنجه کلاغی دور چشم
8) درمان اختصاصی دور چشم جهت رفع کبودی، خشکی، چروک و پف

درمان های ذکر شده متناسب با نوع پوست ارزیابی و اجرا می شود.
لازم به ذکر است تمامی خدمات با توجه به نوع پوست و سن افراد متغیر میباشد و تعداد جلسات نیز با توجه به مشخصات پوستی هر فرد تغییر می کند.
بعضی از درمان های فوق برای دست ها هم قابل اجرا می باشد.

مشاوره رایگان می باشد و جهت پاسخگویی تلفن 09121361963 و 
تلگرام 09213561009 امکان پذیر است.

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۲۶-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #2
RE: ماهرخ سلاطین ( مشاور پوست عروس )
=largeباسلام 
این صفحه به جهت ارتقا فرهنگ مراقبت از  پوست راه اندازی شده ،
همانطوری که میدونیم پوست ما هم هر ۳۰ روز یکبار  ازلایه های زیرین اپیدرم نوسازی میشه و از سطح پوست لایه هایی شاخی و میمیره پس باید به طور متناوب بایک برنامه مناسب روزانه و ماهیانه زیبایی و سلامت پوست را مراقب باشیم .
پوست ما مثل مو و ناخن در حال رشد هست  همگی ما هر چند وقت یکبار به ارایشگاه مراجعه میکنیم برای مرتب کردنشون ولی متاسفانه برای پوستمون کمتر وقت میزاریم و بعضا با انجام کارهایی بیشتر به تخریب پوست کمک میکنیم 
ما میتونیم از پیری پوستمون جلوگیری کنیم و در هر دوره از زندگیمون پوستی شفاف و شاداب داشته باشیم .

نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #3
(۲۶-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ صبح)'سلاطین' نوشته است:  =largeباسلام 
همانطوری که میدونیم پوست ما هم هر ۳۰ روز یکبار  ازلایه های زیرین اپیدرم نوسازی میشه و از سطح پوست لایه هایی شاخی و میمیره پس باید به طور متناوب بایک برنامه مناسب روزانه و ماهیانه زیبایی و سلامت پوست را مراقب باشیم .
پوست ما مثل مو و ناخن در حال رشد هست  همگی ما هر چند وقت یکبار به ارایشگاه مراجعه میکنیم برای مرتب کردنشون ولی متاسفانه برای پوستمون کمتر وقت میزاریم و بعضا با انجام کارهایی بیشتر به تخریب پوست کمک میکنیم 
ما میتونیم از پیری پوستمون جلوگیری کنیم و در هر دوره از زندگیمون پوستی شفاف و شاداب داشته باشیم .

عزیزم شما تو سالن عروس سلاطین فعالیت دارید؟
میشه خدماتی که ارائه میشه و ادرس دقیقو بفرمایید؟

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط ماهرخ سلاطین
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۶-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ عصر توسط ماهرخ سلاطین.)
ارسال: #4
(۲۶-تير-۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ عصر)'(کژال)' نوشته است:  
(۲۶-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ صبح)'سلاطین' نوشته است:  =largeباسلام 

عزیزم شما تو سالن عروس سلاطین فعالیت دارید؟
میشه خدماتی که ارائه میشه و ادرس دقیقو بفرمایید؟

سلام بله تو سالن سلاطین هستم تخصصم فقط skincare هست 
خدمات من شامل میکرودرم و پاکسازی حرفه ای -پاکسازی و فیشیال کلاسیک _پیلینگ بوته نو با اسیدهای میوه -هیدرودرمی ابرسانی فوق حرفه ای با جدیدترین دستگاه گینو همراه اکسیژن رسانی -لیفتوزوم با پکیج مخصوص لیفت گینو که اصولا این لاین برای عروس خانوما ویا قبل از مراسم خاص فوق العاده هست و هیدرالیفت با دستگاه گینو و هیدرالیفت دور چشم و ایج لوجیک دوردچشم مخصوص تیرکی وپف و خطوط ریز دور چشم و درمان ضد چروک گینو 

=x-largeلیست قیمت تمامی خدمات پوست 
میکرو و پاکسازی      ۱۰۰
پاکسازی فیشیال و کلاسیک    ۱۰۰
لیفتوزوم     ۱۵۰
پیلینگ بوته نو  ۱۵۰
   هیدرادرمی ،ابرسانی   ۲۰۰
هیدرادرمی لیفت   ۲۵۰
درمان ایج سامم ضد چروک ۲۰۰
ایج لوجیک دور چشم   ۱۵۰
هیدرادرمی دور چشم  ۱۵۰

درمانهای دور چشم با دستگاه حرفه ای  میباشد 
تمامی محصولات ما برند گینو فرانسه میباشد 

=x-largeبعضی از در مان ها برای دست هم قابل استفاده میباشد 

=x-largeتوصیه به خانومای عزیزی که عروسیشون نزدیکه و یا به مراسم خاصی دعوت هستین  برای اینکه گریم و ارایشتون بهتر رو پوستتون بشینه و با کیفیت باشه حتما وحتما وحتما پوستتون 
باید اماده باشه تا بتونه تحمل مواد رو داشته باشه حتی مواد ارایشیتون از بهترین برندها باشه 
مثال : یه نقاش وقتی میخواد دیوار ویا هر سطحی رو رنگ کنه اول کلی وقت میزاره اون سطح رو اماده میکنه بعد رنگ میزنه 
دقیقا همین مورد در مورد پوست ما هم صدق میکنه 
درمان و اماده سازی برای هر پوست فرق داره 

ماهرخ سلاطین مشاور پوست و مو ۰۹۱۲۱۳۶۱۹۶۲

نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۶, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #5
پاکسازی هر چند وقت بکیار باید انجام بشه؟
عروسیم یک ماه دیگس
بهترین زمان برای پاکسازی کی هست؟تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۲۶-تير-۱۳۹۶, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #6
(۲۶-تير-۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ عصر)'(کژال)' نوشته است:  پاکسازی هر چند وقت بکیار باید انجام بشه؟
عروسیم یک ماه دیگس
بهترین زمان برای پاکسازی کی هست؟تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

بستگی به نوع پوست شما داره باید از نزدیک ببینم و مشاوره بدم ولی اصولا پوستای چرب و مختلط به جلسات بیشتری برای پاکسازی نیاز دارند چون یه ماه مونده برای نتیجه بهتر از الان اقدام کنین  

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۲۷-تير-۱۳۹۶, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #7
پوستم خیلی چرب نیست ولی چون اصصصصصصلا بهش رسیدگی نمیکنم یکم خسته شدهتصویر: /images/smilies/new/huh.png
به شدن دنبل پاکسازی غرب تهران بودم
حتما خدممتون تماس می گیرمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #8
(۲۷-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۴۱ عصر)'(کژال)' نوشته است:  پوستم خیلی چرب نیست ولی چون اصصصصصصلا بهش رسیدگی نمیکنم یکم خسته شدهتصویر: /images/smilies/new/huh.png
به شدن دنبل پاکسازی غرب تهران بودم
حتما خدممتون تماس می گیرمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

خوشحال میشم ببنمتون تصویر: images/smilies/shy.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #9
خوب من اومدم با گزارشم از پاکسازی پوست[تصویر: ماهرخ سلاطین ( مشاور پوست عروس )]
اول بگم که خواهرم مهر ماه عروس این سالن بود که من نقد و بررسی کاملمو همون موقع ارسال کردم
امروز خودم به توصیه دوستان اینجا برای پاکسازی رفتم
اولین بار بود.چون من کلا پوستم خوبه.اما به خاطر استرس و جوش های دم عروسی یکم به هم ریخته شدم.[تصویر: ماهرخ سلاطین ( مشاور پوست عروس )]
کار پاکسازی با ماهرخ جان هست که خیلی مهربون و خوش برخورده.
پاکسازی کلا یه پروسه 1.5 ساعته بود.ترکیبی از کار با دستگاه و ماساز و ماسک های خوش بوی مختلف
اول پوستمو تمیز کردن و ماساژ دادن و گفتن بهتره میکرو درم بشم.میکرودرم هم دو تا دستگاه مختلف بود که یه جورایی پوستو میخراشید و یه سوزش خفیفی تو پوست ایجاد میکرد.البته قابل تحمله اون سوزش
بعد تو فواصل مختلف صورتمو ماساژ میدادن و ماسک میزاشتن
بعضی ازون ماسکا باید 10 دقیقه رو پوستم میموند.که برام آهنگ ملایم گذاشته بودن و چراغارو خاموش میکردن و منم یه چرتی میزدم و از بوی خوبشون لذت میبردم[تصویر: ماهرخ سلاطین ( مشاور پوست عروس )]
برند ماسک و کرم ها همشون گینو بود
الان تو پوستم یه حس سبکی و خنکی خوبی احساس میکنم
بهترین قسمتش اونجا بود که اومدم خونه و داداشم گفت چه قدر لپات سفید شده[تصویر: ماهرخ سلاطین ( مشاور پوست عروس )]
من باید تا قبل عروسیم یه بار هم برای ابرسانی برم چون پوستم خشکه
در مجموع بسیار راضی بودم و انشالله با مجموعه راهکارهایی که دارم به کار میگیرم تا عروسیم پوستم خوب شه[تصویر: ماهرخ سلاطین ( مشاور پوست عروس )]
راستی ببخشید اگه خیلی جزئی گفتم.چون اولین بار بود برای پاکسازی رفتم نمیدونم روتینش چیه.
این ارسالو تو تاپیک خود سالن هم ارسال میکنم

نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۳۷ عصر
ارسال: #10
عروسی من 5 مرداد بود(همین چند روز پیش تصویر: images/smilies/blush.gif ). توی همین سایت نوعروس با سالن سلاطین آشنا شدم. ولی نمیدونم چرا الان موفق نشدم با حساب کاربری قدیمیم وارد سایت بشم

وقتی برای دیدن نمونه کار رفتم سالن سلاطین، جدای اینکه نمونه کارهای عروسی که بهم نشون دادن رو دوست داشتم، برخورد خوب ماهرخ جون و انرژی مثبت سالن از همه بیشتر منو جذب کرد.
بعد درباره مراقبت های پوست بهم مشاوره دادن و پیشنهاد کردن که چند مرحله پاکسازی پوست قبل از عروسی داشته باشم.

من پوست خیلی چربی دارم و منافذ پوستم هم باز بود. ولی با همون جلسه اول میکرودرمی که انجام دادم چربی پوستم کلیییی کنترل شد و حتی رنگ پوستم دو درجه روشنتر شد.
هرچند که یذره سوزش داشت جلسه اول تصویر: /images/smilies/new/sad.pngولی بعدش خیلی حس سبکی و لطافت روی پوستم حس کردم تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

درباره برخوردشون بگم که ماهرخ جون خیلی با حوصله و آرامش کار میکنن. و همین انرژی خوب حال آدمو بهتر میکنه.

برای من یک ساعت و نیم وقت گذاشتن و سه سری ماسک هم برام گذاشتن توی این مدت.

درباره فضا هم باید بگم خیلی تمیز و مرتب بود. کارشون هم همینطور. و یک فضای جدا برای کارهای مراقبت از پوستشون دارن. که با گذاشتن یه موسیقی ملایم و بستن در، کاملا از شلوغی فضای سالن دور می مونید. اصلا هم معطلی نداشتم و من هربار که رفتم سر زمان تعیین شده کارم انجام شد.

کلا برای من که با مراقبت های پوست آشنا نبودم خیلی خوب شد که قبل از عروسی با این موارد آشنا شدم. که خود همین باعث شد روز عروسی آرایش خیلی خوب روی صورتم بخوابه و توی گرمای مرداد آرایشم تا آخر وقت اصلا بهم نخورد.تصویر: images/smilies/cool.gif

مرسی از ماهرخ عزیزم .آرزوی موفقیت برای ایشون و همکاراشونتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
وظیفه خودم دیدم که تجربه خوبمو با نوعروسیای عزیز به اشتراک بذارم.

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال) ، ماهرخ سلاطین
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام