• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مانتو شیک با قیمت مناسب از کجا بخرم ؟

۲-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #81
RE: مانتو شیک با قیمت مناسب از کجا بخرم ؟
دوستان واسه عید مانتو از کجا بخرم که زیاد نخوام بگردم؟

کانال تلگرامی خرید آنلاین از ترکیه
adilaturkey
09365264249
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #82

(۲-اسفند-۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ صبح)'عادیلا' نوشته است:  دوستان واسه عید مانتو از کجا بخرم که زیاد نخوام بگردم؟

عزیزم میتونی بری مانتو میرداماد که نرسیده به میدون محسنی یا هفت تیر 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط sheidam35
۵-اسفند-۱۳۹۶, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #83
(۱۲-دي-۱۳۹۶ ۱۲:۱۸ صبح)'زهرا1367' نوشته است:  چه رنگ وچه مانتویی برا سال دیگه مد ؟ کسی میدونه

سلام زهرا جان همونطور که دوستمون گفتن رنگ بنفش مده و مدل آستین ها پفی و چین دار و گیپوردار
در ضمن مدل گشاد مده من شخصا ساده میپوشم تو این شرایط خرید کردن برام خیلی سخت میشه.

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال) ، hadieh24
۵-اسفند-۱۳۹۶, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #84
نازی اباد بیشتر ویترینا آبی کاربنی و عسلی بود که اکثر مدلا شده ی پیرهن حلقه ای طور با ی کت کوتاه روش

(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
مامان النا و لیانا
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۶, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #85
یک جای خوب واسه خریدن مانتوهای پاییز زمستونه و بارونی mzone هست. یه showroom یا نمایشگاه طراحان دائمی هست. تو اینستاگرام هم دو تا پیج دارین که یکیش بیشتر رو مانتوها تمرکز داره و اون یکی پیج رو لوازم ورزشی و اسکی.
آدرسش هم اینه: جردن، خیابان یزدان‌پناه (بین میرداماد و ظفر)، تقریبا وسط‌های کوچه (یعنی فاصله‌ش تا جردن و تا ولیعصر یک میزانه).
الان بیشتر مانتو بارونی‌هاش آف دارن. قیمتا ۲۵۰-۳۰۰ به بالا (۷۰۰ - ۸۰۰ تومن هم دارن). من از اینش خوشم میاد که جنساش خوبه. یعنی دارید پول جنس خوب رو هم می‌دید، نه فقط قیافه.
نقل قول
 سپاس شده توسط (*ســارا*) ، TiTi 92 ، Saghar_F
۵-اسفند-۱۳۹۶, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #86
ادرس اینستاشو میدی که مذلهاشو ببینیم ،خرید فقط بصورت حضوری دارن؟

نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۴۷ عصر
ارسال: #87
(۲-اسفند-۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ عصر)'parmin.ab' نوشته است:  
(۲-اسفند-۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ صبح)'عادیلا' نوشته است:  دوستان واسه عید مانتو از کجا بخرم که زیاد نخوام بگردم؟

عزیزم میتونی بری مانتو میرداماد که نرسیده به میدون محسنی یا هفت تیر 

عزیزم من سه هفته پیش رفتم هفت تیر تنوع عالیه

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #88
وای مدلا خیلی جینگوله! من ساده و برش دار بیشتر میپسندم ازین آستینای چین چینی اصلا عمرا نمیپوشم.
هر مدلی دیدم یه جاییش ایراد داشت!تصویر: /images/smilies/new/huh.png

نقل قول
 سپاس شده توسط sheidam35 ، deldar00
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۹:۰۸ صبح
ارسال: #89
سلام. بچه ها من یه کانال تو تلگرام دارم که هم قیمتاش خوبه هم لباساش قشنگه برای عید هم کلی مانتو آورده. لینکشو میذارم دوست داشتین برین ببینین

https://t.me/mezonelisha
نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۹:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ صبح توسط ستی‌لیته.)
ارسال: #90
(۵-اسفند-۱۳۹۶ ۱۰:۴۱ عصر)'زهرا1367' نوشته است:  ادرس اینستاشو میدی که مذلهاشو ببینیم ،خرید فقط بصورت حضوری دارن؟

mzone_boutique 
از طراحای مختلف لباس میارن و حتی شلوار و شال و پیراهن هم دارن که خیلی قشنگن. همین طراحا خیلی‌هاشون تو روشا و پاساژهای دیگه هم کاراشون رو برای ارائه می‌ذارن، اما خب من mzone رو دوست دارم. تا جایی که می‌دونم هم بله، فقط حضوری. آخه اصلا فروشگاه آنلاین نیست که همه مدل‌ها رو ببینید.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام