• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

مانتو شیک با قیمت مناسب از کجا بخرم ؟

۳۰-شهريور-۱۳۹۵, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #11
RE: مانتو شیک با قیمت مناسب از کجا بخرم ؟
قیمت مناسبو نمیدونم اما من از مزون شاهکار شهرک غرب مانتو طرح دی اند جی گرفتم یعنی برام دوختن 450 تومان
نقل قول
۴-مهر-۱۳۹۵, ۰۳:۲۵ عصر
ارسال: #12

قبلتر ها سمت پیروزی و خیاباون پنجم نیروهوایی تقریبا تبدیل به بورس مانتو فروشی شده بود بخاطر وجود مانتو فروشی آدینه . البته الان رو اصلا نمی دونم چطوری مونده !

فروش محصولات مرتبط با بنفشه آفریقایی ( خاک ، کود ، گلدان و ...) . golbahare.ir
مامان دوقلو ها - سپهر و سهند
نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #13
چه عالییییی که ای تاپیک باز شد Heartدوستان ن عاشق مانتوهای خیلی بلند سنتی هستم ولی جایی پیدا نکردم فقط یه مزون به اسم چهرک نریمانی مانتوهاش خوشگله که اونم خیلیییییییییی گرونهیه ستش میشه تقریبا یک میلیونCryingCryingکجا میتونم مانتو سنتی با قیمت مناسب پیدا کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنیدNew1New1New1

لولیدن در لجن کار خوک است و نه کار کبوتر!
من کبوتر هستم
وزن اولیه در 11اردیبهشت :69
وزن هدف:60
می توانم .میخواهم.پس می شود
نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۵, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #14

(۵-مهر-۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ عصر)موکوشله نوشته است:  چه عالییییی که ای تاپیک باز شد Heartدوستان ن عاشق مانتوهای خیلی بلند سنتی هستم ولی جایی پیدا نکردم فقط یه مزون به اسم چهرک نریمانی مانتوهاش خوشگله که اونم خیلیییییییییی گرونهیه ستش میشه تقریبا یک میلیونCryingCryingکجا میتونم مانتو سنتی با قیمت مناسب پیدا کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنیدNew1New1New1

بالاتر انارگل رو معرفی کردم . ببین شاید به سلیقه ت نزدیک باشه Wink

نقل قول
 سپاس شده توسط موکوشله
۶-مهر-۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ عصر توسط admin3.)
ارسال: #15

من قبلتر ها از تن درست راحت مانتو می گرفتم ولی الان هم قیمتش بالا رفته هم یکم خلاقیتشون ته کشیده ولی بهرحال شاید کسی بپسنده :

http://www.tanedorost.com
.......................

نقل قول
 سپاس شده توسط supernova ، موکوشله
۶-مهر-۱۳۹۵, ۰۱:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ عصر توسط admin3.)
ارسال: #16
(۶-مهر-۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ صبح)lady_atieh نوشته است:  من قبلتر ها از تن درست راحت مانتو می گرفتم ولی الان هم قیمتش بالا رفته هم یکم خلاقیتشون ته کشیده ولی بهرحال شاید کسی بپسنده :

........................

مرسی از ّپاسخت عزیزمNew1 من خودم مشتری پروپاقرص انارگل هستم ولی امسال خیلییییی ضعیف بود کاراش رفتم کالکشن پاییزو دیدم و تن زدم خیلییییی بد بود Confused تن درست هم خیلی ضعیف شدهHuh

لولیدن در لجن کار خوک است و نه کار کبوتر!
من کبوتر هستم
وزن اولیه در 11اردیبهشت :69
وزن هدف:60
می توانم .میخواهم.پس می شود
نقل قول
۱۵-مهر-۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #17
بچه ها تا حالا کسی از سوییت دولچه خرید کرده ؟ قیمتاشو حدودی میدونین تو چه رنجیه ؟
نقل قول
۱۵-مهر-۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ عصر توسط admin3.)
ارسال: #18
(۶-مهر-۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ عصر)موکوشله نوشته است:  
(۶-مهر-۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ صبح)lady_atieh نوشته است:  من قبلتر ها از تن درست راحت مانتو می گرفتم ولی الان هم قیمتش بالا رفته هم یکم خلاقیتشون ته کشیده ولی بهرحال شاید کسی بپسنده :

....................

مرسی از ّپاسخت عزیزمNew1 من خودم مشتری پروپاقرص انارگل هستم ولی امسال خیلییییی ضعیف بود کاراش رفتم کالکشن پاییزو دیدم و تن زدم خیلییییی بد بود Confused تن درست هم خیلی ضعیف شدهHuh

انارگل دیگه همه سبکاش قدیمی شده . مانتوهاش دیگه مثل سابق نیست . الان یک جا تو گاندی گیر آوردم به اسم نارنج کاراش خوب و ژورنالیه . قیمت مانتوهاشم از ۱۴۰ شروع میشه به بالا
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014
۱۵-مهر-۱۳۹۵, ۰۴:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مهر-۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ عصر توسط mordadi.)
ارسال: #19
(۱۵-مهر-۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ عصر)galin banoo نوشته است:  بچه ها تا حالا کسی از سوییت دولچه خرید کرده ؟ قیمتاشو حدودی میدونین تو چه رنجیه ؟

قیمتهاشون خیلی بالاست از ٧٠٠تومان به بالا
من خرید نکردم ولی یه مدل که خوشم اومد دادم خواهرشوهرم واسم مثلش دوختBig Grin

(۵-مهر-۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ عصر)موکوشله نوشته است:  چه عالییییی که ای تاپیک باز شد Heartدوستان ن عاشق مانتوهای خیلی بلند سنتی هستم ولی جایی پیدا نکردم فقط یه مزون به اسم چهرک نریمانی مانتوهاش خوشگله که اونم خیلیییییییییی گرونهیه ستش میشه تقریبا یک میلیونCryingCryingکجا میتونم مانتو سنتی با قیمت مناسب پیدا کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنیدNew1New1New1

مانتوهای (ه دو چشم) هم سنتی و زیبان.تواینستا سرچ کن
شعبه گلدیس و ونک هم داره

دوستاي خوبم در صورت تمايل از اينستاگرامم ديدن كنيد
banoyeziba.ir
عشقم،همسرم،محمدم......
نقل قول
۱۷-مهر-۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۵ ۰۳:۰۲ عصر توسط admin3.)
ارسال: #20

تن پوش ایرانى هـ دو چشم تهران،فلکه دوم صادقیه،برج گلدیس، ط همکف پ٧١ تهران،میدان ونک،برج آسمان، ط -١،پ٣٥ شیراز.خ عفیف آباد.مرکزخرید سپهر.ط -١.پ ١٠٧

یادداشت مدیریت : آدرس اینستاگرام و تلگرام در سایت نزارید

نقل قول
 سپاس شده توسط mahtab joon
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام