• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

مانتو شیک با قیمت مناسب از کجا بخرم ؟

۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ عصر توسط nika43.)
ارسال: #91
RE: مانتو شیک با قیمت مناسب از کجا بخرم ؟
(۷-مرداد-۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ عصر)'lady_atieh' نوشته است:  مانتو میرداماد
تهران-بلوار میرداماد-۲۰ متری غرب مترو میرداماد
یه ساختمان ۳ طبقه
همه جور مانتویی توش هست
........................
فکر می کنم همه جور قیمتی توش باشه. اما بعضی وقتا حراجی می ذاره.

از اونجا یه بار خرید کردم

نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #92

(۶-اسفند-۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ عصر)'eln@z' نوشته است:  پس گفتن پولک مد شده ک....
:/
پف پفی ک قدیمی شد دوباره مد شد

امسال از این مدل مانتوها که آستینش پولک داره من زیاد دیدم 

تصویر: ./uploads/201802/post_91469_1519558210_4157b699e6dc8601b876ce5943991f4d.attachتصویر: ./uploads/201802/post_91469_1519558215_45be80806fedf016d198284ece669bb8.attach

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط eln@z ، (کژال) ، hadis sh
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #93
'nika43 dateline='' نوشته است:  
'lady_atieh dateline='' نوشته است:  ای
مانتو میرداماد
تهران-بلوار میرداماد-۲۰ متری غرب مترو میرداماد
یه ساختمان ۳ طبقه
همه جور مانتویی توش هست
........................
فکر می کنم همه جور قیمتی توش باشه. اما بعضی وقتا حراجی می ذاره.

از اونجا یه بار خرید کردم

اینستا داره ببینم کاراشو؟قیمت هاش چه حدودیه؟

دوستاي خوبم در صورت تمايل از اينستاگرامم ديدن كنيد
banoyeziba.ir
عشقم،همسرم،محمدم......
نقل قول
۷-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #94

حدود قیمت های مانتو میرداماد 100 به بالا است ، یعنی من مانتو صد تومنی ندیدم
دیگه کمترینش 150 بود

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
۷-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #95
(۷-اسفند-۱۳۹۶ ۱۱:۱۹ صبح)'زندگی سالم' نوشته است:  حدود قیمت های مانتو میرداماد 100 به بالا است ، یعنی من مانتو صد تومنی ندیدم
دیگه کمترینش 150 بود

باز 150 هم خوبه اگه مانتوش خوب باشه
من که انقد پیدا نکردم به فکر دوختن افتادم
تصویر: /images/smilies/new/huh.png

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، marcopolo ، sheidam35
۱۴-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #96
(۱۴-اسفند-۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ صبح)'kati kiti' نوشته است:  خانمها برای عقد محضری از کجا مانتو بخرم؟ یا مثلا از این مدلهاییکه پیراهن بلند هستن ولی بجای مانتو هم میشه پوشید؟ یه لباس شیک میخوام که کار شده هم باشه

عزیزم برای مانتو محضر اگر بخوای مانتو شیک و متفاوت از بیرون بگیری باید از مزون ها بگیری. گرون تر هستن ولی شیک ترن
من مانتو عقدم از مزون عسلی گرفتم تو اینستا نمونه کار دارن میتونی ببینی
مانتو من خیلی شیک و ساده بود و من راضی بودم همه مهمونا هم تعریف کردن. ولی از رفتار برخورد پرسنل اونجا اصلا راضی نبودم. اصلا مشتری مدار نبودن ولی چون من مانتو شبیه اونجا، جایی پیدا نکردم کجبور شدم بگیرم.
و اینکه حتما بگو برای پرو هی نگن بیا. چون مانتو من بد دوختن چند بار رفتم ، اخر سر ی اماده اش از تو مزون خودم پیدا کردم ازشون گرفتم. با اینکه کلی پول میدی ولی زیاد رفتار خوبی ندارن با مشتری اما مدل های خاص و شیکی برای عقد دارن .

نقل قول
 سپاس شده توسط بی هوا
۱۴-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #97

من پنج شنبه هفته پیش مانتو میرداماد بودم
گرونترین مانتو هایی که دیدم 275 بود
خدایی بعدش رفتم قائم و تندیس اصلا خوب نبودن ، همون مانتو میرداماد از همه بهتر بود هم تنوعش هم قیمت هاش
البته من که تپلوووو هستم مشکلی ندارم ولی دوستم که سایزش کوچیکه همیشه مشکل داره ، میگه این مانتو میرداماد فقط برای سایز های بزرگه !!

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۱۴-اسفند-۱۳۹۶, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #98
بچه ها هفت تیر مرکز مانتوئه اما همه مانتوهاش آشغاله تصویر: images/smilies/undecided.gif
فقط 1 مغازه هست به اسم قصر سبز که انگار معروفم هست و پله میخوره میره پایین.
من تاحالا بهش دقت نکرده بودم ولی همینکه یکبار مجبور شدم با دوستم بریم تک تک مغازه های 7تیرو بگردیم واقعا مانتوهای جالب و قشنگی داره. قیمتشم بین 150 تا 180 تومنه. کارشده هاش 250 تا 300
من 3تا مانتو خریدم خیلیم از جنسش راضیم تصویر: images/smilies/blush.gif

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط atefeatii
۱۴-اسفند-۱۳۹۶, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #99

بچه ها اگه دنبال مانتوهای نسبتا ساده ی ترکیه ای طور ! هستید برند melon که البته الان اسمش عوض شده و دو تا شعبه تو پاسداران و پیروزی داره هم ببینید . یه برندیه که توسط دوتا ایرانی تو ترکیه راه انداخته شده و جنسش و دوختش ترکه .
قیمتاش بالاست یعنی همه جور داره . ولی آف های خوبی می زنه . من حتی مانتوی ۱۰۰-۱۵۰ هم اونجا پیدا کردم . شلوار و شومیز و این جور چیزا هم داره خیلی شیک .
.
من واقعا مشکل مانتو دارم Sad
مانتوهای مزونی اونایی که شیکه و خوشم میاد بالای ۴۰۰-۵۰۰ تومنه که واسم منطقی نیست انقدر پول بدم . ارزوناش هم که رسما یه تیکه پارچه ی دوردوزی شده است Sad
یادمه چند سال پیش می رفتم ونک فقط کافی بود یک ساعت چرخ بزنم با ۲-۳ تا مانتوی خوشگل و خاص برمیگشتم . ولی الان ونک خراب شده همه ی جنساش بنجله .
تیراژه و قایم هم همینطور .
سایت های اینترنتی هم همه چیزشون عالیه به جز مانتوهاشون .
اه

شکوفه های بهاری و فرشته ی ما با هم میان رو زمین تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی ، ملورا
۱۴-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #100
(۱۴-اسفند-۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ عصر)'kati kiti' نوشته است:  
'شیطون خانم dateline='' نوشته است:  
'kati kiti dateline='' نوشته است:  کخانمها برای عقد محضری از کجا مانتو بخرم؟ یا مثلا از این مدلهاییکه پیراهن بلند هستن ولی بجای مانتو هم میشه پوشید؟ یه لباس شیک میخوام که کار شده هم باشه

عزیزم برای مانتو محضر اگر بخوای مانتو شیک و متفاوت از بیرون بگیری باید از مزون ها بگیری. گرون تر هستن ولی شیک ترن
من مانتو عقدم از مزون عسلی گرفتم تو اینستا نمونه کار دارن میتونی ببینی
مانتو من خیلی شیک و ساده بود و من راضی بودم همه مهمونا هم تعریف کردن. ولی از رفتار برخورد پرسنل اونجا اصلا راضی نبودم. اصلا مشتری مدار نبودن ولی چون من مانتو شبیه اونجا، جایی پیدا نکردم کجبور شدم بگیرم.
و اینکه حتما بگو برای پرو هی نگن بیا. چون مانتو من بد دوختن چند بار رفتم ، اخر سر ی اماده اش از تو مزون خودم پیدا کردم ازشون گرفتم. با اینکه کلی پول میدی ولی زیاد رفتار خوبی ندارن با مشتری اما مدل های خاص و شیکی برای عقد دارن .

من فرصت برای سفارش و دوخت ندارم، ترجیح میدم آماده بخرم، میتونم بپرسم مانتو رو چند خریدین؟ و لطفا آدرس پیج اینستاشون رو بدین

فکر کنم مانتوم شد 700-800 با شال ست خودش ولی دقیقش یادم نیست. 
https://t.me/Asalimezone آدرس تلگرامشون قیمت هم توش زده شده.
عزیزم من خیلی دنبال مانتو اماده گشتم اگر بخوای خاص و تک باشه و جنس خوب باید بدی مزون به نظرم.
ایشالاه که بهترین و زیباترین مانتو رو بپوشی تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط بی هوا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام