• آرایشگاه گیوا
  • سعید عرب

ماشین ظرف شویی ( 3)

۲۶-بهمن-۱۳۹۶, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #191
RE: ماشین ظرف شویی ( 3)
دوستان به من بچه کوچیک دار مشغول راهنمایی بدین، نازگل جون کمک تصویر: images/smilies/sad.gif
یه ظرفشویی میخوام واسه استفاده روزانه که همه چی بشوره قابلمه و میوه و ...
تا حداکثر 3.5 میتونم هزینه کنم، 
انقد لفتش دادم که بوشها گرون شدن، شهرستانم و میگن اینجا تو شهرستان خدمات پس از فروش بوش خوب نیست و قطعاتش سخت پیدا میشه
ال جی هم نمیدونم کدوم مدل بدردم میخوره، بنظرم حتی de24 هم خوب میاد قیمتشم خوبه یا dc35 یا dc45 که گرونترن، نمیدونم کدوم جادارتره برای انواع ظروف
uv و لمسی و اینا برام مهم نیس بیشتر جادار بودنش و اینکه یجور باشه من دیگه پای سینک واسه شستن نایستم عمری برام ظرف بشوره
خواهشمندم راهنماییم کنید بخرم تا گرونتر نشدهتصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط رهاورد
۲۸-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-بهمن-۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #192

فلیستی
من خودم شهرستانم و بوش دارم راحت خراب نمیشه نگران نباش رنگ برات مهم نیست؟

الان مدلها میوه شور کمتر شده قدیما این برنامه بیشتر بود تومارک ها

سامونگ ظرفشویی میگن از ال جی بهتر
البه اخیرا دیدم از ال جی راضی زیاد هست
ویرپول خیلی خوبه

زیمنیس خیلی خوبه

این میوه شور وچیزها تو میخوای داره
http://www.antikkala.com/product-detail/...31/Fa.aspx

http://www.antikkala.com/product-detail/...34/Fa.aspx
من مادرشوهرم سامونگ داره راضیه 2 ساله
نقل قول
 سپاس شده توسط فلیسیتی
۱-اسفند-۱۳۹۶, ۰۱:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ عصر توسط bbc_sh.)
ارسال: #193

بچه ها نمک کلارو خوبه؟؟ نیکپاک ندار نمک فینیش. اگر خوبه کلارو بخرم به جای دیگه اعتماد ندارم.قرص کوانتوم فینیش و جلا دهنده فینیش با نمک کلارو مچ هس؟؟

بالاخره ظرفشویی خریدم الجی مدل ۱۴۶۴.طبق تحقیقاتی که کردم راضی بودن ازش هرکی داشت.هنوز نصبش نکردم.
نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۶, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #194

مبارکت باشع
اینجا دیدم خیلیا راضی بودن
اره کلارو نمک خوبه
اما سایت پالارک مارکت و مه پاک و تمیزکاالا و ارم مارکت معتبرن من خرید کرذم بجز نیک پاک
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام