• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

ماشین ظرف شویی ( 3)

۱۳-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #811

RE: ماشین ظرف شویی ( 3)
من دوستم و مامان یه دوست دگه ام دارند و راضبن

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط mar_mar
۲۳-تير-۱۳۹۸, ۰۸:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۸ ۰۸:۲۹ صبح توسط Mini_Mina.)
ارسال: #812
بچه ها چند تا سوال دارم . ممنون میشم با ذکر شماره ردیف جواب بدیدتصویر: images/smilies/biggrin.gif
1- برای ظرفشویی قرص بهتره یا مایع یا پودر؟؟
2-محصولات پریل چطورن؟؟ توی مواردی که توی تاپیک خوندم بیشتر فینیش و کلارو و فیری رو گفته بودن خوبه . حرفی از پریل نزدن. من مایع و قرصش رو خریدم. یعنی خوب نیست؟ (البته مایع پریل رو گفته بودن خوبه) ولی میخوام ببینم قرصش هم خوبه؟؟تصویر: /images/smilies/new/huh.png
3-اینکه میگن اگه مثلا قرص فینیش استفاده میکنی باید تا آخرش همیشه فقط از قرصه فینیش استفاده کنی و از برند دیگه ای استفاده نكنی . وگرنه ماشینت ممکنه آسیب ببینه درسته؟؟؟؟؟ ( به نظر منکه خیلی منطقی نیست این حرف تصویر: images/smilies/huh.gif)
4-من فعلا دارم پودر  و جلادهنده فینیش استفاده میکنم ولی نمک پریل ریختم . این خیلی بده؟؟ نمک رو هم حتما باید فینیش میریختم؟؟
5-قرص ممکنه باعث بشه ظروف خط بیفتن؟؟؟تصویر: images/smilies/huh.gif

من به دستان خدا خیره شدم ، معجزه كرد ... تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۳۱ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #813

1-اول قرص بعدا ژل پودر خیلی خوب نیس
٢-پزیل محصولات بد نیستن اگه برای ماشین طرفشویی شما خوب میشوره استفاده کن من زل پزیل طلایی داشتم خوب بود برای مقدار کم ظروف قابل تنطیمه

3-نه منطقی نیس میتونی ماده شوینده و مارک عوض کنی

٤-لزومی نداره هم مارک باشن

٥-من شنیدم این ولی قبول ندارم به نظرم مواد شوینده تقلی باعث خش افتادن میشن
بعضی میگفتن پودر باعث خش افتادن میشه بعضی میگفتن قرص
میگفتن مواد اصل بوده

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Mini_Mina
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۳-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۰۲ صبح
ارسال: #814
(۲۳-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۲۷ صبح)'Mini_Mina' نوشته است:  بچه ها چند تا سوال دارم . ممنون میشم با ذکر شماره ردیف جواب بدیدتصویر: images/smilies/biggrin.gif
...
4-من فعلا دارم پودر  و جلادهنده فینیش استفاده میکنم ولی نمک پریل ریختم . این خیلی بده؟؟ نمک رو هم حتما باید فینیش میریختم؟؟
...

عزیزم هم مارک بودن اهمیت نداره اما نمک چیز مهمیه و برای ماشینت لازمه. بهتره نمک رو مارک قوی تری استفاده کنی. جلا و قرص مهم نیست

نقل قول
 سپاس شده توسط Mini_Mina
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام