• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

ماشین ظرف شویی ( 3)

۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #741
RE: ماشین ظرف شویی ( 3)
ببخشید کسی ماشین ظرفشویی رومیزی اکسپریال داشته؟
من مجبورم رو میزی بگیرم فروشنده از این بیشتر از همه تعریف میکرد و میگفت مارک ایتالیایی هستش...
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #742
دوستان تا هفت و نیم حدودا چه مارک و مدل ظرفشویی خوب هست؟
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #743

(۲۸-دي-۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ عصر)'آیتک محمد' نوشته است:  ( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )نازگل جان مامان بزرگم ماشین ظرفشویی موریس خریده مدل ۶۰۲ کار باهاش رو بلد نیستیم دفترچه اش رو هم پیدا نمیکنم از گوگل بلدی شما؟؟؟

ماشین خوببیه اما الان تو بازار نیست دسته دو خریده؟
قبلا دفترچه تو ت بود الان نمدونم بود برات میذارم
http://takrah.com/File%20Bank/54689Digi-manual-2nd.pdf
https://www.ninisite.com/discussion/topi...B%8C%D9%86

(۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ صبح)'yasi.tr' نوشته است:  ببخشید کسی ماشین ظرفشویی رومیزی اکسپریال داشته؟
من مجبورم رو میزی بگیرم فروشنده از این بیشتر از همه تعریف میکرد و میگفت مارک ایتالیایی هستش...

مارک خوبیه راست گفته ایتالیای قیمتش چنده>؟
ببین اگه میتونی کابینت برداری مبله بخری از این 12 نفر بخر چون رومیزی بعد بچه دار بشی دگه جاش برات کم میشه مجبورمیشی عوض کنی زمان مهمون یا قابلمه قابل استفاده نیس
ما خونه اجاره هستیم کابینت راحت دراوریم با اجازه صاحب خونه ماشی ظرفشویی گذاشتیم کابینت دوباره جا میخوره

(۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ صبح)'mehrabaaan' نوشته است:  دوستان تا هفت و نیم حدودا چه مارک و مدل ظرفشویی خوب هست؟

بوش زمینیس ویرپول اریستون اکسپریال
بوش میخری المان بخر سری 4 و سری 6 مدلاش خوبن چون ترکیه داره
بقیه همه مدلاش خوبن

خدایا شکرت
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۷-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ صبح توسط آیتک محمد.)
ارسال: #744
عزیزم اگه اصلا جا نداری رومیزی میخوام مارک مدیا هشت نفره رومیزی بخر هم دو طبقه اس هم ۳۸ تا بشقاب جا میشه خیلی جاداره
(۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ صبح)'yasi.tr' نوشته است:  ببخشید کسی ماشین ظرفشویی رومیزی اکسپریال داشته؟

بله نازگل جان دست دوم خریده 
(۶-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۱۱ صبح)'nazgol22' نوشته است:  
(۲۸-دي-۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ عصر)'آیتک محمد' نوشته است:  ( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )نازگل جان مامان بزرگم ماشین ظرفشویی موریس خریده مدل ۶۰۲ کار باهاش رو بلد نیستیم دفترچه اش رو هم پیدا نمیکنم از گوگل بلدی شما؟؟؟

ماشین خوببیه اما الان تو بازار نیست دسته دو خریده؟
قبلا دفترچه تو ت بود الان نمدونم بود برات میذارم
http://takrah.com/File%20Bank/54689Digi-manual-2nd.pdf
https://www.ninisite.com/discussion/topi...B%8C%D9%86

مارک خوبیه راست گفته ایتالیای قیمتش چنده>؟
ببین اگه میتونی کابینت برداری مبله بخری از این 12 نفر بخر چون رومیزی بعد بچه دار بشی دگه جاش برات کم میشه مجبورمیشی عوض کنی زمان مهمون یا قابلمه قابل استفاده نیس
ما خونه اجاره هستیم کابینت راحت دراوریم با اجازه صاحب خونه ماشی ظرفشویی گذاشتیم کابینت دوباره جا میخوره

(۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ صبح)'mehrabaaan' نوشته است:  دوستان تا هفت و نیم حدودا چه مارک و مدل ظرفشویی خوب هست؟

بوش زمینیس ویرپول اریستون اکسپریال
بوش میخری المان بخر سری 4 و سری 6 مدلاش خوبن چون ترکیه داره
بقیه همه مدلاش خوبن

تاریخ عروسی و حنابندون : 1395/6/24
تالار : سلوی
آتلیه : یونیک
لباس عروس : مزون مریم
آرایشگاه : چهره ها
گل فروشی : جزیره
کارت عروسی : گل کارت
شیرینی : آی دو
گیفت عروسی : خودم
خرید عروسی و دامادی : 100%
رقص : المیرا
دیزاین : خودم
جهیزیه : 100%
عالی بوود
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #745
بچه ها بکو نخرید من دارم ناراضی ام بلورهامو کدر میکنه
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #746
سلام. ظرفشویی من دوو . واسه دفعه اول که استفاده کردم با اکو شستم . تموم که میشه مگه نباید ظرفا خشک باشن؟مال من یکم اب داشت رو ظرفا هنوز !!!

خداروشکر عروسیم به خوبی و خوشی گذشتتصویر: images/smilies/angel.gif 
ارایشگاه: فرارا ، اگه برگردم به عقب اصلا انتخابش نمیکنم!
اتلیه: رویا (جلال ال احمد)عکس شاسی که عالی، هنوز عکسامو نگرفتم نتیجه رو میام میگم !
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۱۷ عصر
ارسال: #747
(۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ عصر)'k.m' نوشته است:  سلام. ظرفشویی من دوو . واسه دفعه اول که استفاده کردم با اکو شستم . تموم که میشه مگه نباید ظرفا خشک باشن؟مال من یکم اب داشت رو ظرفا هنوز !!!

سلام عزیزم نه برای منم آخرش خیسن. باید در ماشین رو باز بگذاری تا هوا بخوره و خشک بشن. چون با آب داغ شسته زود خشک میشن

عروسی: 97.03.30 خدا رو شکرتصویر: images/smilies/heart.gif
آتلیه: الیما فتوگرافی
مزون: هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط k.m
۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #748
خب واسه خالم دیدم که بخار اب انگار رو ظرفاست زودم خشک میشه اماواسه من اب بود رو بعضی ظرفا !واسه شما بخاره یا اب؟

خداروشکر عروسیم به خوبی و خوشی گذشتتصویر: images/smilies/angel.gif 
ارایشگاه: فرارا ، اگه برگردم به عقب اصلا انتخابش نمیکنم!
اتلیه: رویا (جلال ال احمد)عکس شاسی که عالی، هنوز عکسامو نگرفتم نتیجه رو میام میگم !
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #749

مدیسا
مشکل ماشینت نیس مشکل ماده شوینده اس کدر شدن بلور
دوتا از دوستها من دارند بکو راضین

خدایا شکرت
نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ صبح توسط آیتک محمد.)
ارسال: #750
عزیزم کدر شدن ربطی به مارک ماشین نداره
شما یا شوینده تون تقلبیه یا نمک نداره یا جلادهنده نداره

(۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ عصر)'Medusa' نوشته است:  بچه ها بکو نخرید من دارم ناراضی ام بلورهامو کدر میکنه

۹۰% ظرفا باید خشک باشن .... فقط پلاستیک و تفلون خیس میمونه یکم
(۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ عصر)'k.m' نوشته است:  خب واسه خالم دیدم که بخار اب انگار رو ظرفاست زودم خشک میشه اماواسه من اب بود رو بعضی ظرفا !واسه شما بخاره یا اب؟

تاریخ عروسی و حنابندون : 1395/6/24
تالار : سلوی
آتلیه : یونیک
لباس عروس : مزون مریم
آرایشگاه : چهره ها
گل فروشی : جزیره
کارت عروسی : گل کارت
شیرینی : آی دو
گیفت عروسی : خودم
خرید عروسی و دامادی : 100%
رقص : المیرا
دیزاین : خودم
جهیزیه : 100%
عالی بوود
نقل قول
 سپاس شده توسط k.m
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام