• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)

۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۳:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ عصر توسط RL92.)
ارسال: #1

Lightbulb مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)
[تصویر: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)]تاپیک جمع بندی : [تصویر: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)]

مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟

[تصویر: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)][تصویر: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)]

خوش اومدین [تصویر: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)]

به دلیل حجم بالای تاپیک یخچال ساید بای ساید و حالت گفتگویی اون ! و برای خلاصه کردن مطالب این تاپیک ایجاد میشه [تصویر: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)]

این تاپیک یه تاپیک خلاصه و جمع بندی هستش و هیچ بحثی توش انجام نمیشه

هر شخص فقط داخل یک پست تمامی اطلاعاتی رو که از یخچال ساید بای ساید خودش داره میذاره تا بقیه بتونن به صورت خلاصه از تجربیات بقیه استفاده کنند

تاکید میکنم اینجا تاپیک بحث نیست
Exclamation

برای بحث و گفتگو پیرامون یخچال ساید بای ساید مراجعه میکنید به تاپیک زیرWink

ساید بای ساید

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B3%D8...D8%AF--681

[تصویر: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)]پست های خارج از موضوع با ثبت اخطار حذف خواهند شد[تصویر: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)]

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط سیندخت ، Paramour ، FaRzAnEh 731 ، mona*m ، *آوا* ، Narsis65 ، sevdayi ، liasam
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #2
RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بند
اوووووووووولم[تصویر: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)]
ساید من مدلش ال جی هستش و 32 فوته از این سه دره ها
خیلیییییی خوبه از نظر جایی....قفسه هایی که داره و ....
من الان حدود 7 ماهه که خریدم

من ع ا ش ق* همسرم *هستمNew1
عروسيم عاااااااااااااالي بود 93/6/6...خدايا شكرت

توكلمون به خداست
نقل قول
 سپاس شده توسط bride1393 ، sh@m ، nazgol22 ، dokhtare69 ، mona-ho ، *آوا* ، liasam ، سارا-جون
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ عصر توسط sh@m.)
ارسال: #3
RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بند
منم دوم شدم......من ساید ال جی 29 فوت سیلور دارم -مدل GR-S929TF دقیقا 1سال- خلی راضیم

خدا مرا کافیست ، خدایی که جز او معبودی نیست، بر او توکل کردم و او پروردگار عرش بزرگ استAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط sepidbarfi ، bride1393 ، nazgol22 ، dokhtare69 ، *آوا*
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #4

RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟
اسپم = اخطار Dodgy

اینجا تاپیک بحث های متفرقه نیست

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط sh@m ، immortal.e ، FaRzAnEh 731 ، mona*m ، *آوا*
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #5
RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)
مال من دوو هست بی نهایت راضیم از نظر قفسه بندی نگهداری مواد و جا دار بودن ... الان یک سال و نیم هست که استفاده میکنم

ب ی سری آدمای حـسـودم باید گفت: نـاراحـت نـشـو عـــزیــزم… تـو هم ی سری چـیـزاا داری ک من نـدارم؛ مـثــل "عــقــده"

خدایا ممنونم بابت خوشبختی و آرامشمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط FaRzAnEh 731 ، dokhtare69 ، aroose ، *آوا*
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #6
RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)
مال منم ال جی 32 فوته سیلوره از همین سه درها یه ساله دارم از همه چیشم راضیم پارسال 7200 خریدم

یادت باشه...... گذشته رو اگه به دوش بکشی کمرت خم میشه .ولی اگه بزاری زیر پات قدت بلند میشهSmiling
نقل قول
 سپاس شده توسط Shadi95 ، FaRzAnEh 731 ، nazgol22 ، dokhtare69 ، *آوا*
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ عصر توسط nahall.)
ارسال: #7
سامسونگ rs11 حدود 4ساله خریدم 31فوته خیلی خیلی راضیم..خیلی عمق داره و کلی جاداره
نقل قول
 سپاس شده توسط FaRzAnEh 731 ، nazgol22 ، *آوا* ، hani moon
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۲۶ عصر
ارسال: #8
منم اسنوا دارم 29 فوت،پارسال 4 تومن خریدم و راضی ام،برای من که کافیه از لحاظ جادار ب.دن

الهی شکرتAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط FaRzAnEh 731 ، nazgol22 ، بهاربهاري ، *آوا* ، hengamehh
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #9
ساید مامانم سامسونگ 27 فوته 11 سال پیش خریدیم 1800
از نظر کارکرد فوق العاده بوده جنسش. هیچ بویی نمیگیره مواد غذایی مثل روز اولش داره کار میکنه و بعد از نصب تو این 11 سال هیچ تعمیرکاری به خاطرش خونمون نیومده. عالی بوده. ولی یه مشکل که من باهاش دارم اینه که واسه سینی های بزرگ و گرد مناسب نیست. مثلا منژله رو تو این سینی هاز گرد لومینارک درست کنم نمیتونم بذارم توش. یا کیک همینطور.
پیشنهاد میدم اگه کارهای اینچنینی انجام میدین به جای ساید فرنچ بخرید.
نقل قول
 سپاس شده توسط FaRzAnEh 731 ، nazgol22 ، naz-banoo ، feri feri ، *آوا* ، hani moon ، saeideh64
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۸:۴۰ عصر توسط mahjan.)
ارسال: #10
سامسونگHM12
25فوت..11ماهه کارکرده..راضی بودم
نگه داریش عالیه....تا حالا هم آخ نگفته

جاان جانانمتصویر: images/smilies/heart.gif٣٧
نقل قول
 سپاس شده توسط FaRzAnEh 731 ، nazgol22 ، *آوا* ، sevdayi ، pegah.n
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام