• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)

۱۵-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ عصر
ارسال: #31
RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)
ساید من جنراله 4 ساله دارم خیلی راضیم
مامانم فریجیدر دارن راضین
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، *آوا* ، - مرجان - ، sevdayi ، مرمریا ، Dolphin
۱۶-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #32
RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)
من عروس سال 82 هستم ساید بای ساید سامسونگ رو اونموقع خریدم حدود 1500 . و خدارو شکر تا الان که خوب بوده و ازش راضیم.

امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، مریم 1363 ، *آوا* ، sevdayi
۱۷-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ عصر
ارسال: #33
من مادر شوهرم 10 ساله ساید وایت هاوس داره...بیچاره اش کردند‍! ولی هنوز مثل روز اول داره کار میکنه D:
منم خودم با کلی تحقیق ساید مابه 30 فوت خریدم ولی هنوز استفاده نکردم.
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، *آوا* ، - مرجان - ، sevdayi ، mar zieh
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۸-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #34
ساید منم ویرپول آمریکاس, 4 ماهه دارم استفاده میکنم و فووووووووووق العاده ازش راضیم, عالیه واقعا...
نقل قول
 سپاس شده توسط fereshtehh ، nazgol22 ، مریم2 ، *آوا* ، - مرجان - ، sevdayi ، ایلین1366
۱۹-بهمن-۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #35
ساید منم ویرپول هست سال 92 خریدم 7500 مدلش یادم نیست خیلی راضیم.

92/07/02 بهترين روز زندگيم به بهترين شكل گذشت.
دلم واسش تنگ شده.
من عاشق عشقمم.
نقل قول
 سپاس شده توسط مریم2 ، aysan... ، *آوا* ، sevdayi
۱۹-بهمن-۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ عصر توسط ناد.)
ارسال: #36
من ساید کنوود دارم....میتونم بگم آشغاله
دو ساله دارم و یک ساله آبریزش خرابه و قطعه نیست!
خدمات پس از فروشش بدتر از خودشه
حدود 6 تومن خریدمش
نقل قول
 سپاس شده توسط مریم 1363 ، *آوا* ، sevdayi ، ماه تی تی
۲۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-بهمن-۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ صبح توسط Moonlight.)
ارسال: #37
من ال جی 32 فوت سلیور دارم. سه سال پیش 2700 گرفتم
راضی نیستم به چندین دلیل
محفظه یخش بازه و یخ ها بوی مواد غذایی فریزر رو میگیرن و آب طعم دار میشه!
با استفاده خیلی محدود از پدال آبسردکنش یه تیکه از رنگش پریده. انگاری از این الکیاس
یخ خورد کنش هم تزیینیه. فقط سر و ته یخ رو می زنه!
یخچال هم اون محفظه تازه نگه دارنده مواد خیلی بده. روی سقف اون قسمت قطرات آب جمع میشه و میریزه روی میوه هایی که اونجا می چینم و باعث میشه میوه ها زودتر خراب بشن!!!!!

اما خدمات پس از فروشش عالیه!
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، *آوا* ، baran.bahar ، sevdayi ، خانوم دکتری ، asalcheshm ، ..لیلا..
۲۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #38
ساید من جنرال الکتریکه امریکاییه من که خیلی راضیم فکرکنم 32 فوته ، 2سالی میشع که ازش استفاده میکنم حدود 8 تومن خریدیم

من در اینستا گرام --->> mohadese.vk
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، Narsis65 ، - مرجان - ، sevdayi ، مرمریا
۲۸-بهمن-۱۳۹۳, ۰۲:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-بهمن-۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ عصر توسط mahs a.)
ارسال: #39

مارک یخچال من ساید ال جی 31 فود، 6 ماهه ازش استفاده می کنم . راضیم ازش. کره ای اصل هست 5800 گرفتم 1.5 سال پیش

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط *آوا* ، nazgol22 ، sanam a ، sevdayi
۱-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ صبح
ارسال: #40
ساید من هم دوو 29فوت.الان 5 ماهه استفاده میکنم خیلی راضی ام همه جوره خوبه
من تو جشنواره پارسال 4.5خریدم

سفارش غذا و دسر پذیرفته میشه.
.
خدایا شکرت 18 مهـــــــر همه چی عالییییییییییییییییی عالییی
آرایشگاه گل ارا محشر بود یک یک بود
تالار ارمادا عالی بود
لباس عروسمم بینظیر بود همه خوششون اومده بود
نقل قول
 سپاس شده توسط *آوا* ، aysan... ، sevdayi ، maahboobeh ، marmariye hamedesh ، ssarass
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام