• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)

۱۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #261
RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)
5 ساله دوو اصل کره دارم خیلی خوب بوده. خدا خیرشون بده

من برگشتم اینجا پیش دوستام
بعد از مدت های خیلی زیاد.......
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ایلین1366
۱۴-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #262
RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)
سلام
من ساید بای ساید بوش خریدم ۳۲ فوت که متصل میشه به آب شهری.
از بانه خریدم ۱۸ و نیم.
تاریخ خریدای برقیامم ۱۳۹۸/۳/۱

خواستگاری: ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
آزمایش خون: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
 بله‌برون: ۱۳۹۷/۱۱/۱
عقد محضری: ۱۳۹۸/۲/۱
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۷-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ عصر توسط ایلین1366.)
ارسال: #263

سلام من یخچال ساید بای ساید الجی خریدم برای جهیزیه قبل عید 32 فوت ، 30 تومن
خواهرم داشت وخیلی راضی بود
اما متاسفانه مارک الجی داشت اصل کره جمع میشد و تو اکثر فروشگاه های معتبر ناموجود هست که قیمت یخچالهاش 30 ،35 و43 تومن بود ،و همه فروشنده ها میگفتن از بعد عید دیگه این مارک توایران اصلش نیست و اگه هم باشه فیکه
که اینکه من گرفتم گارانتی گلدیران داره وخود شرکت الجی اومدن تحویل دادن وتوضیح دادن ،اونایی که تو بانه هست همش تقلبیه متاسفانه ،درسته قیمت ارزونتر میدن اما اصل کره نیست ،من خیلی تحقیق کردم
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۷-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ عصر توسط mahdaa.)
ارسال: #264
ساید سامسونگ، مدلrosso
از بعد عید دارم استفاده میکنم راضی ام  از همه چیش
قبل عید حدود ۱۹ اینا بود یا کمی بالاتر 
الان شده۲۷و خرده ایتصویر: /images/smilies/new/surprised.png

(۲-اسفند-۱۳۹۶ ۰۵:۳۹ عصر)'mahi khano0m' نوشته است:  مدت 6 ماهه ساید روسو 2 دارم خیلی راضی ام فقط گاهی شبا صدا میده تق تق کم . و جا تخم مرغی هم نداره Smile) اما در کل جا داره و شکیله و بوگیر و فیلتر داره. آب یخچال شیرینه و آب شیر تلخه

اون صدای تق تقی ک میگید ب نظرم برای یخ ساز باشه ک چون خالی شده کمی اتومات یخ میسازه میریزه تو مخزن

تصویر: images/smilies/rolleyes.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام