• جم
  • آرایشگاه مدیس

مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)

۱۴-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #261
RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)
سلام
من ساید بای ساید بوش خریدم ۳۲ فوت که متصل میشه به آب شهری.
از بانه خریدم ۱۸ و نیم.
تاریخ خریدای برقیامم ۱۳۹۸/۳/۱
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۷-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ عصر توسط ایلین1366.)
ارسال: #262

RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)
سلام من یخچال ساید بای ساید الجی خریدم برای جهیزیه قبل عید 32 فوت ، 30 تومن
خواهرم داشت وخیلی راضی بود
اما متاسفانه مارک الجی داشت اصل کره جمع میشد و تو اکثر فروشگاه های معتبر ناموجود هست که قیمت یخچالهاش 30 ،35 و43 تومن بود ،و همه فروشنده ها میگفتن از بعد عید دیگه این مارک توایران اصلش نیست و اگه هم باشه فیکه
که اینکه من گرفتم گارانتی گلدیران داره وخود شرکت الجی اومدن تحویل دادن وتوضیح دادن ،اونایی که تو بانه هست همش تقلبیه متاسفانه ،درسته قیمت ارزونتر میدن اما اصل کره نیست ،من خیلی تحقیق کردم
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ عصر توسط mahdaa.)
ارسال: #263
ساید سامسونگ، مدلrosso
از بعد عید دارم استفاده میکنم راضی ام  از همه چیش
قبل عید حدود ۱۹ اینا بود یا کمی بالاتر 
الان شده۲۷و خرده ایتصویر: /images/smilies/new/surprised.png

(۲-اسفند-۱۳۹۶ ۰۵:۳۹ عصر)'mahi khano0m' نوشته است:  مدت 6 ماهه ساید روسو 2 دارم خیلی راضی ام فقط گاهی شبا صدا میده تق تق کم . و جا تخم مرغی هم نداره Smile) اما در کل جا داره و شکیله و بوگیر و فیلتر داره. آب یخچال شیرینه و آب شیر تلخه

اون صدای تق تقی ک میگید ب نظرم برای یخ ساز باشه ک چون خالی شده کمی اتومات یخ میسازه میریزه تو مخزن

تصویر: images/smilies/rolleyes.gif
نقل قول
  • آرته
  • خرید اقساطی
۵-شهريور-۱۳۹۸, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #264
منم ساید الجی دارم دور این دور 32 فوت واقعا فضاش بزرگه و خوبه هیچ وقت جا کم نیوردم من تو مهمنی و اینا یکساله دارم استفاده میکنم و واقعا از همه نظر راضیم ازش من سال 96 خریدم

افکار تو به اوضاع تو تبدیل میشود!
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ایلین1366
۵-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۴۰ عصر
ارسال: #265

ساید الجی دارم. ۲۷ فوت . یکساله استفاده میکنم. تا الان که عالی بوده.

....و عشق در راه است و عاشقی فضیلت انسان تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ایلین1366
۲۰-بهمن-۱۳۹۸, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #266
مارک بکو ۴ در توی ۷ ماه که خداروشکر خوب بوده راضیم ازشتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

جلسه ی اول خواستگاری 1397/6/7( شب عید غدیر)
بله برون1397/9/6
عقد 1397/9/8
عروسی 1398/4/13(ولادت حضرت معصومه)تصویر: images/smilies/heart.gif
خدایا شکرت
نقل قول
۲۰-بهمن-۱۳۹۸, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #267

مال منم ساید الجی هستس. ۲۷ فوت. سایز فریزرش یکم کوچیکه برام. روزایی که نون میخرم و میخوام فریز کنم و توی فریزر هم مرغ و گوشت و ماهی هست، واقعا جا کم میارم و به زور همه رو جا میدم. از قسمت یخچالش راضیم.

....و عشق در راه است و عاشقی فضیلت انسان تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۱-بهمن-۱۳۹۸, ۰۸:۳۱ صبح
ارسال: #268
ساید بکو دارم.30 فوت.7ماهه ازش استفاده میکنم.خدایی تا الان راضی بودم ازش.مواد غذایی مدت زیادی خوب میمونه.قسمت فریزرش هم جاداره.قسمت یخچالشم سه تا جا میوه ای داره.وچندتا هم که طبقه داره.خدایی خوبه.اسفند 97تو جشنواره 14760 خریدم با یه جارو برقی هدیهتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
امروز, ۰۲:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۲:۴۴ عصر توسط mahrokhshahraki.)
ارسال: #269
http://s12.picofile.com/file/8398465976/IMG_8978.PNG

من بوش، پارسال خریدمش ۱۸ و نیم
فکر کنم یا ۳۲ فوت بود یا ۳۵
قابلیت اتصال به اب شهری

آشنایی: ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
دوستی: ۱۳۹۸/۹/۲۶
خواستگاری:
آزمایش خون:
بله برون:
عقد محضری:
جشن عقد:
عروسی:
نقل قول
 سپاس شده توسط (صبا) ، پری سیما 89
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام