• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)

۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ عصر توسط nini kooshooloo.)
ارسال: #11
RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)
منم ساید دوو دارم...27 فوت داریم عایا؟؟؟ فکر کنم همین فوت هاس...29 نیس...یکی کمتره...Big Grin
پارسال 4400 بود..از آشنا 4 تومن گرفتم..
اما برا من خعــــــــــــــــــلی جاش کمه...مخـــــــــــصوصا فریزرش..باید فوت بالاتری میخریدم Sad

اما خداروشکر ازش راضی ام...
خیلی خوب کار میکنه..
یه بار 12-13 ساعت درش باز مونده بود...(رووووووم سیاه)... اما جز گوشت چرخ کرذه هیــــــــچی آب نشده بود..بهش ایمان آوردم..خخخ
گارانتیشم با پدر همسرمه...خیالم راحته.3 (12)

Dear my problems
!My GOD, is bigger than you
نقل قول
 سپاس شده توسط FaRzAnEh 731 ، nazgol22 ، marmariye hamedesh ، aroose ، *آوا* ، bahare jan ، hengamehh
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-بهمن-۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ صبح توسط amirfarnaz.)
ارسال: #12
RE: مارک یخچال ساید بای سایدتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟( جمع بندی)
من سامسونگ رو انتخاب کردم.اگر اشتباه نکنم 30 یا 31 فوت. خییییلی راضیم ، میوه و سبزیجات و ... تو مدت طولانی کیفیت عالیشونو حفظ میکنن

یعنی من عااااااااااااشق امیرممHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط FaRzAnEh 731 ، nazgol22 ، *آوا* ، خانوم دکتری
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-بهمن-۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #13

مال خواهرام هر دو ویرپول هست یکی 5 ساله داره 30 فو.ت خیلی راضیه
یکی دگه 3 سال داره ویرپول اونم 30 فوت خیلی راضیه
هم مواد خوب نگه میدارن هم جاشون اندارشست
هم مال یکی از خواهرام که نقره میگه اصلا جای لک نمیگره وچون درش باز میشه موقع جاجابجای راحت بود جابجایش

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط destiny ، *آوا* ، - مرجان - ، خانوم دکتری ، hengamehh ، Mahsa.A
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ صبح
ارسال: #14
سلام.
من اسنوا دارم 6 ساله دارمش.خیلی راضیم .مواد غذایی رو مدت بسی طولانی و کاملا سالم نگه میداره.29 فوته.جاداره.
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، *آوا* ، خانوم دکتری ، hengamehh
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #15
ساید منم اسنوا 4 ساله خریدم راضی ام
نقل قول
 سپاس شده توسط *آوا* ، خانوم دکتری ، hengamehh
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #16
منم دوو دارم
خیلی راضیم نگهداری مواد غذایی توش عالیه
مال من 29 هست

میان پرواز تا پرتاب ...
تفاوت از زمین تا آسمان است ...
پرواز که کنی ... آنجا می رسی که خودت می خواهی ...
پرتابت که کنند ... آنجا می روی که آنها می خواهند...
پس ... پرواز را بیاموز
نقل قول
 سپاس شده توسط aroose ، *آوا* ، خانوم دکتری ، hengamehh
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #17
سلام به همه.
مامانم ال جی داره.خداروشکر راضیه ازش.
من خودم یا بوش میگیرم یا جنرال الکتریک ایشالا.Angel

برایت آرزو دارم خدا را
عشق را
و
آرزویی که...
تو خواهی و خدا داند.
زندگی مو از نو میسازم با یه آدم جدید به لطف خداتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، سیندخت ، hannanehhh ، *آوا* ، عسل 139396
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #18
یخچال من ساید سامسونگ مدل HM24 الان نزدیک 6 ماهه دارم استفاده میکنم و واقعا راضیم
دست خانوادم درد نکنه

سلاااااااااام من برگشتمممممم

سحربانو
همسر احسان
مامان یاسین کوچولو

***پسرم 27 خرداد 1 سالش میشه***
نقل قول
 سپاس شده توسط سیندخت ، Narsis65 ، hannanehhh ، lovestar ، نازبهار ، *آوا* ، pegah.n
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #19
یخچال من ۲۵ فوت بوش هستش ..یک سال و نیمه دارم استفاده میکنم هم جاش برای من خوب و اندازه ست هم اینکه واقعا قدرت نگهداریش بالاست ولی تو این یک سال و نیم یه بار خراب شد که وقتی بردیم نمایندگی گفت قطعه اصلیش که حالت لوله پیچ در پیچه از بالا تا پایین سوراخه و این اتفاق تو کارخونه افتاده خلاصه یک ماه طول کشید درستش کردن و یخچالی که سال ۹۱ خریدم ۶ تومن ،حدود دو تومن پول قطعه و تعمییراتش شد که از ما فقط ۴۰۰ گرفتن چون گارانتی سه ساله داره..البته خواهرم هم همین مدل یخچال رو داره و یک سال استفاده میکنه و طوریش نشده خدا رو شکر ...
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، Narsis65 ، آیسل ، *آوا* ، سارینا1369 ، عسل 139396
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #20
من ساید سامسونگ مدل روسو دارم .تا الان 4 ماه استفاده کردم

انسان هرچی نادانتر چوب روزگارش دردناکتر
نقل قول
 سپاس شده توسط lovestar ، *آوا* ، sevdayi ، sahar_sara
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام