• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۱۸-تير-۱۳۹۵, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #41
RE: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
من دوقلو ال جی دارم. راضی ام ازشAngel

عروس نهمین روز از پاییز 94
خدایا هوامونو داشته باش
نقل قول
 سپاس شده توسط پرنسس.م ، nazgol22 ، جویبار
۹-مرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ صبح
ارسال: #42
RE: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
یخچال و فریزر دوقلوی من سامسونگه Rr20 & Rz20 رنگ مشکییی قیافش خیلی خوشکلهLub
راستش اوایل یکم بو میگرفت اگه چیزی میموند توی یخچال.چون ما زیاد تو خونه نبودیم و همش خونه مامانم بودیم اگر چیزی میذاشتیم تو یخچال تا چند روز مصرف نمیشد و بو میگرفت
آبریزش مخزنی هست
جادار و خوبه
حالا نمیدونم همه ی یخچالا اینجورین یا این مشکل داره

خدايا شکرت بابت همه ی چیزای خوبی که دارم...میدونم به وقتش و تو فرصت مناسب منو مامان یه نینی سالم وصالح و ناز میکنی
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ عصر توسط آنا-مشرقی.)
ارسال: #43
بجه ها چند وقت پیشت رفته بودم پاساژ گلستان اونجا یه مغازه ی لوازم خونگی داشته از این یخچال های قدیمی داشت رنگشون سبز کاهویی لیمویی نارنجی داشت بنظرتون الان کسی هست از اونا بخره کاربردشون مثل همون قدیمیه
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۲-مرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ عصر توسط barun.)
ارسال: #44
http://www.limon.ir/%DB%8C%D8%AE%DA%86%D...DA%AF-RL73
این خوبه؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-6465...-SR-F389GW
این چی؟

نازنیـــنـ خدایمــ
برای همه ی دوستانم،عشق حقیقی،سلامتی، آرامــشــــ♥ و نــــیک بختی را آرزو دارمـــ♥
خدایـــ♥ــا عطا کن به آنان همه خیر و خوبی را
و دلشان را لـبـــریز کن از شادی و لبشان را بــــا گـ♥ـــل لبخند شکوفا کن
الهی شکر Angel
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۴۸ عصر
ارسال: #45
(۱۲-مرداد-۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ عصر)barun نوشته است:  http://www.limon.ir/%DB%8C%D8%AE%DA%86%D...DA%AF-RL73
این خوبه؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-6465...-SR-F389GW
این چی؟

اولی چون جای کمتری رو میگیره
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #46
یخچال من دوقلوی هیوندای هست، دو سال و نیمه دارمش،مدلش هم href-7041 هست،خوبه، راضیم ازش، میوه رو تا چندوقت تازه نگه میداره،اگه مثلا توش پیاز یا سیر خردشده نگه نداریم اصلا بو نمیده،فریزرشم عالیه ، جادارم هست،من خیلی چیز میزای فریز شده نگه میدارم، خوراکیها هم توی فریزر از هم دیگه بو نمیگیرنNew2

خدایا هوای ما جوونا رو داشته باشAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، barun
۱۹-شهريور-۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #47
لطفا به منم مدل یخچال ال جی دوقولو معرفی کنید برای خرید

خیلی خوشبختم
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #48
5 ساله دوقلوی بکو دارم از خوبیش هرچی بگم کمه هم کارش عالیه هم جنسش
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، barun ، جویبار ، missL
۱۱-مهر-۱۳۹۵, ۰۷:۴۲ عصر
ارسال: #49
من دوقلوی بوش آلمان دارم و خیلی راضی ام. تنها ایرادی که میتونم روش بذارم دستگیره هاست و اینکه جامیوه ای یخچالش کوچیکه و یکی بیشتر نیست. دستگیره ها میتونست بهتر و شکیلتر باشه جامیوه ای هم کفاف نمیده و مجبورم سبد جا بذارم برای میوه های بیشتر. ولی کیفیت خود دستگاه واقعا عالیه.
بوش مونتاژ اسپانیا این ایراداتو برطرف کرده و دستگیره ها بلندتر و شکیلتر شدن و رنگشونم سیلوره. جا میوه ایش دو تاست و یخچساز دستی داره. قیمتشونم یکیه.

خدایا برای هر آنچه دادی و ندادی سپاسگزارم
27 بهمن Heart
instagram: beautycare.by.rose
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۳-آبان-۱۳۹۵, ۰۴:۴۴ صبح
ارسال: #50
بچه ها من بین ساید و دوقلو موندم،قیمت ساید الجی که در حال حاضر هیچ تفاوتی با یخچالای امریکایی نداره بلکه گرونترم هست،نظرم یا دوقلو بوش هست یا ساید aeg،چون لباس شوییم هم همون مارکه،نمیدونم چکار کنم امدم اینجا که مثلا تصمیم بگیرم،ازصحبتای بچه ها بیشتر مخم داغ کردگیجترشدمHuh Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط samira- s.m
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام