• مهناز
  • مرضیه محمدی

مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۱۷-آبان-۱۳۹۴, ۱۱:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آبان-۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ عصر توسط فروشگاه مصطفوی.)
ارسال: #31
RE: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
سلام دوستان
تنها مدل دو قلوی ایرانی که به شیر آب وصل میشود و مثل ساید بای ساید قابلیت یخسازی دارد مدل r450 یا هوم بار home bar ساخت شرکت هیمالیا بوده
قیمت :دو قلوی سفید یخساز دار 3550 سیلور 3600 http://www.mostafavikala.com
نقل قول
 سپاس شده توسط barun
۲۲-آبان-۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۴ ۰۶:۳۰ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #32

RE: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
عاطفه جان اینجا جای سوالت نیست اینجا فقط تاپیک جمع بندی برو اینجا بپرس
http://www.nowaroos.com/Thread-%DB%8C%D8...pid6670344

ارسال 1346-1347 جوابته
http://www.nowaroos.com/Thread-%DB%8C%D8...0?page=135

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Mahnooshin
۲۳-آذر-۱۳۹۴, ۰۶:۳۳ عصر
ارسال: #33
سلام .من یخچال فریزر دوقلو سامسونگ گرفتم.سال 92 قیمتش 5290 شد. از جادار بودنش خیلی راضیم مخصوصا قسمت فریزر. ولی روی در فریزر یه ترک خیلی بزرگ خورده البته به داخل فریزر هست و از بیرون دیده نمیشه ولی زنگ زدیم نمایندگی گفتیم. اونا هم گفتن که یه سری از سامسونگ های دوقلو اینطوری میشن و مشکلی نداره. میتونیم در رو با هزینه خودتون عوض کنیم ولی احتمالش هست دوباره اونطوری بشه. ما هم بیخیالش شدیم. مشکلی از لحاظ سرما و ایناش نداره.همه چیش خوب کار میکنه فقط ترک داره دیگه.

بزرگی روحت را میان دستانت پنهان کن که بزرگ بودن میان مردم کوچک سخت است !Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط پرنسس.م ، admin3 ، tootak ، _hadisamiram_ ، جویبار
  • پیانو
  • گروه ژ
۲۰-اسفند-۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ صبح توسط عالی.)
ارسال: #34
امرسان پنج سال و نیم استفاده کردم مشکل واشر دارن بعد یک مدت باید عوض بشن هم خودم هم برادرم هم دوستم عوض کردیم من و همسری یک هفته رفتیم سفر واشر مشکل داشت یخچال خود به خود باز شده بود گاز یخچال تمام شده بود هم فریزر هم یخچالم مواد غذاییم فاسد شده بود کلی مورچه به داخل یخچال رفته بود خولاصه یک وضعی برام درست کرد که هر زمان میخوام برم سفر طولانی بااینکه واشر عوض کردم روی در چسب پنج سانتی میزنم

من یخچال فریزرم مدل پایین فریز بالا یخچال هست تو برنامه چندسال ایندم اینهکه عوض کنم یخچال جدا فریز جدا بگیرم که اگه یخچالم اسیب دید فریزهم از کار بیوفته فریزر جدا برای من کاربرد داره چون گوسفند میگیرم هر چندماه یک بار میزارم فریز یا یک هویی میرم ده کیلو سبزی خورشتی میگیرم تا مدتی دیگه راحت باشم یا اینکه میرم یکی دو هفته سفر همسری تنهاست غذا مجبورم فریز کنم.......راضی نیستم از امرسان چون برای اب هوای گرم جنوب زیاد سرما نداره.
نقل قول
 سپاس شده توسط hengamehh ، **le**
۱۶-فروردين-۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #35
من بوش دارم حدود 9 ماهه و خیلی خیلی راضیم
نقل قول
 سپاس شده توسط mahdieh1991 ، پرنسس.م ، hengamehh ، tootak
۷-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #36
من هیوندای دارم موتورش ساخت کره ولی مونتاژ ایران از یخچالش راضیم اما در فریزرش مشکل داره هوا به داخل رد و بدل میشه به خاطر همین دو هفته برفک میزد که نمایندگی اومد درست کرد گفت اگه دوباره مشکلی پیش اومد در و عوض میکنیم رایگان

عشق یعنی با خدا تنها شدن
نقل قول
 سپاس شده توسط hengamehh ، admin2 ، tootak
۲۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #37
میشه لطفا یه یخچال 2 قلوی خوب با قیمت 3 میلیون تومن و رنگ سفید معرفی کنید بهم
عجله ایه عزیزان

نازنیـــنـ خدایمــ
برای همه ی دوستانم،عشق حقیقی،سلامتی، آرامــشــــ♥ و نــــیک بختی را آرزو دارمـــ♥
خدایـــ♥ــا عطا کن به آنان همه خیر و خوبی را
و دلشان را لـبـــریز کن از شادی و لبشان را بــــا گـ♥ـــل لبخند شکوفا کن
الهی شکر Angel
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ عصر
ارسال: #38
بچه ها منم 9 ماهه دوقلوی ال جی دارم واقعا راضیم شکر خداNew2New2New2
نقل قول
 سپاس شده توسط tootak
۱۴-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ صبح
ارسال: #39
من سینجر دارم موتورش الجیه کیفیت بدنش فوق العاده پایینه اما موتوری خوبه

روزی مرا خواهی فهمید.......Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط tootak
۱۴-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ عصر
ارسال: #40
مامان من یخچال کنوود داره الان حدود 12 ساله
یعنی به لعنت خدا نمی ارزه!
همش که توی دیواره ی روبه رویی یخچال یخ میزنه
بعد یه مخزن مانندی پشتش داره که هرچند وقت یه بار یه بوی مشمئز کننده کل یخچال را میگیره باید مخزنه رو دراورد و آبی که توش جمع شده را خالی کرد اصلا یه چیز افتضاحی
میوه هم فوووری توش فاسد میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط پرنسس.م ، hengamehh ، جویبار
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام