• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۲-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-شهريور-۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ صبح توسط NafaS_BaNoO.)
ارسال: #21
RE: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
یخچال فریزر من >>> اسنوا مدل کویینHeart
مدت استفاده >>> یکسال و دوماهAngel
مشخصاتشو میتونین اینجا ببینین >>> کلیک کنید

خیلی ازش راضیم جادار، میوه و سبزیجات و سایر خوراکیها به مدت طولانی توش تازه میمونن، حتی یک مشکل کوچیک هم واسش پسش نیومده، ظاهرش شیکه، مصرف برقش پایینه، جنس طبقات با کیفیته ، تا خرخره یخچال و فریزرو پر میکنم آخم نمیگهLub
در کل همه چی تمومه و من کلی دوسش دارم و مثل اسمش Queen عین یه ملکه تو اشپزخونه منه Big Grin

♥پسر کوچولوی نازم شونزده شهریور ساعت چهار صبح اومد پیشمون♥
♥مامانم، همسریم و پسر کوچولوم تمام دارایی من هستن♥

خدا به همه منتظرا طعم شیرین مادر شدنو بچشونه♥

خـــدا جــــــــونم واسه معجزتــــــ شکرAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، Mahnooshin ، 136383
۲-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #22
RE: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
دوقلو بوش دارم . دو ساله دارمد. راضیم
محاسن:جاداره .جنس طبقه هاش خوبه
معایب: یخچالش پشتش یخ می بنده و یه دیواره یخی داره که میوه بچسبه بهش یخ میزنه و خراب میشه.

حرفایی که پشت سرمون می گن حرف نیست عقده س. چطوری عقده ای؟Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط mahdieh1991 ، nazgol22 ، Mahnooshin ، جویبار
۲-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ صبح
ارسال: #23
مادرشوهرم 7-8 ساله دوقلوی سامسونگ داره ساخت کره خیلی راضین. میوه هم خیلی خوب میمونه تو یخچالشون. منم الان 1 سال و نیمه همینو گرفتم ولی واسه من نوشته مید بای سامسونگ(که گفتن مونتاژ ایرانه) خیلیم عالی و جاداره و دوسش دارم. اگه عمقش بیشتر بود بهتر بود البته. ازش راضیم. ولی اونجوریم نیست که مثلا میوه داخلش تا 1 ماه بمونه ها. شاید میوه های مقاوم مثل پرتقالو گریپ فروتو اینا بمونن. ولی بقیه 2 هفته نهایت 3 هفته میمونن

17 آذر 97 تبدیل شدم به یک عدد مامانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، Mahnooshin ، جویبار
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۷-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #24
من سه ساله که دوقلوی بکو دارم. مامانمم 6 ساله. هر دومون خیلی راضی هستیم. داخلش هیچی بو نمیگیره. میوه و سبزی تا مدت ها سالم میمونه. مال ما اصلا صدا نداره.

الان که کلی حرف واسه گفتن داریم ، دیگه زنگ انشا نداریم ...!Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط tootak ، Mahnooshin ، hanah70 ، جویبار
۹-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #25
مامان من هفت ساله از دوقلوی وستل استفاده میکنه و بسیار بسیار راضیه ازش.
اونقدر که به من پیشنهاد میکنه برم وستل بگیرم
برفک نمیزنه نه یخچال نه فریزر
واقعا بیصدا و پرقدرته
جا داره و میوه هم زود توش پلاسیده نمیشه
ظاهرا ساده و شیکی هم داره
وستل مارک ترک هستش و قیمتشم به نسبت خوبه

خدایا برای هر آنچه دادی و ندادی سپاسگزارم
27 بهمن Heart
instagram: beautycare.by.rose
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، Mahnooshin ، tootak ، 136383
۲۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #26
سلام یخچال فریزر من دوقلوی کنووده. کارش عالیه. اصلا مواد غذایی دچار مشکل نمیشن. آبسرد کن هم داره. دستگیره هاش قابل تعویضه. جهت درب هاشم قابل برعکس کردنه. راضیم ازشون.Heart

عروس روز عید فطر 93.05.07Heart
---------------------------------
تاریخ شارژ ارادت ما به شما
تا وقتی نفس باقیست اعتبار دارد...
نقل قول
 سپاس شده توسط tootak ، nazgol22
۵-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #27
من مامانم 8 ساله دو قلوی سامسونگ داره من نو عروسم اول قرار بود ساید بگیرم اما دیدم دوقلو بیشتر جا داره و کیفیتش خوبه دوقلو گرفتم

[تصویر: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboob banoo ، tootak ، raheleh70 ، hanah70 ، جویبار
۵-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #28
یخچال فریزر من ال جی با اینکه مهمون زیادداریم و درش زیادبازوبسته میشه هم جادار و هم بزرگه وتیغه یخسازش فلزیه

خدایا بخاطر همه چیز شکر.....
نقل قول
 سپاس شده توسط tootak ، hanah70
۵-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-مهر-۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ عصر توسط roshanaa.)
ارسال: #29
مامان منم دوقلوی سامسونگ 4ساله داره خیلییی راضیه .. بخاطر جادار بودنش گرفته

همیشه آخر همه چیز خوب میشه , اگه نشده , پس هنوز آخرش نرسیده (چارلی چاپلین) Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، tootak ، admin2
۱۰-آبان-۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #30
سلام خواهر منم الکترو استیل داره حدوداً سه ساله داره ازش استفاده میکنه عالیه بدون صدا میوه وسبزیجاتم برای مدت طولانی داخلش تازه می مونه خوشگلم هستش Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط fazi jon
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام