• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ عصر توسط RL92.)
ارسال: #1

مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
[تصویر: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]تاپیک جمع بندی : [تصویر: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟

[تصویر: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)][تصویر: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

خوش اومدین [تصویر: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

به دلیل حجم بالای تاپیک یخچال فریزر دوقلو و حالت گفتگویی اون ! این تاپیک ایجاد میشه [تصویر: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

این تاپیک یه تاپیک خلاصه و جمع بندی هستش و هیچ بحثی توش انجام نمیشه

هر شخص فقط داخل یک پست تمامی اطلاعاتی رو که از یخچال فریزر دوقلوی خودش داره میذاره تا بقیه بتونن به صورت خلاصه از تجربیات بقیه استفاده کنند

تاکید میکنم اینجا تاپیک بحث نیست
Exclamation

برای بحث و گفتگو پیرامون "یخچال فریزر دوقلو" مراجعه میکنید به این تاپیکWink

یخچال فریزر دوقلو

http://www.nowaroos.com/Thread-%DB%8C%D8...9%88--6040

[تصویر: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]پست های خارج از موضوع با ثبت اخطار حذف خواهند شد[تصویر: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، lavin ، Somayem ، Narsis65 ، missL ، جویبار
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۷:۰۳ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #2

RE: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
من مامانم 6 سال یخچال دوقلو سامونگ داره راضیه البته دوقلو سامنسونگ چند مدل داره با فوت مختلف مال مامانم عمق یخچالش کمه اگه بیشتر بود بهتر بود اما فریزیش خیلی خوب جاداره واینکه کشو کشو وسایل منظم میشه چید
خواهرشوهر خواهرم دوقلو بوش المان داره 4 سال راضیه
خاله شوهرم 3 ساله دوقلو الکترواستیل داره راضیه البته بچه میگفتن الکترواستیل شانسیه بعضی ها راضی بعضی ها ناراضین

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط hengamehh ، neda.mo ، Pitali ، mahdieh1991 ، lavin ، maryamereza ، saeedeh70 ، Mahnooshin ، goli goon ، جویبار
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #3
RE: مارک یخچال دوقلوی شما + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
دوقلوی سامسونگ مدت استفاده 9 ماه خیلی راضی.

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط neda.mo ، mahdieh1991 ، maryamereza
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ عصر
ارسال: #4
من خودم سامسونگ خریدم مطمینم خوبه چون سامسونگ بد نمیشه.خالم الکترواستیل داره راضی نیست میگه صداش زیاده.

21خرداد عروس شدمAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، neda.mo ، mahdieh1991 ، maryamereza ، masibala37770
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #5
مامان من 4 ساله دو قلوی ویرپول داره خیلی راضی نیستیم Angry
چون که دسته های یخچال خیلی بد بود بعد دو سال شکست و عوض کردیم حتی زنگ زدیم به نمایندگیش خودشونم گفتن میدونیم طرحش بد بوده و دسته هارو مدلشو عوض کردن Dodgy
و اینکه طبقه هاش هم اصلااا جنس خوبی نداشتن و سریع ترک میخورن Huh و گوجه و خیار هم سریع توش خراب میشه
New3
ولی فریزرش خیلییی خوبه و آبسرد کنشم خوبه

خدایا میدونم کاره عشقم رو سریع درست میکنی من بهت ایمان دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط hanah70 ، mahdieh1991 ، nazgol22 ، masibala37770 ، roya25
۳-خرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-خرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ عصر توسط Mami golgoli.)
ارسال: #6
من دوقلو سوپر فراست ادارم انگلیسیه ٦ ساله دارم
محاسن جادار بودن و مص ف برق خیلی خیلی کم
معایب. خدمات پس از فروش افتضاح
دسته های یخچال هم قشنگ نیست البته پرسیدم ظاهرا میشه عوضش کرد ابسردکن هم نداره

دوستان تهراني كه سمت ميدان رسالت ، هستند ( خيابان نيروي دريايي، هنگام ، شهيد كرد ، سمنگان ، چهارراه سرسبز ) در صورت تمايل پيام بدن تا باهم اشنا بشيم و يك گروه از دوستان هم محله اي داشته باشيم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، جویبار
۴-خرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #7
مامان منم چند ساله دوقلوی سامسونگ داره و خیلی راضیه فکر کنم 6-7 سالی هسا که داریمش
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ صبح
ارسال: #8
من دو ساله دوقلوی الکترواستیل دارم... راضیم... گوجه و خیار هم تا ده روز میمونه... مخصوصا گوجه... خیار زودتر خراب میشه که فکر کنم عیب از زود خراب شدن خیاره نه یخچال... چون گوجه هام تا ده روز حتی بیشتر میمونن... من راضبم...فقط برا من چون ابسردکن داره، رو درش قفسه هاش کمه... درش جادار نیست زیاد..

دختر نازم٬ عزیز دلم بالاخره اومد بغلم و دنیای من و باباش رو رنگی رنگی کرد.
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ صبح
ارسال: #9
من 4ساله دوقلوی سامسونگ دارم،خیلی راضیم ازش،ازهمه لحاظ خوبه

ماشاالله
لاحول ولا قوه الا بالله
خدایا مشکلات همه روحل کن آمین
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ صبح
ارسال: #10
من یک سال و نیمه دوقلوی الکترواستیل دارم.راضیم ازش.خیلی جاداره.فقط شب موقعی که ما میخوایم بخوابیم تازه یخچاله یادش میفته قلنجاشو بشکنه تق تق صدا میده.

خداجون همیشه سایه شوهرم بالا سر من و پسری باشه.
خدایا همه چی دست توئه یه نگاهم به من بنداز خوب.
نقل قول
 سپاس شده توسط tootak ، mahdieh1991 ، nazgol22 ، zahre_asal ، سانازآرسام
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام