• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

مارک کرم پودر

۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #21
RE: مارک کرم پودر
دبورا عالیه به نظر من. 35-40 تومن نیست. من حدود 2 3 هفته پیش خریدم 29 تومن از پاساژ بوستان تو پونک
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ عصر توسط M@ry.)
ارسال: #22
کرم پودر کلارینس گرونتر از ایوسن لورن هست
کلارنس الان شده 100
نمایندگیش دیدم

(۲۳-فروردين-۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ عصر)نفسک نوشته است:  من دنبال آرایشگاه که می گشتم یه جا گفت ما از کرم پودر ... (اسمش یادم نمونده بامزه بود) استفاده می کنیم که حرف اول رو در دنیا می زنه و توش خاویار داره و کرم پودر اول دنیاست. گفت خودتون حتماً می دونید دیگه. منم گفتم بله بله. Winkحالا اصلاً اسمش به گوشم هم نخورده. اومدم اینجا ببینم کسی همچین چیزی می دونه چیه؟ حالا اگه نفهمیدم هم البته ضرری به دنیا و آخرتم نمی خوره.Big Grin

عزیزم اون کرم پودر لاپرری هست

یه مدل داره قیمتش 1 میلیون تومنه
 سپاس شده توسط marisa
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ صبح
ارسال: #23
من oteee استفاده میکنم واقعا راضیم واسه پوست های خشکه وقتی میزنم اگه دستمال نزنم تا 2 روز روی صورتم میمونه هرچیم میمونه بهتر میشه...قبلا پنکیک فلورانس مزدم ارزون بود(20) اما اونم خوب بود هرجا میرفتم میگفتن چی زدی که اینقدر پوستت صاف شده
خواهرم mac میزنه خیلی راضیه منهتن هم میزدم اما چون پوستم خشک بود واسه من مناسب نبود کلاسیک هم خوب بود

خدایا ازت ممنونم..بخاطر همه چیز
 سپاس شده توسط marisa ، MAR-ZIYE
  • آرته
  • خرید اقساطی
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #24

(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ عصر)نازگل نوشته است:  
(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ عصر)وینی نوشته است:  یه چیزی در مورد کرم پودرها بگم که شاید خیلی ها بدونن . مارکهایی مثل مک و چنل و استیلودر و ... برای مصرف روزانه نباید استفاده بشه بدلیل غلظت بالایی که دارن و در صورت استفاده طولانی مدت پوست به سرعت افتادگی پیدا می کنه و حالا بیا و درستش کن !!

وینی جان مطمئنی؟ من یه مدت طولانیه دارم استیلادر میزنم فکرمیکردم خیلی دارم به پوستم لطف میکنم !

عزیزم اینها تخصصی هستند و از خود مشاور فروش اگه وارد باشه و دکتر پوست بپرسی که کرم پودرهایی که پیگمنت هاشون بالاست و توش خاویار هم هست می گن که افتادگی پوست میاره برای مصارف روزانه ، بعدش باید بری کلی هزینه کنی برای درمان افتادگی پوست .
بهترین کرم پودر روزانه ضد آفتابهای کرم پودری هستن که از پوست هم در برابر نور مراقبت می کنن .

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
 سپاس شده توسط lili91 ، marisa ، MAR-ZIYE
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #25
(۲۳-فروردين-۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ عصر)نفسک نوشته است:  من دنبال آرایشگاه که می گشتم یه جا گفت ما از کرم پودر ... (اسمش یادم نمونده بامزه بود) استفاده می کنیم که حرف اول رو در دنیا می زنه و توش خاویار داره و کرم پودر اول دنیاست. گفت خودتون حتماً می دونید دیگه. منم گفتم بله بله. Winkحالا اصلاً اسمش به گوشم هم نخورده. اومدم اینجا ببینم کسی همچین چیزی می دونه چیه؟ حالا اگه نفهمیدم هم البته ضرری به دنیا و آخرتم نمی خوره.Big Grin

عزیزم اون کرم پودر لاپرری هست

یه مدل داره قیمتش 1 میلیون تومنه

آها آفرین عزیزم. همین بود. رو اعصابم بود اسمش یادم نمی اومد اصلاً. ممنونBig Grin
 سپاس شده توسط MAR-ZIYE
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #26

سمیرا جون من از هر مدل کرم پودری که بگی استفاده کردم.
به نظرم کرم پودر بورژوا از همه بهتره.... پوستو چرب نمیکنه... مرطوبه و روی پوست حوب میشینه. من شماره ی 53 از این مارکو دارم که کمی برنزه. در کل عالیه. قیمتشم من 2 ماه پیش خریدم 23 تومن.

بي شک
در تو هزاران فرشته مأوا دارند ؛
وگرنه
آدمي و اينهمه مهرباني ...؟! Heart
 سپاس شده توسط samira- s.m ، MAR-ZIYE
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ صبح
ارسال: #27

(۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ عصر)*he_is_mine* نوشته است:  
(۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ صبح)sayan نوشته است:  
(۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ صبح)*he_is_mine* نوشته است:  بچه‌ها یه ضد آفتاب خوب برای پوست شدیدا خشک معرفی‌ می‌کنید؟

عزیزم هر ضد آفتابی که میخوای استفاده کنی حتما قبلش یه مرطوب کننده خوب که آبرسان هم هست استفاده کن بعد ضد آفتاب بزن.من خودم مرطوب کننده اوسرین میزنم

الان مرطوب کنند لورال میزنم روزی ۴ ۵ مرتبه

خیلی‌ خوب شده پوستم

ولی‌ ضد آفتاب نمیدونم چی‌ بزنم که کمتر پوست رو خشک کنه

عزیزم ، همون اورئال ضد آفتابهای خوبی داره مخصوصا برای پوستهای خشک .

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
 سپاس شده توسط *he_is_mine* ، MAR-ZIYE
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ صبح
ارسال: #28

دیروز اورال خریدم قیمتش از 18500 شده 22500

ConfusedConfusedConfused
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #29
(۲-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ صبح)سراب نوشته است:  مدلش یعنی چی
از اینایی که مثل اسپره هستش
فکر کنم اسمش فشرده باشه

http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D8...61?page=11

مثل اینه ولی مارک اورال

منم دارم خیلی‌ هم خوبه

ولی‌ یه سوال چرا انقدر ارزون گرفتید؟New3

من از دوبی‌ گرفتم برام ۳۰ تومان تموم شد

شما چرا ۲۲ گرفتید؟

جالبه

مطمئنید اصل؟

اين يه تبليغ نيست.
كسي رو ميشناسم كه ارزونتر از جاهاي ديگه هست گفتم معرفي كنم
بليط مكانهاي تفريحي وايد وادي،تور صحرا، مركز خريدهاو ديسكوهاي ارزونتر،كلابهاي خانواده گي و ساحل هاي با كلاستر.با 09331316611 اقاي كلامي تماس بگيريد
محمدي
۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #30
من یه کرم پودر کره ای میگیرم سیو پنج تومن ولی به خدا اسمشو نمیتونم بخونم ولی تنها مارک کره ای که هست
اینم فروشنده میگفت ولی خدایی عالیه

عروسیم عالی بوووود
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوش گذشت Wink
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام