• آرایشگاه مدیس
  • جم

مارک کرم پودر

۱۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #1

مارک کرم پودر
شاید بشه گفت یکی از مهمترین و اصلی ترین قسمت آرایش زیبا سازی پوست باشه.
بیایید اینجا در مورد مارک کرم پودر خوب نظر بدید. و یا هر کی هر مارکی استفاده کرده و راضی بوده بیاد بگه.
مرسی از همه تون. New1
 سپاس شده توسط bahare71 ، بهار000 ، noonoor chi ، melika_2663 ، mahboobe65 ، 20001 ، mina14 ، سراب ، samira.mah ، zhaleh95 ، فاطمه23 ، nadiyaaa ، somihabib ، nasibe_603 ، bitajoon ، هاینا ، atiye1989 ، tapesh ، marisa ، گوزل مارال ، پرناز22 ، پرنسسی ، نازی نازی ، MAR-ZIYE
۱۲-فروردين-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ عصر
ارسال: #2
RE: مارک کرم پودر
من قبلا از برژوا و مکس فکتور استفاده میکردم راضی بودم ولی چون پوست چربی دارم بعد از چند ساعت از صورتم پاک میشد یا حالت خیلی بدی پیدا میکرد و مجبور بودم مدام آینه بدست باشم تا ارایشم رو تجدید کنم.
حالا از کرم پودرهای دست سازی استفاده میکنم که یکی از اقواممون به ارایشگاه ها میفروشه، خیلی با دوامه و خوب به پوست میشینه و رنگهاشم خیلی طبیعیه، اویل می ترسیدم چون دست سازه ممکنه به پوستم اسیب بزنه ولی الان یه سالی هست استفاده میکنم و خیلی هم راضی ام حتی برای آرایش های مهمونی هم از همین کرم پودر استفاده میکنم.
کرم پودر ها تو ظرفای کوچک رو 12000 و بزرگتر رو 18000 می فروشن. من شش ماه پیش دوباره یه دونه دوازده تومنی ش رو گرفتم هنوز تموم شده پوشانندگیش عالیه.
همین طور یه واکس ابرو هم گرفتم برای ابروهام چون از بس مداد کشیده بودم ابروهام خالی شده بود هم رنگ قشنگی داره هم توش روغن کنجد و بادوم و فندوق داره و واقعا رشد ابروهام چند برابر شده
 سپاس شده توسط mahboobe65 ، parnian ، سراب ، سراب ، taarlaan ، عروس خاله ، سانلی ، ziba_pashneh_tala ، marisa ، مریم 68 ، پرناز22 ، نازی نازی ، MAR-ZIYE
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-فروردين-۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ صبح توسط 20001.)
ارسال: #3
من از کرم پودر dianaoftlondon کرم پودر پوششی دایانا ساخت ایتالیا استفاده میکنم و خیلی خیلی خیلی راضی ام فروردین 91 که رفتم دوباره بگیرمش از داروخانه رامین قیمتش 24000تومن بود- من خیلی کرم پودر امتحان کردم و هرچی میزدم بدلیل چربی روی پوستم خیلی برق میزد و ماندگاری نداشت اما این کرم حدود 10 ساعت خوب روی پوست میمونه-من در کنارش از کانسیلر دور چشم photo finish استفاده میکنم که اینم ایتالیاییه و خیلی خیلی خوبه قیمتشم 3 ماه پیش 16گرفتم-
پیشنهاد میکنم امتحانش کنید اگر برید داروخانه رامین توی میدون فردوسی تستراشم موجوده که میتونید تستش کنید بعد بخریدNew2

به چشمانت بیاموز...........
که هرکس ارزش دیدن ندارد Exclamation
 سپاس شده توسط هلیاناز ، marveh ، amirfarnaz ، MAR-ZIYE
  • خرید اقساطی
  • آرته
۲۵-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #4

(۲۵-فروردين-۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ عصر)*he_is_mine* نوشته است:  بچه‌ها واسه پست خیلی‌ خشک چه کرمی خوبه؟

مرطوب کنه

کر

عزیزم محصولات Eucerin منحصرا برای پوست های خشک و حساس طراحی شده اند و میتونی مشاوره بگیری و کرمی که
مخصوص سن وسالت باشه رو بگیری .

محصولات Esthederm کرم آکوا دیفیوژن برای پوست های خشک هست و کرم و سرم هیالورونیک برای پوستهای خیلی خشک هست و درمان قوی و سریع که اول باید سرم رو روی صورت بزنی و بلافاصله کرم رو بزنی و ماساژ بدی .(قیمت بالاست نسبتا)
محصولات گینو Guinot هم کرم هیدرازونHydrzone برای پوستهای خیلی خشک رو می تونی بگیری و سرم هیدرا سلولار هم داره که رطوبت رسانی سریع داره و می تونی هر دو رو هم زمان استفاده کنی .

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
 سپاس شده توسط *he_is_mine* ، پرناز22 ، MAR-ZIYE
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #5
به عنوانه کسیکه سال ها تقریبا اکثر مارک های خارجی رو تست کردم نظراتم را میگم
ریمل:اورال
محلول تمیز کننده آرایش چشم(دو فاز):اورال
پنکک:لکورت
کرم پودر:آرت دکو
 سپاس شده توسط شری ، farfar ، melika_2663 ، *he_is_mine* ، sahar paeizi ، jessi ، sharshar ، mohad ، sevda67 ، atiye1989 ، پرناز22 ، MAR-ZIYE
۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #6
سمیرا جونیم ، مکس فکتور دیگه پیدا نیمشه ، اورآل هم خیلی خشکه و فقط مناسب پوستای خیلی چربه ، یا اینکه باید زیرش مرطوب کننده بزنی، اما پوشانندگی و رنگاش عالیه، من مارک Otti خریدم آبرسان و گیاهی هست، کره ایه خیلی خوبه خیلی طبیعیه رو پوست

من به پایان دگر نیندیشم که همین دوست داشتن زیباس... از 28 تیر91 تا آخر دنیا..........Heart
 سپاس شده توسط MAR-ZIYE
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ صبح
ارسال: #7
بچه ها کسی لوازمای لاکورتو استفاده کرده ؟در حد تعریفایی که میکنن هست؟!

من به پایان دگر نیندیشم که همین دوست داشتن زیباس... از 28 تیر91 تا آخر دنیا..........Heart
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #8
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ صبح)yalda.m نوشته است:  بچه ها کسی لوازمای لاکورتو استفاده کرده ؟در حد تعریفایی که میکنن هست؟!

عزیزم من 4ساله از پنککش استفاده میکنم خیلی راضیم ولی بقیه چیزاش نه
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #9

(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ عصر)samira- s.m نوشته است:  کسی کرم پودر ایوروشه استفاده کرده؟؟؟؟؟؟

خوبه به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟

لطفا جواب بدید....... هر چه سریع تر.......

من استفاده کردم ، برای دم دستی خوبه .

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
 سپاس شده توسط samira- s.m
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ عصر
ارسال: #10
مارک دبورا عالیه لیفتینگ هم داره

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
 سپاس شده توسط namaki
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام