• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

مارک چاقو + قیمت + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ ( تاپیک جمع بندی )

۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #11
RE: مارک چاقو + قیمت + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ ( تاپیک جمع بندی )
نازگل جان
من در راستای سیاست : خرید عاقلانه و کارایی محوری و مقرون بصرفه بودن جهیزیه(شعار من در پی گرانی های اخیر  )تصویر: images/smilies/cool.gif
دو عدد چاقو وطنی اصل زنجان (مارک بهرامی)خریدم دونه ای28
و یکعدد ساطور
و یک عدد قیچی برای برش مرغ
جمعا93ت شد
حالا اگه میخواستم چاقو سرویس بخرم باید یک میلیون هزینه میکردمتصویر: images/smilies/biggrin.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt ، زیبای بی همتا ، hi life ، Sarakora ، mahboubeh71
۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۰۵:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۷ ۰۵:۳۵ عصر توسط hi life.)
ارسال: #12
مبارکت باشه دوستم
منم برای جهیزیه‌م چاقوی زنجان خریدم
و چقدرررر هم راضیم از کیفیت و کاربریش
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۰۶:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۷ ۰۶:۲۳ عصر توسط hadis sh.)
ارسال: #13

چه تاپیک خوبی , چرا من اینجا رو ندیده بودم ؟!
من میخواستم از این ست های چاقو باریکو که رنگی رنگی بگیرم , کسی داشته ؟؟؟ کیفیتش چطوره ؟؟؟
دو سه تا هم چاقو زنجان که انصافا فکر میکنم با خارجی ها تز نظر کیفیت میتونه رقابت کنه و قابلیت شارژ شدن و ایناهم داره

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
  • گروه ژ
۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #14
دوستان اینطور که در این دو صفحه خوندم، احتمالا بعضی‌ها  امکان دسترسی برای خرید چاقوی زنجان(اونم با کیفیت خوب و بالا) رو ندارن

اکر کسی از دوستان چاقوی زنجان می‌خواد لطفا یه پیام خصوصی برای من ارسال کنهتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #15
(۱۹-شهريور-۱۳۹۷ ۰۵:۳۵ عصر)'hi life' نوشته است:  مبارکت باشه دوستم
منم برای جهیزیه‌م چاقوی زنجان خریدم
و چقدرررر هم راضیم از کیفیت و کاربریش

ممنون عزیزم
من واقعا نمیدونستم باید چاقوی زنجان رو از کجا تهیه کنم چون از شهرستان هستم و اتفاقی توی ی مغازه دیدم و واقعا باکیفیتن و وقتی اینترنتی سرچ کردم دیدم همونه
من چاقوی مارک بهرامی گرفتم و قبلا اقوام داشتن ولی اونا از نمایشگاه گرفته بودن.

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، hi life
۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #16

https://www.digikala.com/product/dkp-743...F%D9%84-17
دیجی کالا چاقوهای زنجان رو داره
بهترین نوع چاقو زنجان , حیدری هستش
منتها من یه سری از یه نفر شنیدم که گویا چین ازش این برند رو خریده و چین میزنه و یه سری هم گفتند برای تخریب برندش این حرفا رو میزنن
باز نمیدونم

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
۲۰-شهريور-۱۳۹۷, ۱۲:۴۱ صبح
ارسال: #17

چاقوی زنجان که حرف نداره ، همسرم برای تایچی من یه شمشیر هدیه داد بهم ، کار زنجان استاد داداشی ، یعنی شمشیر سامورایی ۳۰ میلیونی اصل ژاپن باید جلوی این بوق بزنه ، ۲۱ روز ساختش طول کشید ، تیغه ی فولاد اما از فنر انعطاف پذیرتر ، کنده کاری کار دست هم روش داره ، واقعا توروخدا از چیزایی که تولید خودمونه و عالیه حمایت کنیم و پول به اسم و مارک خارجی ندیم ، کارای گوشتی رو همسرم تو خونه میکنه که ۲ تا چاقوی زنجان داره ساااالهاست بازم کار داداشی ، شاید ۱۵ ساله دارتشون و ماشالله اینقدر تیزن من میترسم بهشون دست بزنم ، برای استفاده ی خودمم از این چاقو سه تایی های سرامیکی گل گلی خریدم ۱۵ تومن ، ۳ ساله دارم و عااااااالین ، عوضش برای شیکی یه استند هم خریدم خخخخ حدود ۸۰۰ تومن خدا شاهده در عرض ۲ سال نه قیچیش دیگه کار میکنه از ۶ تا چاقوشم ۴ تاش شکست تیغه هاش ، ساطورشم کج شد ، یعنی یه آشغال واقعی فقط قیافه داشت

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط hedafar ، hadis sh ، Maryam_pedram
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام