• سعید عرب
  • تشریفات صدف

مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)

۱۶-آذر-۱۳۹۶, ۰۸:۴۴ صبح
ارسال: #121

RE: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)
نه هیچ فرقی ندارند هم ماکرو وهم سولار امواج دارند
سولار همون ماکرو پیشرفته فقط ال جی اسمش سولار گذاشته
نقل قول
 سپاس شده توسط imanz
۱۶-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #122
RE: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)
(۱۶-آذر-۱۳۹۶ ۰۷:۱۷ صبح)'imanz' نوشته است:  
(۱۳-آذر-۱۳۹۶ ۰۴:۵۸ عصر)'roze1396' نوشته است:  
(۱۲-آذر-۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ صبح)'imanz' نوشته است:  
(۱۲-آذر-۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ صبح)'panadora' نوشته است:  سلام دوستان م خیلی از وسایلام رو مارک فوما ژاپن گرفتم کسی داشته.؟

من سولاردام فوما گرفتم ولی هنوز استفاده نکردم اما ندیدم تا حالا کسی ناراضی باشه اطرافیان من که همه از برند فوما خیلی تعریف می کنن 

(۸-آذر-۱۳۹۶ ۰۱:۰۸ عصر)'roze1396' نوشته است:  سلام دوستان
من 2/5 ساله که از مایکروویو سامسونگ مدل ME341 استفاده میکنم، از همه لحاظ (قیمت، کیفیت، کارایی) عالیه، من خیلی ازش راضیم

سولاردام تفاوت چندانی با مایکروویو نداره فقط قیمت گرون تره، بخاطه استفاده از لامپ هالوژنی

اگه قصد خرید یه مایکروویو دارید که از همه لحاظ عالی باشه، مایکروویو سامسونگ رو خرید کنید
من بصورت اینترنتی مایکروویو رو از فروشگاه سامسونگ خریدم، از خریدم خیلی راضیمSmile)

به شما هم پیشنهاد میکنم به این سایت برید و مایکروویو خودتون رو انتخاب کنید و خرید کنید

http://homesamsung.ir/لوازم-خانگی-سامسونگ/مایکروویو

عزیزم مایکرویو و سولاردام خیلی تفاوت دارن ... 

سلام عزیزم

تفاوت زیادی ندارن، من تو سایت ها مختلف جستجو کردم، فقط نوشته بودن تنها تفاوتشون اینه که سولاردام از لامپ هالوژنی استفاده میکنه و قیمت بالایی داره
تفاوت دیگه ای ننوشته بودن

(۱۲-آذر-۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ صبح)'admin2' نوشته است:  دوستان خوبم این تاپیک جمع بندی هست ممنون میشم اسپم نذارید

با تشکر

سلام عزیزم

شما یه تاپیک زده بودید: فراخوان مسابقه شب یلدا

من ظهر تو لیست تاپیک ها دیدم، اما الان پیداش نمیکنم

میشه لینکش رو بذاری؟تصویر: images/smilies/heart.gif

خوب دوست عزیز همون خودش کلی تفاوته 
این یعنی مایکرویو سرطان زاست ولی سولاردام نه

سلام عزیزم

نه گلم، این چه حرفبه؟ کی گفته سرطان زاست؟ هر دوتاشون امواج دارند. سرطان زا هم نیستن، اگه سرطان زا بود که باید جمعش میکردن و جلوی تولیدش رو میگرفتن. سولار مدل پیشرفته مایکروفره ، ال جی یه تغییرات جزیی داخلش ایجاد کرده و اسمش رو عضو کرده، وگرنه هیچ تفاوت دیگه ای ندارن ، سرطان زا هم نیستن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد