• مرضیه محمدی
  • مهناز

مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)

۲۱-مرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #31
RE: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)
من مایکروفر کنوود دارم به هیچ دردی نمی خوره اصلا ازش راضی نیستم مخصوصا واسه اینکه کانوکشن هم نداره

بعد چندین ماه استرس عروسی همه چی تو 3 ساعت تموم میشه سخت نگیرید.
عروس 15 اردیبهشت
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #32
RE: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)
من فر تو کار البرز دارم تمام برقی هست سه ماهه دارم استفاده میکنم فوق العاده راضیم واقعا از فر اجاق گاز بهتره و تفاوت داره

تاريخ عروسى : 1394/3/7
خونه : 80٪
تالار : خضرا
آرايشگاه : الوا
آتليه : دوران
لباس عروس : 100٪
خريد عروسى : 20٪
جهيزيه : 70٪
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۲۴-شهريور-۱۳۹۴, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #33
من سولاردوم ال جی مدل 3855 رو دارم هنوز سر خونه زندگیم نرفتم امیدوارم خوب باشه

آشنایی: 90.7.5
دوستی:91.3.25
خواستگاری:92.5.3
جلسه دوم خواستگاری:92.5.10
بله برون: 92.5.18
عقد:92.6.15
عروسی:94.7.17Angel

چه زود میگذره......
نقل قول
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲۴-شهريور-۱۳۹۴, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #34
سولاردوم ال جی 3853 عاشقشششششششششششششششششششم جز بهترین خریدهام بود. باهاش شیرینی کیک پیتزا لازانیا ماهی پیراشکی و خیلی چیزای دیگه درست کردم تو یه کلام حرف نداره

تاريخ عروسيم مشخص شد 20 شهريورHeart
ميشه براي حل شدن مشكلم يه صلوات بفرستين؟
نقل قول
 سپاس شده توسط سحری68 ، nice41
۲۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-شهريور-۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ عصر توسط همیشه بهار1394.)
ارسال: #35
تو خرید مایکروفر اصلاااااا به حرف مغازه دارا گوش نکنید. مثلا میگفتم میخوام کانوکشن باشه، یه چیزی نشون میداد بعد دکمه کامببینشن نشون میگفت همونه(خیلی هم با ادعا) یا یکی از مغازه های بزرگ (یاس) میگف کانوکشن اصلا مهم نیس اینورتر مهمه!!!!
کلا اگه تحقیق کنید مایکرو خوب خوبه! ما کیک پیتزا پیراشکی .. درست میکنیم

خودم lg 3223 گرفتن. 30 لیتریش میشه 3022

من در مسیر تعالی قرار دارم.
نقل قول
 سپاس شده توسط مهدخت81 ، Samaneh_R
۲۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #36
من مایکرو ال جی دارم و بسیار راضی البته چند وقته صداش زیاد شده و کلا باعث تنبلیه خخخخخخ
نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #37
سولاردوم الجی مدا ۳۸۵۸ عااااااالیه یعنی یکی از مفید ترین خریدهام بوده یک ساله استفاده میکنم همه غذاهامو با این درست میکنم حتی کیک حرف نداره خیلی راضی ام
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۵-مهر-۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #38
من یساله سولاردام ال جی مدل 3853 داره جز بهترین خریدام بوده و بسیار راضیم ازش
نقل قول
 سپاس شده توسط سحری68
۱۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۴۶ صبح
ارسال: #39
من سولاردوم سامی 11 سامسونگ دارم الان دو ماه و نیمه دارم ازش استفاده میکنم و خیلی ازش راضی هستم

خدایا دوست دارم و به خاطر همه چیز ازت ممنونم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۱۷-مهر-۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #40
سلام
من سولاردوم الجی دارم خیلی راضی هستم
من چهار ساله که خریدم ولی مامانم ده ساله تقریبا بنظرم عالیه

مثل کبریت کشیدن در باد زندگی دشوار است
من خلاف جهت آب شنا کردن را،مثل یک معجزه باور دارم.
آخرین دانه کبریتم را میکشم در این باد...هرچه باداباد!
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، heven
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام