• هیژا
  • آرایشگاه گیوا

مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)

۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #21
RE: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)
سلام
مال منم سوالار دام ال جى 3858 که زمستان پارسال از تهران سفارش دادىم و 1750 تموم شد برامون.
اما نمىدونم چرا اىن مدل ناىاب شده بود!!! ىا خىلىىى خوبه ىا بد؟!
نقل قول
۱۸-خرداد-۱۳۹۴, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #22
RE: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)
ال جی مدل 3853. 9 ماهه استفاده میکنم. خوبه راضیم ازش ولی خب مث فر که نمیشه هیچ وقت. اما در حالت کلی خوبه.

کاش بشه ...
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، سپیده و اشکان ، بهارگلی ، شادشاد
۱-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #23

بچه ها این تاپیک جمع بندی !!

به خدا کشتید منو Smile

رعایت کنید

مرسی

بوس

به عنوان تاپیک دقت کنید
نقل قول
  • اساطیر
  • پیانو
۷-تير-۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #24
سلام من سولاردوم ال جی SD-3859 سیلور خریدم
ولی هنوز استفاده نکردم ....ایشالاه از 13 مرداد به بعد
امیدوارم خوب باشه
نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۴, ۰۶:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-تير-۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ صبح توسط insolence.)
ارسال: #25
منم سولار ال جی خریدم مدل SD-3859BCR-GS سیلور .
1898600.ال جی توی جشنواره بود یه همزن دستی هم هدیه دادن. امیدوارم که خوب باشه
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #26
من ال جی 3855. از خریدم راضیم. ولی خب واسه گرم کردن استفاده میکنم الکی پول پاش دادم. اگه واسه گرم کردونو یخ زدایی میخواین اینهمه هزینه نکنین

Nothing Else Matter....
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ عصر
ارسال: #27
من وایت مور دارم. راضی ام ازش. 1 ساله استفاده میکنم. کانوکشن داره کارباهاش راحته

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً
فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً

ببین دوبار گفته ک خیالت و راحت راحت کنه...
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ صبح توسط sh96.)
ارسال: #28
من ماکروفر فلر دارم از خودش راضیم ولی این مدلی کا دارم یه کشو پخت پیتزا داره که در اولین استفاده خراب شد.گارانتیشم گفت درست میکنم اما بعد یک سال هنوز درست نکردن.البته الان زیااد این مدلو ندارن ولی مدل کسو دار نخرین
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ صبح
ارسال: #29
سولاردوم ال جی عالیه3سال

❤️خدايا شكرت❤️
نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #30
من شهاب اصل گیر اوردم خیلی راضیم ولی فقط برای گرم کردن استفاده میکنم. ولی خب یخ زدایی هم راضیم

باورت دارم خداجونم... میدونم کنارمی... بهت اعتماد دارم و از هیچی نمیترسمCool
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام