• مهناز
  • مرضیه محمدی

مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)

۱۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-اسفند-۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ صبح توسط bbc_sh.)
ارسال: #11

RE: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)
من سولار 3858 الجی دارم .اسفند 92 خریدم 1560,الان 6ماهه استفاده میکنم ازش راضیم,چون من فرم فقط همینه اینهم 38 لیتری هست شیرینی در مقیاس زیاد نمیتونم درست کنم باید چندبار بزارم تو فر
نقل قول
 سپاس شده توسط yas200 ، گونش
۱۸-فروردين-۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #12
RE: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)
سولاردوم ال جی 3853دارم خیلی راضیم

خدایا کمکمون کن مشکل مالیمون زودتر حل بشه
و من تو درسام موفق باشم

میشه به صلوات واسه حل شدن مشکلمون بفرستین...
New1
نقل قول
 سپاس شده توسط marmariye hamedesh ، Narsis65 ، yas200 ، *FaRzAnEh* ، گونش ، بهارگلی ، شادشاد ، هفت آسمون
۱۸-فروردين-۱۳۹۴, ۰۴:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-فروردين-۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ عصر توسط betty.)
ارسال: #13
سولارویو ال جی مدل ۳۲۴۵
۶ماهه دارم مدام استفادش میکنم.معرکس واقعا.۵مدل پختش منو از فر بی نیاز کرده.تمام شیرینی و کیک و غذاهای فری رو توش با بهترین کیفیت میپزم. بخاطر کامل بودن مدلای پختش گازمو بدون فر گرفتم.
سولاردوم سایزش برا من خیلی بزرگ بود باتوجه ب مصرفم.مایکرویو هم پختاش کامل نبود.نتیجه کلی شد این سولارویو ک هم سایزش برام عالیه هم انواع پختش.
باتوجه ب تحقیقات فراوونی ک در زمینه خرید لوازم برقی برای جهازم داشتم ب این نتیجه رسیدم ک ماکروفرای ال جی از بقیه مارکا خیلی بهترن.

همه چی از٧سال پیش شروع شد !Hehe!
وزن فعلی73
هدف ۶٧ (تا اول تابستون)
--->٧٢--->٧١--->٧٠--->۶٨--->۶٧
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، پریچهر25 ، Narsis65 ، nooshi151 ، Parissa ، yas200 ، nila1360 ، زهره جون ، *FaRzAnEh* ، meriland ، گونش ، ساری جون
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲۲-فروردين-۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #14
سلام بچه ها من مایکروفر مارک لتو خریدم یه مقدار قیمتش از بقیه مارکا بالاتره ولی به نظرم ارزش داره
مدلش اینه MG-05
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۴, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #15
سلام عزیزان من سولاردوم ال جی مدل ٣٨۵٣ دارم واقعا عالیه مخصوصا جوجه کباب اش عالیه فوق العاده آبدار و مغز پخت و لذید مثل اینکه رو زغال پختین خیلی خیلی راضیم

عروس 25 دی ماه شدم
24 و 27 ام آقا داماد امتحان ترم داره Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط سحری68 ، marmariye hamedesh ، azirezi ، Narsis65 ، yas200 ، *FaRzAnEh* ، meriland ، گونش ، بهارگلی ، شادشاد ، هفت آسمون
۲۵-فروردين-۱۳۹۴, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #16
من سولاردم الجی مدل 3853 بدون بخارپز دارم. الان 7 ماهه دارم ازش استفاده میکنم کاملا راضی ام Smile مرداد ماه سال 93 به قیمت 1179 خریدمش.
بیشتر کیک و شیرینی و پیتزا توش پختم و در هر مورد هیچ مشکلی نداشتم و راضی بودم.

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط eliiii6323 ، Parissa ، marmariye hamedesh ، ssarass ، azirezi ، yas200 ، *FaRzAnEh* ، گونش ، بهارگلی ، شادشاد ، هفت آسمون
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #17
من سولار تکنوگاز سخنگوBig Grinدارم
فوق العاده راضی ام مخصوصا سخنگو بودنش کارمو راحت کرده.

دوست جونیا منو هم با یه صلوات حاجت روا کنید...دعاکنید بتونم بدی هارو فراموش کنم و دلمو صاف کنم.
21شهریور93هممممه چی عالی بود!!!خدایا ممنونم ممنونم ممنونم
***توروخدا هوای***آب ***رو داشته باشید***Crying
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh*
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-تير-۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ عصر توسط *: MiSs Anjir.)
ارسال: #18
.

مـن 3022 الـجی دارم ... خـوبـه ، راضــیم ازش Hehe!
یکـی از دوسـتانم پـرسیـده بـودن کـه مـرغِ کـامل جـا میشـه یـا نـه ؟!
مـن یـه غـازِ تـقریـباً بزرگ رو امتـحان کـردم راحـت جـا شـد،مـرغ کـه کـوچیـکتره Wink

.

دخــترِ فـروردیــن ، عـــروسِ فــروردیــن ... Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، goli goon
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۸:۳۳ عصر توسط yas200.)
ارسال: #19
سلام

چند روزیه مدل 2015 سولاردام ال جی مدل 3859 بنام سولاردام پرشیا پلاس به بازار اومده. 3 رنگ سفید نقره ای و مشکی هم داره و قیمتش هم حدود 1870 است.
تا اونجایی که من فهمیدم به جز طراحی جدیدتر ، برنامه پخت فست فود ، همبرگر و ... و سرخ کن بدون روغن ، نسبت به مدل 3858 اضافه تر داره.
اینم لینک های اطلاعاتش :
http://www.goldiran.ir/fa/product/2378/M...SD-3859-CR

http://m.lg.com/ir/microwave-ovens/lg-SD...ersia-plus

http://www.digikala.com/Product/DKP-7229...-SD-3859CR

اگر کسی دیده ، خریده ، یا استفاده کرده لطفا اطلاع بدهد. ممنون
نقل قول
 سپاس شده توسط گونش
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #20
من مایکروفر سامسونگ دارم راضی ام

سفارش غذا و دسر پذیرفته میشه.
.
خدایا شکرت 18 مهـــــــر همه چی عالییییییییییییییییی عالییی
آرایشگاه گل ارا محشر بود یک یک بود
تالار ارمادا عالی بود
لباس عروسمم بینظیر بود همه خوششون اومده بود
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh*
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام