• هیژا
  • مهناز

مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)

۲۴-شهريور-۱۳۹۷, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #141
RE: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)
من سولاردوم LG دارم و 3 ساله دارم استفاده می کنم، بد نیستش در کل راضیم ولی یه مشکلی داره، اونم این که داغ میشه یهو خاموش میکنه. بعضی وقتا چندین بار این قضیه پشت سر هم تکرار میشه تصویر: images/smilies/undecided.gif کس دیگه ای هم این مشکلو داشته؟

ای نور ما، ای سور ما، ای دولت منصور ما / جوشی بنه در شور ما، تا می شود انگور ما
نقل قول
۲۴-شهريور-۱۳۹۷, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #142

RE: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)
'supernova dateline='' نوشته است:  من سولاردوم LG دارم و 3 ساله دارم استفاده می کنم، بد نیستش در کل راضیم ولی یه
مشکلی داره، اونم این که داغ میشه یهو خاموش میکنه. بعضی وقتا چندین بار این قضیه پشت سر هم تکرار میشه تصویر: images/smilies/undecided.gif کس دیگه ای هم این مشکلو داشته؟

منم سولاردوم ال جی دارم ٧ ساله استفاده میکنم یک بار هم همچین اتفاقی نیافتاده. قبلا بیشتر حالت های پختشو استفاده میکردم ولی الان چند وقتیه بیشتر یخ زدایی و ماکرو استفاده میکنم
حتما ب نمایندگی زنگ بزن و بپرس
ب نظرم عادی نیس

دوستان به دعای شما خیلی محتاجم. التماس دعا
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۷, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #143
(۲۴-شهريور-۱۳۹۷ ۰۹:۴۸ عصر)'mari90' نوشته است:  
'supernova dateline='' نوشته است:  من سولاردوم LG دارم و 3 ساله دارم استفاده می کنم، بد نیستش در کل راضیم ولی یه
مشکلی داره، اونم این که داغ میشه یهو خاموش میکنه. بعضی وقتا چندین بار این قضیه پشت سر هم تکرار میشه تصویر: images/smilies/undecided.gif کس دیگه ای هم این مشکلو داشته؟

منم سولاردوم ال جی دارم ٧ ساله استفاده میکنم یک بار هم همچین اتفاقی نیافتاده. قبلا بیشتر حالت های پختشو استفاده میکردم ولی الان چند وقتیه بیشتر یخ زدایی و ماکرو استفاده میکنم
حتما ب نمایندگی زنگ بزن و بپرس
ب نظرم عادی نیس

ممنون، یه بار که نمایندگیش واسه سرویس دوره ای محصولات LG مون اومده بود بهش گفتیم ولی در واقع یه جواب الکی داد و درست نشد.
فقطم تو همون حالت پخت این مسئله پیش میاد.

ای نور ما، ای سور ما، ای دولت منصور ما / جوشی بنه در شور ما، تا می شود انگور ما
نقل قول
 سپاس شده توسط mari90
  • اساطیر
  • پیانو
۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #144
سلام دوستان نظرتونو راجب ماکروفر مارک ال جی میگین؟ در کنارش فرگاز آلتون هم خریدم
باهاشون همه کاری میتونم بکنم؟؟ چیزی کم ندارن؟

خدایا راضیم به رضای تو....
نقل قول
۸-مهر-۱۳۹۷, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #145
(۷-مهر-۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ عصر)'mahtabjon' نوشته است:  سلام دوستان نظرتونو راجب ماکروفر مارک ال جی میگین؟ در کنارش فرگاز آلتون هم خریدم
باهاشون همه کاری میتونم بکنم؟؟ چیزی کم ندارن؟

هردو عالی و هیچی کم ندارن

نقل قول
 سپاس شده توسط mahtabjon
۲۳-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #146
دوستای گلم سولاردم ال جی مدل 92 چطوریه؟

کسی داشته؟ راضی داشته؟

مرسیی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام