• گل سنتر
  • مزون فابرا

مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)

۱۲-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #1

Wink مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)

سلام بچه ها HeartHeartHeart

این یک تاپیک جمع بندی لطفا قوانین رو رعایت بفرمایید [تصویر: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)]

خوش اومدین [تصویر: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)][تصویر: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)][تصویر: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)]

به دلیل حجم بالای تاپیک مایکروفر و سولاردوم! و برای خلاصه کردن مطالب این تاپیک ایجاد میشه [تصویر: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)][تصویر: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)][تصویر: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)][تصویر: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)]

این تاپیک یه تاپیک خلاصه و جمع بندی هستش و هیچ بحثی توش انجام نمیشه[تصویر: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)][تصویر: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)]

هر شخص فقط داخل یک پست تمامی اطلاعاتی رو که از مایکروفر یا سولاردوم خودش داره میذاره تا بقیه بتونن به صورت خلاصه از تجربیات بقیه استفاده کنند

[تصویر: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)][تصویر: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)]

تاکید میکنم اینجا تاپیک بحث نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط nonoo ، سیندخت ، marmar3 ، yarauf ، blast off ، Narsis65 ، arezoo.migo ، BaNoO FaRiDeH ، mona*m ، samira- s.m ، RL92 ، *FaRzAnEh* ، گونش ، goli goon
۱۳-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #2

RE: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)
مال مامان من دوو هست اصل کره کانوکشن داره 38 لیتری خیلی راضیه البته بیشتر غذا گرم یا یخ زدایی میکنه مامنان من 7-8 سال داره
مال یه خواهرم اول فلر داشت راضی بود اونم فقط غذا گرم میکرد..والان توکار اریستون داره راضیه
فلر 10 ساله داره..اریستون 3 ساله داره
خواهر دگه کننود داره راضیه 8 ساله داره
اما حداقل 32 لیتری بخرین اگه میخواین پیرکیس مرغ خورزی بزرگ جا بشه بالا 34لیتری بخرین

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط arezoo.migo ، Narsis65 ، BaNoO FaRiDeH ، غزال999 ، زهره جون ، ssarass ، گونش ، ساری جون ، Samaneh_R ، soniya__sr
۱۳-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #3
RE: مارک مایکروفر یا سولاردوم اتون +مدل+مدت استفاده+راضی یا ناراضی؟چرا؟ (تاپیک جمع بندی)
من بین ال جی 3855 و سامسونگ سامی 9 و 11 مونده بودم. تنها فرقشون جوجه گردونه که ال جی داره. بنظرم جوجه گردون خیلی مهم نیست دیگه مرغ بریون 13 تومنی بیرون بخریم بصرفه تره تا کلی مصرف برق تو خونه. بنظرم خیلی پول ماکرو ندیم واسه گرم کردن خوبه فقط. اگه کیک و اینا میخواین فر خیلی بهتره تا ماکرو. سعی کنین وسایل گازی بخرین تا برق(پول برق زیاد میادش تجربه خواهرمه)Big GrinBig Grin3 (12)
آخرش ال جی گرفتم 3855 قیمت 1450 سامی 11 1900 خیلی بود!New3

Nothing Else Matter....
نقل قول
 سپاس شده توسط arezoo.migo ، Narsis65 ، fariba365 ، هانیه جون(آریستا) ، yektaa ، nooshi151 ، far far ، ssarass ، *FaRzAnEh* ، جویبار ، ساری جون
  • اساطیر
۱۳-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ عصر
ارسال: #4
خواهرزاده من 1/5سال پاناسونیک داره ازش راضیه.....مدلشو نمیدونم ولی خودمم واسه جهیزیم پاناسونیک گرفتم.....کلا اجناس پاناسونیک ژاپن یک چیز دیگست.....

خدایا شکرت عروسی منم به خیر و خوشی برگزار شد....
خدایا بخاطر زندگی پر مهرمون شکــــــــــــــــــــــــــــــــــر
خدایا بخاطر همسر مهربونم و سلامتی که بهمون دادی شکرAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ssarass ، mahya .kh ، ساری جون
۱۴-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #5
من ماکروفر مدیا دارم.2 ساله دارم استفاده میکنم خیلی آپشن دار نیست.هم توش غذا گرم کردم هم پیتزا و لازانیا پختم.خوبه بنظرم

خدایا سپاسسس
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، Narsis65 ، goli goon ، ssarass ، ساری جون
۱۶-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #6
سلام
مامان من 4012 ال جی داره
همه چی توش درست میکنیم/کانوکشن نداره اما کیک میپزیم هلوووووووو.....
ما خیلی راضی هستیم .....

به زودی عشق واقعی و ابدی وارد زندگیم میشه...
"طبق قانون جذب"
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ssarass ، ساری جون
۱۶-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ صبح
ارسال: #7
مامانم این مدل و داره ...خیلی خیلی راضیه ازش ...با اینکه خیلی آپشن های زیادی نداره
http://www.tehrankala.com/-342--p-3621.html
خودمم همینو گرفتم ولی هنوز استفاده نشده ...ایشالله خوب باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، شکوفه ی سیب ، tina34 ، ssarass
۱۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #8
من سولاردم ال جی گرفتم طرف تیر ماه بود گمونم شد یک میلیون خورده ای که خورده اش یادم نیست!
8 ماهه استفاده می کنم و خیلی راضیم و همراهش سی دی تصویری اموزشی، دفترچه فارسی و حتی اموزش غذا هم داره.
جوجه گردون هم داره که من تاحالا ازش استفاده نکردم. باهاش پیتزا و لازانیا زیاد درست کردم و خیلی خوب بوده.
می خوام باهاش کیکم بپزم ان شاء الله

زندگی رو عشقه...Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط Narsis65 ، هانیه جون(آریستا) ، marmariye hamedesh
۱۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #9
من سولاردوم ال جی مدل 3853 رو دارم قیمتم تقریبا 1300000یا 1400000
الان 3 ماهه دارم استفاده میکنم خیلللللللی خوبه خداروشکر راضیم .هم غذا درست کردم باهاش هم کیک هم یخ زدایی کردم ...همه چیش خوبه
من پیتزا و کیک و شیرینی باهاش درست کردم خوب شد .کارکردن باهاشم آسونه

" تو"

دوم شخصِ مفرد نیست !

همه ی زندگیِ " من " است...
نقل قول
 سپاس شده توسط گل پونه ، Narsis65 ، هانیه جون(آریستا) ، marmariye hamedesh ، ssarass ، گونش ، hadink4545
۱۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ صبح
ارسال: #10
سولاردام ال جی- مدل 3853- 1سال و 2ماهه که دارم یکسره هم باهاش دارم غذا و کیک میپپزم عالیییییییییییییییییییییییییه

خدا مرا کافیست ، خدایی که جز او معبودی نیست، بر او توکل کردم و او پروردگار عرش بزرگ استAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، Narsis65 ، marmariye hamedesh ، ssarass ، گونش ، آبگينه
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام