• گل سنتر
  • مزون فابرا

مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۱-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #31
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
ظرفشویی من 14نفره بوش . 3.500
خیلی هم تمیز میشوره خداییش

سفارش غذا و دسر پذیرفته میشه.
.
خدایا شکرت 18 مهـــــــر همه چی عالییییییییییییییییی عالییی
آرایشگاه گل ارا محشر بود یک یک بود
تالار ارمادا عالی بود
لباس عروسمم بینظیر بود همه خوششون اومده بود
نقل قول
 سپاس شده توسط Narsis65 ، sani92 ، ssarass ، mr.khan.familly ، *آوا* ، Sweet92 ، سايان
۲-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #32
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
ظرفشویی من بوش مدل 69N22
12 نفره
3280000 خریدم.. شهریور 92
بینهایتتتتتتتتتتتت راضیم

عروس92/07/22

--
افکار هر انسان میانگین افکار پنج نفری است که بیشتر وقت خود را با آنها میگذراند.
خود را در محاصره افراد موفق قرار دهید.
Jim rohn
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ssarass ، mr.khan.familly ، شهردخت ، *آوا* ، سعیده موشی
۲-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ عصر توسط *ترمه بانو*.)
ارسال: #33
مامان من ظرفشوییش بوش آلمانه از ۸۴ دارهCool
آخ هم نگفته خدایی Big Grin
خریدیم ۷۵۰ هزار تومانBig GrinBig GrinBig Grin

برای شمالم سامسونگ گرفتیم ۱ ساله کمم استفاده میکنیم چون همش تهرانیم
پارسال تو جشنواره ۲۳۰۰ از نمایندگی سامسونگ آریاشهر اما خوب بوش تمیزتر میشوره به نظرمSleepy

تا خدا نخواهد برگى از درخت نخواهد افتاد❤️
نقل قول
 سپاس شده توسط ssarass ، mr.khan.familly ، *آوا* ، Shahla1984 ، سعیده موشی
  • اساطیر
  • پیانو
۲-اسفند-۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #34
ماشین لباسشویی منم بوش مدل 62N12 سال 89 خریدم 960000 تومن
واقعا عااااااااالللییییههههه طوریکه ب سرم زده ماشین لباسشوییم بفروشم بوش بخرم انقدر ک ازش راضیم لباسشوییم الان سامسونگه ولی بوش یه چیز دیگه ست

میشه برای برآورده شدن حاجت خودتون و من یه صلوات بفرستید
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط goli goon ، mr.khan.familly ، *آوا* ، Sweet92 ، سعیده موشی
۳-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ صبح توسط zeinabsadat.)
ارسال: #35
مال منم بوش مدلt22 واقعاعالیه چنباری یادم رفته بودپودربریزم بدون هیچی ظرفاروبرق انداخته بود،ظرفشویی فقط بوش الان پشیمونم کاش لباسشوییمم بوش میگرفتم نه الجی!

یادمان باشدکاری نکنیم که به قانون زمین بربخورد
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، mr.khan.familly ، *آوا* ، چکاوک ، Sweet92 ، Haniyehhhhh
۳-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #36

خواهر من ظرفشویی مدیا داره با اینکه مارکش معروف نیست ولی خدایی ظرفها رو خوب میشوره و قابلمه هم توش جا میشه الان یکساله داره ازش استفاده میکنه و راضیه ظرفهاشم تمیز میشوره
منم 14 نفره لمسی ریتون خریدم اینقده خوبه اینقده بی صداست ولی هنوز تو جعبس طفلی Smile برم خونه خودم میام کاملا توضیحاتو عرض میکنم خدمتتون هر چند خواهرزادم داره خیلی راضی نیست میگه توش بشقاب جا نمیشه

اگر از پایان گرفتن غم هایت نا امید شده ای،
به یادبیاور زیباترین صبحی که تجربه کرده ای را
مدیون صبرت در برابر سیاه ترین شبی هستی
 که هیچ دلیلی برای تمام شدن آن نمی دیدی 
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، *آوا* ، ssarass ، goli goon ، sanaz pss ، قطره ، Nafas_HM
۳-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ عصر توسط یار پنهان.)
ارسال: #37
مال من ال جی 14 نفره
مدل KD-C707SW
دو ساله استفاده میکنم
خیلی بی صداس
خیلی ظرف توش جا میگیره خیلی هم خوب میشوره.
البته بعد ازین که کلاسش رو رفتم ظرفارو خوب میشوره!قبلش یه اشتباهاتی میکردم که باعث میشد هر از چند گاهی ظرفا کثیف باشه.حتما اگر دارید یا میخرید کلاسش رو برید......فکرم کنم کلاسش مجانیه.ولی اگر پولی هم بود برید
واسه کلاسش هم شاید این شماره به دردتون بخوره:84733 شماره پشتیبانی و خدمات مشتریانه

از صحبت اغیار گذشتیم علی الله/ما از همه جز یار گذشتیم علی الله/ از حرف ندیدیم بجز تیرگی دل/ناچار ز گفتار گذشتیم علی الله
نقل قول
 سپاس شده توسط *آوا* ، nazgol22 ، salvia_sweet ، Amitis6 ، ssarass ، Sweet92 ، fariba365 ، ida
۹-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #38
مامان من از سال 86 تمام وسایلش بوشه. همشون عالی!! البته اون موقع بوش اصل آلمان بود نه مثل حالا که چینه.
ظرفشویی 14 نفره اون موقع 950ت بود!!!! ما مهمونی به مهمونی استفاده کردیم. پودر خودش عالی بود. از وقتی قرص پریل که باز بهترینشه به نظر من، میگیریم مثل اوایلش نیست. البته به نظر منم کلا وسایل برقی قلق دارن و باید بدونی چطور استفاده کنی. مثلا یه مدت مال ما بد میشست ظرف ها رو، متوجه شدیم به خاطر رسوب گرفتگی یکی از دوشاش بوده یا مثلا یه مدت دیس ها رو بد میچیدیم و جلوی آب رسانیش رو میگرفت. اگر کلاس آموزشی وجود داشته باشه عالیه.

مراسم عقد: 93/11/9 خوب ولی نه عالی!
آرایشگاه گل رز خوب،آتلیه صدف متوسط، باغ پرنیا خوب
عروسی: 95.2.2 به امید خدا
تالار آریا
مزون کارولن
آرایشگاه پارس آنا
آتلیه باراد بابایی
نقل قول
 سپاس شده توسط سعیده موشی ، Narsis65 ، nazgol22 ، shabnamjon ، ssarass ، Sweet92 ، عسل 139396 ، bahare jan
۱۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ صبح
ارسال: #39
بوش14نفره مدل sms86p12de اصل آلمان عالیه عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط Narsis65 ، آینه ، Taraneh19 ، mar zieh ، سیندخت ، سعیده موشی
۲۴-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #40
ماشین ظرفشویی خودم بکو 18 نفره اس. خیلی عالیه مخصوصا با قرص و مایع فینیش. عالیه حتی روی پری واش هم ظرفام تمیزن.
ماشین ظرفشویی مامانم هم بوش 18 نفره اس. 13 ساله داره اونم عاااالیه.تقریبا هفته ای سه بار ازش استفاده میکنه. مثل همیشه عالی.

خیلی خسته ام Undecided
نقل قول
 سپاس شده توسط آینه ، shabnamjon ، یار پنهان ، Sweet92 ، سیندخت ، سعیده موشی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام