• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #21
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
مال خودم ریتون سال ۹۲گرفتم
۱.۵ازش استفاده میکنم
اوایل خوب تمیزنمیکرد که بعدش فهمیدم ازنمک وبراق کننده
ازوقتی استفاده کردم خیلی خوب شده
فقط ازبرنامه یک ساعتش استفاده میکنم حتی برای قابلمه وظرفهای فوق العاده کثیف
هیچ لکی نمیذاره
تمام ظروف خشک میکنه حتی پلاستیکی(دوستمون بوش داره خشک نمیکنه)
قرص پودر فینیش
فدیشه
۶برنامه داره
گزینه۱/۲داره
طرح۷۲۰۵
دکمه داخل وکلا روی صفحه هیجی نداره
خیلی بی صدا
۱۴نفره
سه کشوداره
فعلااین یادم امد
نقل قول
 سپاس شده توسط Shadi95 ، ..elham.. ، delnia ، آفرینش خانم ، baharnazi ، ssarass ، *آوا* ، Sweet92 ، ida ، آیسل خانومی
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #22
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
من 8 نفره موریس دارم
2ساله ازش استفاده میکنم
خیلی راضیم عالی میشوره بدون هیچ لک و کثیفی عالی
برنامه میوه و سبزی شورم داره

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سیندخت ، ..elham.. ، nazgol22 ، گلبرگ93 ، delnia ، ssarass ، *آوا* ، Sweet92 ، ida ، آیسل خانومی
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #23
مامانم بوش داره البته قدیمیه جای قاشق چنگالش هم سبدیه
مال 6 سال پیشه
کلا خیلی استفاده نمیکنیم فقط مواقع مهمونی که سریع ظرف ها جمع بشه
با توجه به اینکه همیشه استفاده نمیکنیم تاحالا مشکلی باهاش نداشتیم
خودم هم بوش خریدم ولی هنوز نرفتم خونم

شديدا محتاج دعاهاتون هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط ..elham.. ، Narsis65 ، nazgol22 ، delnia ، sogol1368 ، aysan... ، mr.khan.familly ، *آوا* ، ida ، آیسل خانومی
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۴-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #24
مال خواهرم ال جی 2 ساله داره مدلشو یادم نیست خیلی راضیه.مرتب هم استفاده میکنه یک تومن گرفته بود
مال مادر شوهرم کورال که گفتن کره ایه.اما با اینکه خیلی هم کم استفاده میکنه اما خوب نیست حتی بعضی وقتا ظرفا رو کثیف میذاره
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، delnia ، sogol1368 ، آینه ، fariba365 ، ..elham.. ، *آوا* ، Sweet92 ، ida ، عسل 139396 ، آیسل خانومی
۱۵-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #25
ماشین ظرفشویی من( 148 سیلور سامسونگ) عااااالی.HappyHappy
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، mahboob banoo ، delnia ، sogol1368 ، آینه ، aysan... ، *آوا* ، golbanooo ، Sweet92 ، سعیده موشی ، ida ، عسل 139396 ، آیسل خانومی
۱۵-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-بهمن-۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ عصر توسط sogol1368.)
ارسال: #26
ماشین من بوشه 4 ساله دارم خیلی هم عالیه

مامانم ااگ دارن 10 ساله خیلی راضین
نقل قول
 سپاس شده توسط آینه ، nazgol22 ، ..elham.. ، mr.khan.familly ، *آوا* ، Sweet92 ، آیسل خانومی
۲۰-بهمن-۱۳۹۳, ۰۷:۴۱ صبح
ارسال: #27
برای مامانم
الگانس
۵برنامه شستشوباتنظیم درجه حرارت
فقط قرص تاالان استفاده کردیم
۱۲نفره
۲کشوباسبدقاشق وچنگال
خیلی راضیه مامانم نزدیک۵یا۶سال داره
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، mohana111 ، ..elham.. ، *آوا* ، Sweet92 ، ida ، سايان ، آیسل خانومی
۲۰-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ صبح
ارسال: #28
واسه من LG هست
مدلشو یادم نیماد
اردیبهشت پارسال 1850 خریدم
خیلی هم راضی هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ..elham.. ، *آوا* ، Sweet92 ، ida ، آیسل خانومی
۲۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #29
سامسونگ 13 نفره
از شهریور دو روز یه بار روشن می کنم
پودر پریل
3500 خریدم
خیییییییییییییلی راضی ام
باهاش میوه و کاهو مخصوصا می شورم که باعث شده صرفه جویی چشمگیر توی آب و انرژی خودم بکنم.
سبد قاشق چنگال داره که زیاد از شستشوی قاشق چنگالش راضی نیستم اما قابلمه و تابه و سایر ظروف رو عالی می شوره.
نقل قول
 سپاس شده توسط Moonlight ، mahboob banoo ، Parissa ، ..elham.. ، *آوا* ، maryamhamta ، Sweet92 ، سعیده موشی ، عسل 139396 ، آیسل خانومی ، FFFarnazz
۲۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-بهمن-۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ صبح توسط Moonlight.)
ارسال: #30
ایندزیت دارم مدل prime 724
من سه ساله که دارمش. راضی ام. فقط نمی دونم چطوری میشه که گاهی ظروف طبقه پایین رو تمیز نمیشوره یا کاملا نشسته می مونه! انگاری خودش تعیین می کنه سبد پایینی رو نشوره!
البته تقصیر خودمم هست چون ظرفها رو گاهی کامل آشغالاشو نمی گیرم و بچینم توش. مثلا بشقابی که توش خورش قرمه سبزی بوده رو اگه آب نگیرم که سبزیاش نره روی همه ظروف سبزی می مونه و همونطوری خشک میشه!
اما در کل راضی ام ازش چون کارمو خیلی راه می ندازه.
نقل قول
 سپاس شده توسط ..elham.. ، *آوا* ، Sweet92 ، عسل 139396
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام