• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۱۹-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #221
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
بچه ها جونم این تاپیک جمع بندی
ممنونم که قوانین رو رعایت می کنید

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط mahrokhshahraki
۱۴-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۰۹ عصر
ارسال: #222
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
سلام
مارک ظرفشویی من بوش هست ۱۶۸ پارچه و سه طبقه آسانسور دار
البته هنوز ازش استفاده نکردم در حال خریدن جهزیه هستم از بانه سفارش دادم کل برقی هام رو من هشت میلیون برام افتاد ۱۴ نفره هست ظرفشوییم
قابلمه شورم هست.

خواستگاری: ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
آزمایش خون: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
 بله‌برون: ۱۳۹۷/۱۱/۱
عقد محضری: ۱۳۹۸/۲/۱
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۸, ۰۸:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۸ ۰۸:۳۴ صبح توسط Mini_Mina.)
ارسال: #223
من ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E خریدم . خیلی راضی ام . حتی ظرفها یکی دو روز توش میمونه کاملا تمیز میشه و بدون لک

من به دستان خدا خیره شدم ، معجزه كرد ... تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، nazgol22 ، Selin000
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۷-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ عصر توسط ایلین1366.)
ارسال: #224

من ماشین ظرفشویی مارک الجی خریدم برای جهیزیه که ازش تعریف میکردن ،یا 12 نفره اس یا 14 نفره اس اینو یادم نیست ،قبل عید 12 تومن

اینم بگم من میخواستم بوش بخرم اما همه فروشنده ها میگفتن بوش نخر ،جدیدا تقلبیش خیلی خیلی زیاد شده واصلا نمیشه تشخیص داد که دقیقا کدومش اصله یا فیکه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام