• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۲۳-آبان-۱۳۹۷, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #211
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
دوستان بین این مارک ها کدوم خوبه واسه ماشین ظرفشویی؟

بوش
سامسونگ
الجی

ممنون
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۴-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #212

RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
(۲۳-آبان-۱۳۹۷ ۰۷:۲۳ عصر)'Piraye99' نوشته است:  دوستان بین این مارک ها کدوم خوبه واسه ماشین ظرفشویی؟
بوشسامسونگالجی

به همین ترتیبی که خودتون گفتید خوب هستن 

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
۲۴-آبان-۱۳۹۷, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #213
بوش مدل 69N72
نزدیک به دوسال

بسیار بسیار بسیار راضی
خیلی تمیز و بدون کوچکترین لکی میشوره
از نظر مصرف آب هم خیلی به صرفه ست
انقدر بی صداست که اوایل شک میکردم روشنش کردم یا نه

خوشبختی همتون آرزومه تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۹:۲۸ عصر
ارسال: #214
دوستان بین ال جی و ایندزیت کدومش بهتره واسه ظرفشویی؟
نقل قول
۱۱-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #215

ایندزیت

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Piraye99
۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۲۴ عصر توسط Medusa.)
ارسال: #216
بکو مدل 71049
یک سال و ده ماهه دارم استفاده میکنم و ناراضی ام ای کاش همون موقع یکم بیشتر هزینه کرده بودم و بکو نمیخریدم امروز تو کامنت های دیجی کالا برای قرص ظرفشویی فهمیدم که این مشکل مشکل من تنها نیست و ماشین ظرفشویی های بکو شیشه و بلور رو خیییییلی کدر میکنه که بعدش حتی با دست هم بشوری نمیره بهشونم ک زنگ میزنی نمیدونن چکار کنن فقط میگن قرص کلارو استفاده کن ک متاسفانه کلارو مقرون به صرفه نیس .
همه کسانی ک بکو فکر میکردن بهشون پیشنهاد میکنم سامسونگ یا هرچیزی غیر از بکو بخرن
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #217
'Sohata dateline='' نوشته است:  بوش مدل 69N72
نزدیک به دوسال

بسیار بسیار بسیار راضی
خیلی تمیز و بدون کوچکترین لکی میشوره
از نظر مصرف آب هم خیلی به صرفه ست
انقدر بی صداست که اوایل شک میکردم روشنش کردم یا نه

با سلام و وقت بخیر ممنون میشم بگین جلا دهنده چی استفاده می کنید؟ اخه می ترسم بخرم تقلبی باشه و ماشینم خدایی نکره براش مشکلی پیش بیاد؟با تشکر

نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #218

کرال-مدیا باز بهتره -پاکشوما به
سامونگ فکنم تا4 تمن بشه

خدایا شکرت
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۵:۱۰ عصر توسط f@tim@a.)
ارسال: #219
سلام
دوستان سایت بانه، سایت معتبری؟
الان ظرفشویی هاش خوب آف خورده، اگه معتبره من خرید کنم
به نظرتون بوشی که زده واقعا مال آلمانه؟
  در کل توی رنج 8-9 ، پیشنهادتون چیه؟
ماشین ظرفشویی ایندزیت مدل DFP58T94ZUK
چطوره؟
نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۸, ۰۷:۳۹ صبح
ارسال: #220

کدوم سایت بانه؟سایت مختلفی داره
بعضیاش اره معتبره
ایندزیت هم خوبه
قیمت باید زنگ بزنی ببین ب روز باشه

خدایا شکرت
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام