• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ عصر توسط FAIRY.)
ارسال: #11
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
بوش مدل sms69m02eu ضمانت سیهاوی
5 ساله دارمش هم پودر استفاده میکنم هم قرص من 1250 خریدمش.
3 سبده که سبد قاشق چنگالش بالاترین طبقه هست. دکمه اکو داره یعنی زمان شستشو نصف میشه قابلیت زمان دهی هم داره.. گزینه تعیین سختی آب رو هم داره برای جاهایی که آبش املاح داره. قابلیت تنظیم طبقات برای شستشوی قابلمه و ظروف بزرگ. شست و شوی بهداشتی با درجه حرارت بالای آب.

من فوق العاده راضیم.

من کاملا آماده دریافت موهبتها هستم...
نقل قول
 سپاس شده توسط mr.khan.familly ، nargol 69 ، nazgol22 ، shima 1366 ، Sweet92 ، کوکب ، farzanehmahanrad ، آیسل خانومی
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ صبح
ارسال: #12
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
مجیک 8نفره مدل 4183 دارم فوق العاده میشوره البته قبلش مجیک طرح بامبوداشتم مدل2155 ازش صددرصدراضی نبودم فروختمش
نقل قول
 سپاس شده توسط delnia ، shima 1366 ، baharnazi ، زنبور خانوم ، آیسل خانومی
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #13
ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل 707 تیتانیوم خریدم و فعلا دوبار ازش استفاده کردم. 3,270,000تومان
کاملا تمیز شست و راضیم

7 شهریور یه روز شیرین شد برام
وووووووووویLub
نقل قول
 سپاس شده توسط dokhtare69 ، fariba365 ، aysan... ، delnia ، shima 1366 ، mohadeseh71 ، Sweet92 ، آیسل خانومی
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ صبح
ارسال: #14
14نفره ال جی دارم 1800 خریدم خیلی راضیم هم تمیز میشوره هم خیلی بدرد بخوره مخصوصا وقتی مهمان دارم

خدایا.... از تو معجزه می خواهم! معجزه ای در حد خدا بودنت! تو بهتر می دانی! معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، dokhtare69 ، fariba365 ، ..elham.. ، aysan... ، delnia ، shima 1366 ، Sweet92 ، marmariye hamedesh ، بهارگلی ، آیسل خانومی ، nafasiojojo
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ صبح
ارسال: #15

مارک ظرفشویی مامانم بوش المان مدلشس مال 7 سال پیشه برای همین دگه نیست به درد شما بخوره
مال دوتا خوهر دگه بوش المان یکی مال 9 سال پیش یکی مال 6 سال پیش
هر سه فوق العاده راضین وهمیشه روزانه استفاده مسکند باهمه چی خوب میشوره اما با قرص فنیش از همه بهتره
خوبیش اینکه خیلی مانور داره تو چیدن وخیلی ظرف میشه روهم چپوند مثلا قابلمه بذاری زریش لیوان بذار قشنگ میشوره
مال خاله شوهرم سامونگ 5 ساله داره راضیه
مال پسرخاله ام الکترولوکس خیلی راضین
مال جاری خواهرم ال جی اونم راضیه
مال دوستم 4 سال سامونگ راضیه
مال یه دوست دگم بکو هست اونم 4 ساله داره راضیه
مال یکی از اقوام ایندیزیت اونم راضی بود مال اون 6 ساله داره
اینها مدلاش نگفتن جون همه مال خداقل 5-6 سال پیشه مدلاش متوقف شده

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط maryamhamta ، golnik ، destiny ، ..elham.. ، aysan... ، delnia ، shima 1366 ، mohadeseh71 ، mariam65 ، زنبور خانوم ، Sweet92 ، L naz ، کوکب ، بانو روشنا ، عسل 139396 ، bahare jan ، آیسل خانومی ، مامان پریا نازی ، panti.benti
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ صبح
ارسال: #16
منم 12 نفره مارک پاکشوما دارم مدلش یادم نیست دو ماهی میشه خریدم 2150 راضی هستم ولی تعریفشو زیاد شنیدم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ..elham.. ، delnia ، hani moon ، Sweet92 ، عسل 139396 ، bahare jan ، آیسل خانومی
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ صبح
ارسال: #17
مال منم ال جی مدل nt 702 و کاملا راضیم

با یه دنیا امید و انرژی بهترین روزها رو واسه خودم میسازم، من معمار زندگی خودمم می خوام بهترررررررررین رو بسازم.
نقل قول
 سپاس شده توسط golnik ، nazgol22 ، ..elham.. ، fariba365 ، aysan... ، delnia ، Amitis6 ، golbanooo ، Sweet92 ، آیسل خانومی
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-بهمن-۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ صبح توسط Narsis65.)
ارسال: #18
سلام به دوستای گلم.
ظرفشویی مامانم ال جی14نفره ست،2ساله که داریم.خدارو شکر راضیه.مدلشو یادم نیست.ببخشید.
ولی من ایشالا میخوام بوش بگیرم.Angel

برایت آرزو دارم خدا را
عشق را
و
آرزویی که...
تو خواهی و خدا داند.
زندگی مو از نو میسازم با یه آدم جدید به لطف خداتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ..elham.. ، fariba365 ، aysan... ، delnia ، آیسل خانومی ، Medusa
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-بهمن-۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ صبح توسط elahe naaaz.)
ارسال: #19
: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
مال من سامسونگ D154 هستش بزرگترین بشقابام توش جا میشه ولی نمیدونم چرا ظرفای بلورم لک می افته روش کم صداست به نظرم فقط چینو خوب میشوره سال 91 2660 خریدم. در کل خیلی راضی نیستم دوست داشتم ظرفای بلورمم توش برق بزنه

یادت باشه...... گذشته رو اگه به دوش بکشی کمرت خم میشه .ولی اگه بزاری زیر پات قدت بلند میشهSmiling
نقل قول
 سپاس شده توسط golnik ، ..elham.. ، سیندخت ، Sweet92 ، سعیده موشی ، عسل 139396 ، آیسل خانومی
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #20
مال مامانم اینا AEG هست.خیلی خوبه هزار ماشاالله.9 سال پیش خریدن.در سال تقریبا 5-6 بار روشن میشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط ..elham.. ، Narsis65 ، delnia ، sogol1368 ، Sweet92 ، آیسل خانومی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام